VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po Carvie. Wykręciła mu się kostka.
0
Kto taki kryminał z Atletico zrobił? xDD
0
@Sysia11 wraca do Realu po sezonie.
0
@Hosh oby wygrali z Bilbao, wtedy Pepe dostanie upa w fifie
0
@Kamilos84 no nie idźmy w coś lepszego, bo lepsze może być wrogiem dobrego. Nikt nie robi takich wyników jak On. A gdy był De Giorgi, to nas prawie spuścił w kiblu swoją fatalną kadencją.
0
@Katalończyk 99 no próbuje mieć nastawienie. Uwierz, teraz jest lepiej niż kiedyś. Mam nastawienie "nie zawsze da się wygrywać".
6
@Kamilos84 nie może odejść ktoś, kto na 8 turniejow robi 8 stref medalowych. Nie idźmy w skrajności. Zostanie minimum do igrzysk
0
@Katalończyk 99 no jak jest jakiś mecz to mam nerwicę, jestem emocjonalny. Serce mi wtedy wali, jest mi zimno, krew nie krąży. Codziennie tak nie mam.
0
@krol211 no zawiódł tą końcówkę a jednak cały mecz grał poprawnie
0
Nosz kurw, nie wytrzymam tego jak nas De Giorgi prawie spuścił w kiblu, a przeciwko nas katuje na mundialach.
0
@FcPortoFan1999 właśnie, zapomniałem o derbach xd. No nie wytrzymam, jak będzie negatywne kombo
0
Ja już to widzę przed oczami. Grbic po srebrze, zdobędzie jutro brąz, a za dwa lata do trzech razy sztuka zrobi złoto.
0
@FcPortoFan1999 najpierw wypróżnienie, potem chyba fifka i obiad.
1
Ani nie mam kasy za pójście do roboty ani wygranej Polski. xD
0
@baster82 spiehdolil całą końcówkę.
1
Rozyebiemy ich za dwa lata u siebie. Możecie robić screeny. Zapłacą mocno przed naszą publicznością. Gramy o brąz. On też jest ważny. Nie zawsze da się wygrywać
0
Fatalne wybory Komendy w tej końcówce. Niestety. Nikt nie grał dobrze w tym meczu
0
To już jest koniec. Komenda w decydującej piłce daje na Kochanowskiego przy perfekcyjnym przyjęciu. Dramat
0
Przepuscilismy amatorsko taką przewagę.
0
Wszystko jest otwarte!
0
Wrócił Sasak! Tylko jeszcze poprawić zagrywke
0
Kto jak nie oni. Jak horrory to z polską repentacja
0
Granieczny dwa razy kupił out na zagrywce. Pozytyw? Gramy coraz lepiej chyba xd
0
Popiwczak zyj! To są twoje piłki
1
Co oni robią....
0
Ta różnica punktów to jest właśnie brak skuteczności atakującego. Jeśli nic się nie zmieni, to wygramy max seta.
1
Sasak chyba na 8 ataków 0 skończonych
0
Będzie dzisiaj ciężko wbijać piłkę w boisko
0
Sasak źle wszedł w mecz
0
Jest Huber ze swoimi kamieniami na zagrywce!