VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pnog37 Thurnbichler to fachura, nowe pokolenie mistrzowskich trenerów podobnie jak Andi Withoelzl, Rune Velta czy Hrgota. Błędem było wyrzucanie go z reprezentacji oraz buntowanie się zawodników przeciwko niemu. Dostali teraz swojego trenera i lepiej nie jest. Jest nawet gorzej, bo straciliśmy Wąska, którego Thurnbichler rozwinął, którego się słuchał. Stoch i Tomasiak to inna historia. Niestety jest źle.
0
@Stinger_ no zniszczoł tak się prezentując to nie za bardzo Polsce pomoże. A co do Kubackiego. Wiadomo, co miałem na myśli. To nie są dobre wyniki. A o to mi chodzi. Ci co psioczyli na Thurnbichlera, skaczą słabo. Dodatkowo, ten który był w dobrej formie za jego kadencji, także teraz skacze słabo.
0
@Xxxbarca4ever on i Kubacki płakali. Nie było atmosfery. No to teraz jest taka, że tak czy siak się nie kwalifikują, nie punktują praktycznie.
0
@Sysia11 Kraft w obecnej formie bierze Schlierenzauera na miękko niestety.
1
Bardzo słabo prezentują się Kubacki, Żyła i Wąsek. Fatalnie prezentuje się Zniszczoł. Tu powinna być jakaś podmianka i to kilku zawodników. Ale Kuusamo zostaje bez zmian. Na razie ten sezon przypomina Szwajcarię z przed lat, kiedy mieli Ammanna oraz Kuettela. To my mamy Stocha i Tomasiaka. Jest źle. Bardzo źle. A na zapleczu Kot czy Wolny to też jakoś lepiej nie jest xD
0
@Radzio_94 zaoszczędź sobie te pieniądze i kup lepszą grę. Za tą kwotę masz dwie, trzy topowe gry.
0
@July_6_BcN no jak dlaczego. Bo takie jest życie. Każdy człowiek codziennie się łamie xD
0
Zniszczoł chyba teraz przeszedł samego siebie w kwalach. Ja mam wrażenie, że on psychicznie sobie nie radzi po tym jak został zgruzowany w mediach za Thurnbichlera.
1
Skoki. Znowu ten cholerny Kraft. Za chwilę prześcignie Schlierenzauera w zwycięstwach PŚ. Mimo wszystko i tak dla mnie lepszym skoczkiem od Małysza, Stocha, czy Ahonena nie jest.
0
@July_6_BcN konkursu tak jak i wczorajszego nie obejrzę, bo będę w pracy, ale kwale oczywiście oglądać będę, tylko skończę się łamać i idę oglądać.
0
Skoki. Ponownie Tomasiak stosunkowo wysoko w treningach, reszta Polaków klepanie buli. Kamil Stoch w treningach nie skakał. Ten sezon może skończyć się bardzo przykro. Obraz kadry A może być zafałszowany dobrymi wynikami Stocha czy Tomasiaka, ale pamiętajmy, że oni do kadry trenowanej przez Maciusiaka nie należą.
0
@Ptasior sprawa z Wąskim jasne masz rację. Dlatego pod tym kątem jest gigantyczny regres. Ten sezon to będzie strzał w pysk. Tomasiak i Stoch może i dadzą radę, ale reszta pod wodzą Maciusiaka.. no jakoś wątpię. Brutalna szmata w pysk, a miało być lepiej, miała być atmosferka. A tym czasem Zniszczoł i reszta dalej klepią budę.
0
Ale klapią ci Polacy. Nie ma praktycznie żadnej poprawy w kontekście zawodników trenowanych przez szkoleniowca kadry A. A nawet jest regres, bo Wąsek zaliczył duży downgrade. Bardzo źle się to ogląda. Stoch i Tomasiak nie należą do Maciusiaka, jedyni którzy osiągają dobre wyniki. Ja naprawdę nie widzę żadnej różnicy między tym co jest u Maciusiaka, a tym co było u Thurnbichlera w ostatnich dwóch sezonach. Tomasiak właśnie objął prowadzenie w kwalach. Ależ on ma wybicie potężne.
0
@Criss18Barca jak będzie tak dalej wyglądać, to dostanie pewnie jeszcze z sezon i out.
1
Kamil 8 po pierwszej serii. Największy poszkodowany obniżonej belki.
1
@michal26 tylko, że traci na tym Stoch. Bo jestem przekonany, że on także poradziłby sobie z obniżonej belki.
1
Sędziowie do zaorania. Przez takie gierki, Kamila łatwo mogą zepchnąć w dół. Obrzydliwe. O tym już mówiłem, Hoffmann już go dystansuje. Obrzydliwe
0
@Stinger_ dla mnie on nie przeskoczy pewnego poziomu. To jest zwykły średniak.
0
Kamil torpeda! To jest atak na top 5
2
Zniszczoł zjazd do bazy. Ale grunt, że atmosferka się zgadza.
0
Katastrofa Wąska. Niestety.
0
Felix Hoffman. Jak śmiałeś? Jak śmiałeś ja się pytam. Zrobić coś takiego. Embacher podobnie.
2
@misterio to jest ostatni taniec. Ostatni sezon.
2
Kamil 4 w kwalach! Tak blisko podium. @July_6_BcN i reszta skoko maniaków. Ja wierzę!
0
Nie ukrywam, jestem trochę napalony na skoki. Kamil Stoch i Kacper Tomasiak prezentują się bardzo ładnie. Przy odrobinie szczęścia obaj mogą wylądować w top 10. Wiem, że stać ich na to.
1
Katastrofa Niemiecka! Wellinger out! Nie wchodzi do konkursu. Edit. Pius Paschke najprawdopodobniej też!
0
Super Kamil i Kacper. Przeciętnie Żyła, ale fatalnie Zniszczol, którego nie będzie w konkursie najprawdopodobniej. Bardzo dobrze, zwolnili trenera w poszukiwaniu dobrej atmosfery oraz wyników to zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądać. Kamil nie jest pod wodzą Maciusiaka, nie wiem jak z Tomasiakiem, chyba też nie. Paweł Wasek w okolice punktu k, więc przyzwoicie/przeciętnie. No powiem tak, nadzieja w Kamila, Wąska i Tomasiaka, bo Kubackiego, Żyłe, Zniszczola czy Wolnego to jakoś nie wierzę. Szkoda mi Wąska bo zabrali mu trenera. No ale zobaczymy jak to będzie wyglądać. Oby nastąpiła dosyć szybka weryfikacja tych, którzy zwolnili trenera.
1
@BulaKG top nad topem
0
@lucas/catalan nie znasz Sybil Kailene?
0
@lucas/catalan Kailene znasz?