VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No to już po Vinim.
1
@tbas czyli w trzecim dniu już tak.
3
@bezalkoholowy kiedyś Kovacic był oddelegowany do Messiego. Nie było to dobre wyjście
0
@ProMILs powinien wziąć węgiel, po jednym dniu już praktycznie obstrukcja schodzi
0
Sędziowie w skokach jacyś nieogarnieci. Piękny skok z lądowaniem Tomasiaka spokojnie na 18 czy 18.5 a oceny niższe xD
0
@marcin62 być może, nie zagłębiałem się w ten temat. Nie wiem, w jakim celu to robią.
1
Lucas Black (Sean z Szybkich i wściekłych Tokio drift) pochwalił się na Instagramie zdobyczą razem ze swoim chyba synem (nie zagłębiałem się w ten temat). No gość jest myśliwym. Ale to, że pokaże na Instagramie jak polują, jak ten jeleń patrzy się w obiektyw, jak krwawi a potem jak już wisi na wieszaku wybebeszony. To jest dla mnie trochę nie na miejscu pokazywanie takich rzeczy w mediach społecznościowych. I ten strach w oczach tego zwierzaka był przerażający. Wiem, że takie jest życie, taki jest łańcuch pokarmowy, ale czegoś takiego nie powinno się pokazywać ludziom. I w komentarzach było widać oburzenie.
0
@cules100pro bo nie był ostatnim obrońcą. I przyznali mu rację, a mimo to kary nie cofnęli
0
@MichuZ44 to jak gra się po tym patchu? Bo jeszcze nie grałem
0
Kryminał w tej ostatniej akcji Valverde. Gość jest jakiś zdezorientowany w tym sezonie. Ostatni tak słaby Valverde był kilka lat temu, kiedy jego żona była blisko poronienia. Coś z nim niedobrego się dzieje.
1
@Oskar00 jeszcze interwencja w piłkę przez nogi viniego
0
@Firestone Paździoch jak uj. Ale ja tu bardziej bym winił piłkarzy niż trenera. To jest ponury żart, że stara się tylko Mbappe, Guler i Diaz.
0
Woda źródlana czy mineralna?
1
@Bolton a to już są jakieś rozważania, żeby coś zmieniać?
2
@macio_944 fajnie by było, jakby dziś ogłosili wersję upową na nowe generacje. Ale to już chyba za późna pora.
0
@paweldunajecfcb miałem to samo. Cóż, musiała zrobić coś przykrego, żeby przekierować pozytywną energię w tę mocno negatywną, złowrogą. I już mi wtedy przeszło. Teraz gdybym ją spotkał oraz jej przyjaciela, różnie mogłoby się to skończyć. Wolę o tym nie myśleć, bo kiedyś coś się stanie jak się zdenerwuje.
2
@APTAPT normalnie chodzi, więc będzie żył.
0
Komentarz usunięty
1
@blakkudium czerwona i rzut wolny?
2
Tu jest karny, gdyby było w polu, ale pewnie zobaczyli, że został uderzony przed polem karnym, więc nic nie ma. Innej opcji nie widzę.
1
@Conradxc z truskawkami oraz te klasyczne z barszczykiem
1
@alone49 chyba nie rozmawia z ludźmi, odcięła się od internetu.
1
@Jakchcesz ale pytała to wtedy kiedy była. Zacząłem się nad tym zastanawiać bo wczoraj się dowiedziałem, że już jej w Polsce nie ma.
1
@DariaFCB ma dużo rzeczy na głowie. Narobiła sobie jeszcze więcej a teraz nawet jej w Polsce nie ma.
1
@DariaFCB poprawka, już się kiedyś z jakąś spotkałem. To co było dalej, to już inna historia. Druga sprawa, spotkania przyjdą na spokojnie, bez zbędnego pośpiechu.
1
@Eklerek ale ja nie tworzę romantycznego scenariusza w głowie, tylko się pytam, czy kobiety mają swój dwuznaczny sposób zadawania jakichkolwiek pytań. I tyle. Ja już nie jestem taki jak kiedyś.
1
@July_6_BcN ale ja z nią luźno gadam xD tylko się zapytałem, czy to było dwuznaczne. Niczego teraz nie chcemy, ona w niektórych przypadkach jest moim odbiciem lustrzanym. Więc jest w pytę w tym względzie. Kiedyś jak chciałem wszystko od razu, to było źle. Teraz jak chce wszystko na spokojnie to też źle xd
1
@Jakchcesz nie, raz mi to napisała tak od siebie na samym początku, że możemy się normalnie poznawać jako koledzy. Ostatnio napisała tylko to, co pytała się jej ciotka. No i napisała, że woli samotność niż złamane serce, bo od roku jest sama.
1
@Nightraider no na to jest już za późno, wróciła do Niemiec do pracy. Takie pytanie zadawała mi tydzień, czy tam dwa temu. Całkiem nieźle się dogadujemy. No ale nie ma co wyolbrzymiać wszystkiego. Jestem już doświadczony xD
1
@Transu96 obawiam się, że by go nie uniosła xD