VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@APTAPT Tibo ma babkę z Izraela.
0
@VAMOS1899LaMasia kiedy parę lat temu to Real wygrał kilka klasyków z rzędu, było dokładnie to samo, no ale pamięć jest wybiórcza. Jeśli nie rozumiesz jak bardzo mentalnie ma to duże znaczenie to już twój problem. Ta drużyna dostawała wpiehdole od Barcy, Arsenalu, PSG, Atletico, od praktycznie wszystkich wielkich. W końcu wygrali, przełamali się. Ze słów Alonso można wyczytać, że Był problem mentalny przez to w drużynie.
2
@norbi77 no zgasł, też bardziej się skupili na defensywie, kondycji też już brakowało.
5
@norbi77 druga połowa Mbappe była fatalna, ale on jest po prostu numerem 1, jest lepszy niż Vini i dlatego nie zszedł.
0
@tadzik447 kwestia jak długo, bo nie ukrywajmy, skoki zmierzają w złą stronę. Dodać do tego upadek w Polsce jakości to wiadomo jak jest. Za niedługo może być kopia biegów narciarskich, gdzie odeszła Kowalczyk - skończyło się wszystko.
4
@norbi77 nie pracował już w defensywie. Zostawiał Carrerasa samego.
0
@mrboom dziś widziałem filmik, jak w Ameryce południowej dali za coś takiego karnego.
1
@Eklerek hansi jako Walt? Xd
0
@BorzyKrzys Juve powinno zatrudnić Zidana, ale cóż, on czeka na reprezentację Francji.
0
@Pedri16Future u Conte albo Mourinho chyba jeszcze gorzej.
1
@ProMILs z tym idzie mi coraz lepiej.
0
@Michael24 jak będziesz taki hop do przodu to się możesz bardziej rozczarować. Nie lepiej podchodzić do takich pierdół na chłodno?
1
@Gibbon_FCB no ale gdy Barca kilka lat temu miała tak samo serie porażek, to było zupełnie to samo. Takie jest życie, tak to wszytko wygląda. Dzisiaj jest już inny dzień, to co było wczoraj idzie w zapomnienie
0
@Comentateiro ale sam Yamal chce, żeby tego od niego oczekiwać, więc dlaczego ludzie mają tego nie robić? Na ważył sobie piwa, więc będzie musiał je wypić. Vinicius taką presję na siebie narzucił bodajże w wieku 20 czy 21 lat.
2
@mordini123 nie dziwota, oferta eleven przy dzisiejszych cenach jest wybitna dla kupujących
0
@szymonekk @Eklerek jeden rabin powie tak, a inny inaczej :D
0
@626 nikt tego nie wie, czy to jest ich optymalna forma.
1
@misterio często nie ma skuteczności, a też Real bardziej się wtedy skupia na defensywie. Real ma wpojony pragmatyzm. Zwycięstwo kosztem wszystkiego innego. I ja to doceniam. Ostatnio mieliście pretensje do piłkarzy Barcelony, że z Interem się nie cofnęła, tylko hurra do przodu. No to widzisz, że Real Idzie bardziej w defensywe
0
@mrboom bardziej miałbym pretensje do piłkarzy i Mbappe, który zagrał fatalnie w drugiej połowie.
0
@Losiex ale co ma się w Realu zmienić pod kątem zarządzania? On ma więcej grać, nie być zmienianym czy jak? Nagrabił sobie u Alonso. U Ancelottiego nigdy by czegoś takiego nie zrobił, a u Conte czy Allegriego miałby chyba już po grze.
1
@spiderman1899 bez Pedriego ale tak czy siak powinno być ze cztery. No chyba, że Pena zagrał mecz życia
1
@mrboom Barcelona to Barcelona, nawet połamana i należy się jej szacunek. Poszedł pragmatyzm i tyle. Dobrze @heniusss napisał.
0
@ShawnC możesz sobie mówić o kompromitacji. Ale najważniejszy jest wynik. I to za niego są rozliczani. Wielokrotnie mieliście pretensje do Barcy, że się nie cofnęła z interem, bo przez to odpadła. Teraz są też pretensje do Realu, że zagrał defensywnie. I bardzo dobrze, Alonso pokazał co jest dla niego najważniejsze. Pokazał, ze jest elastyczny, że najważniejsze jest zwycięstwo.
0
@mrboom prezentujesz płytkie myślenie. Każdy zespół może grać lepiej, nawet ten wyszydzany Manchester United za Amorima może stać się maszyną. Nigdy nie wiadomo. Alonso ma przed sobą jeszcze dużo pracy, ale widać, że jest lepiej.
0
@StevenGastonMartin99 dwa czarne konie zagrały wczoraj super mecz, Carreras trochę irytował, ale też dawał radę. O rodrygo szkoda mówić, bo może zostanie odpalony. Ci, którzy wczoraj mieli za zadanie biegać w te i z powrotem zagrali dobrze. Nie możesz wymagać od takiego Camavingi czy Tchoumeniego gry jak Pedri. To mają być piłkarze jak Kante czy Makelele. Co do Gulera, popełnił tylko jeden błąd.
1
@Bykunn jak oglądam piłkę to nigdy nie widziałem karnego w takich sytuacjach jak z Araujo. On nawet nie protestował. Piłkarze aż tak głupi nie są, wielokrotnie obrońcy stosują takie chwyty i karnych nie ma.
0
@mrboom Real już miał dużo mniej siły i całą drugą połowę grał w defensywie. To przypadkowe nie było. Bądź co bądź, w defensywie grali całkiem dobrze z paroma wyjątkami, ale było widać, że są do tego przygotowani. Zwycięstwo jest najważniejsze, nie ważne jakim kosztem. To głównie tylko w Barcelonie chce się wygrywać jak najwyżej. Real ma wpojony pragmatyzm i nie wiem, czy ktoś będzie w stanie zmienić te nastawienie, które jednak daje te najważniejsze trofea
2
@insp1re @StevenGastonMartin99 ciekawym zjawiskiem jest wielokrotne mówienie, że gdy Barca będzie w normalnym składzie to ich bierze na miękko. Ktoś tu zapomina, że przeciwnik też gra w piłkę i też może być w jeszcze lepszej formie.
0
@Derpowsky to tak nie działa, że im dalej w sezon tym będą gorsi fizycznie. Mogą być, ale nie muszą. Poza tym, każdy topowy klub szykuje formę na wiosnę, bo nie da się być fizycznie na 100% być w całym sezonie.
0
@panczo bo Real jest pragmatyczny do bólu, wpoili sobie, że najważniejsze to wygrać, nie ważne jak.