VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przewidywalny jest Komenda. Wstyd
0
@Xxxbarca4ever no właśnie w niektórych przypadkach jest jak czerwona Huisena i karny.
0
Haha ten mecz to groteska. Oni chcą go przegrać?
0
@SeWo77 podchodzi gdyby był za polem karnym. Nie ma podwójnego karania plus jednak dotknął najpierw piłkę. To są dwa jedyne powody o braku czerwonej.
0
Nie katuj tego Leona rozgrywający! Jak można być tak płytkim. Zaraz go będą zamykać i skończy się opcja
1
@partymaker Drzyzga miał chociaż hybrydową zagrywkę, która nas niekiedy ratowała na MŚ 2014 i 2018
0
Fornal zaraz zemdleje na boisku. Ledwo się trzyma. O co tutaj chodzi? Jakubiszak i Leon ciągną grę. Na Czechów to powinno wystarczyć
1
Jakubiszak co za zmiana! Ale zobaczcie jak wygląda Fornal. Jak zombie
0
Ale Drzyzga pojechał Komendę xd
0
To jest sabotaż. Co oni robią. Wymieniaj cały skład trener.
0
@Xxxbarca4ever przecież to widać gołym okiem. Nie wiem czemu nie da Szalpuka. To są jakieś jaja.
0
Ale to jest wstyd.
0
My byśmy z Bułgarią przegrali.
0
Fornal jest do zmiany. Co on odpiehdala. Dawać Szalpuka, jesteśmy bez przyjmującego.
0
Tak patrzę na to i owo i tak, chciałbym już powrotu Zatorskiego, Bienka, Janusza i Lomacza xD. Są po prostu lepsi niż nasi obecni zawodnicy i to widać.
0
@FCB_dimiC a gdzie w moim komentarzu zobaczyłeś o tym, że wychodzą inaczej na Real niż na Barcelonę? Nic takiego tu nie napisałem.
0
@Lucyffffer1922 oni zawsze wychodzą nafurani na Real by potem się kompromitować i szybko odpadać z walki o mistrzostwo. I liczba tytułów za kadencji Simeone o tym mówi.
1
@FcPortoFan1999 no niestety, ale od rozpoczęcia gimnazjum wszystko prysło, gdyż nie miałem już po lekcjach treningów/SKSów tak jak w podstawówce, kiedy byłem dbany przez wfiste. Wygrywałem złota. Kiedy to się skończyło, udało mi się jeszcze zdobyć brąz. Drugi brąz jest za fife
0
@kryhaa w ping pongu
1
@FcPortoFan1999 mam jeszcze dwa złota.
0
@mordini123 ja jednak jestem taki, że doceniam to co mam.
1
@FcPortoFan1999 oczywiście ja mam takie dwa brązowe.
0
@chrissssty69 no przekombinował. Katował ofensywę z Mastantuono, żeby to rozyebac. Ludzie pisali, że jest pod tym względem podobny do Guardioli, że też szuka kwadratowych jaj, no ale cóż, tym razem mu się nie udało.
0
@Siedlec666 no dzisiaj źle gra. Nie można wystawiać na krótką na podwójny blok.
0
Tu będzie 3-0. Cel minimum zostanie zrealizowany. No niestety słabszy moment przyszedł na Włochy mimo, że w formie z ligi Narodów wzięlibyśmy tu złoto, ale widać, że to nie jest to. Leon nie ma takiego serwisu jak tam, Sasak podobnie. No niestety, ale brąz to także będzie dobry wynik, który trzeba będzie szanować.
0
Nie ma czego zbierać. Różnica jest kolosalna. Wczoraj Romano czy Michieletto na spokojnie potrafili obijać taki blok, ale Czesi nie mają takich umiejętności jak oni. I to po prostu widać.
0
@Encore za dwa lata mamy mundial u siebie. Tam będzie atak na złoto.
0
I obstawiam, że Włochy tak samo zaczną odstawiać Bułgarów jak my Czechów. To nie jest ten poziom. Kwestia czy Nikolov utrzyma procent skuteczności.
1
Z moich obserwacji wynika, że niestety, ale w lepszej formie byliśmy podczas ligi Narodów. Jakoś więcej mocy tam było.
0
No to Polacy.... Po brąz! Trzeba go zdobyć, jest to bardzo cenny medal. Ja w swojej karierze pseudo sportowej mam dwa brązowe medale i jestem szczęśliwy, że je zdobyłem. Sorry Czechy, ale to nie jest ten poziom. Nie wyobrażam sobie dzisiaj innego wyniku niż zwycięstwo i egzekucja na sąsiadach.