0

Po Carvie. Wykręciła mu się kostka.

0

Kto taki kryminał z Atletico zrobił? xDD

0

@Sysia11 wraca do Realu po sezonie.

0

@Hosh oby wygrali z Bilbao, wtedy Pepe dostanie upa w fifie

0

@Kamilos84 no nie idźmy w coś lepszego, bo lepsze może być wrogiem dobrego. Nikt nie robi takich wyników jak On. A gdy był De Giorgi, to nas prawie spuścił w kiblu swoją fatalną kadencją.

0

@Katalończyk 99 no próbuje mieć nastawienie. Uwierz, teraz jest lepiej niż kiedyś. Mam nastawienie "nie zawsze da się wygrywać".

6

@Kamilos84 nie może odejść ktoś, kto na 8 turniejow robi 8 stref medalowych. Nie idźmy w skrajności. Zostanie minimum do igrzysk

0

@Katalończyk 99 no jak jest jakiś mecz to mam nerwicę, jestem emocjonalny. Serce mi wtedy wali, jest mi zimno, krew nie krąży. Codziennie tak nie mam.

0

@krol211 no zawiódł tą końcówkę a jednak cały mecz grał poprawnie

0

Nosz kurw, nie wytrzymam tego jak nas De Giorgi prawie spuścił w kiblu, a przeciwko nas katuje na mundialach.

0

@FcPortoFan1999 właśnie, zapomniałem o derbach xd. No nie wytrzymam, jak będzie negatywne kombo

0

Ja już to widzę przed oczami. Grbic po srebrze, zdobędzie jutro brąz, a za dwa lata do trzech razy sztuka zrobi złoto.

0

@FcPortoFan1999 najpierw wypróżnienie, potem chyba fifka i obiad.

1

Ani nie mam kasy za pójście do roboty ani wygranej Polski. xD

0

@baster82 spiehdolil całą końcówkę.

1

Rozyebiemy ich za dwa lata u siebie. Możecie robić screeny. Zapłacą mocno przed naszą publicznością. Gramy o brąz. On też jest ważny. Nie zawsze da się wygrywać

0

Fatalne wybory Komendy w tej końcówce. Niestety. Nikt nie grał dobrze w tym meczu

0

To już jest koniec. Komenda w decydującej piłce daje na Kochanowskiego przy perfekcyjnym przyjęciu. Dramat

0

Przepuscilismy amatorsko taką przewagę.

0

Wszystko jest otwarte!

0

Wrócił Sasak! Tylko jeszcze poprawić zagrywke

0

Kto jak nie oni. Jak horrory to z polską repentacja

0

Granieczny dwa razy kupił out na zagrywce. Pozytyw? Gramy coraz lepiej chyba xd

0

Popiwczak zyj! To są twoje piłki

1

Co oni robią....

0

Ta różnica punktów to jest właśnie brak skuteczności atakującego. Jeśli nic się nie zmieni, to wygramy max seta.

1

Sasak chyba na 8 ataków 0 skończonych

0

Będzie dzisiaj ciężko wbijać piłkę w boisko

0

Sasak źle wszedł w mecz

0

Jest Huber ze swoimi kamieniami na zagrywce!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?