0

@Pnog37 Thurnbichler to fachura, nowe pokolenie mistrzowskich trenerów podobnie jak Andi Withoelzl, Rune Velta czy Hrgota. Błędem było wyrzucanie go z reprezentacji oraz buntowanie się zawodników przeciwko niemu. Dostali teraz swojego trenera i lepiej nie jest. Jest nawet gorzej, bo straciliśmy Wąska, którego Thurnbichler rozwinął, którego się słuchał. Stoch i Tomasiak to inna historia. Niestety jest źle.

0

@Stinger_ no zniszczoł tak się prezentując to nie za bardzo Polsce pomoże. A co do Kubackiego. Wiadomo, co miałem na myśli. To nie są dobre wyniki. A o to mi chodzi. Ci co psioczyli na Thurnbichlera, skaczą słabo. Dodatkowo, ten który był w dobrej formie za jego kadencji, także teraz skacze słabo.

0

@Xxxbarca4ever on i Kubacki płakali. Nie było atmosfery. No to teraz jest taka, że tak czy siak się nie kwalifikują, nie punktują praktycznie.

0

@Sysia11 Kraft w obecnej formie bierze Schlierenzauera na miękko niestety.

1

Bardzo słabo prezentują się Kubacki, Żyła i Wąsek. Fatalnie prezentuje się Zniszczoł. Tu powinna być jakaś podmianka i to kilku zawodników. Ale Kuusamo zostaje bez zmian. Na razie ten sezon przypomina Szwajcarię z przed lat, kiedy mieli Ammanna oraz Kuettela. To my mamy Stocha i Tomasiaka. Jest źle. Bardzo źle. A na zapleczu Kot czy Wolny to też jakoś lepiej nie jest xD

0

@Radzio_94 zaoszczędź sobie te pieniądze i kup lepszą grę. Za tą kwotę masz dwie, trzy topowe gry.

0

@July_6_BcN no jak dlaczego. Bo takie jest życie. Każdy człowiek codziennie się łamie xD

0

Zniszczoł chyba teraz przeszedł samego siebie w kwalach. Ja mam wrażenie, że on psychicznie sobie nie radzi po tym jak został zgruzowany w mediach za Thurnbichlera.

1

Skoki. Znowu ten cholerny Kraft. Za chwilę prześcignie Schlierenzauera w zwycięstwach PŚ. Mimo wszystko i tak dla mnie lepszym skoczkiem od Małysza, Stocha, czy Ahonena nie jest.

0

@July_6_BcN konkursu tak jak i wczorajszego nie obejrzę, bo będę w pracy, ale kwale oczywiście oglądać będę, tylko skończę się łamać i idę oglądać.

0

Skoki. Ponownie Tomasiak stosunkowo wysoko w treningach, reszta Polaków klepanie buli. Kamil Stoch w treningach nie skakał. Ten sezon może skończyć się bardzo przykro. Obraz kadry A może być zafałszowany dobrymi wynikami Stocha czy Tomasiaka, ale pamiętajmy, że oni do kadry trenowanej przez Maciusiaka nie należą.

0

@Ptasior sprawa z Wąskim jasne masz rację. Dlatego pod tym kątem jest gigantyczny regres. Ten sezon to będzie strzał w pysk. Tomasiak i Stoch może i dadzą radę, ale reszta pod wodzą Maciusiaka.. no jakoś wątpię. Brutalna szmata w pysk, a miało być lepiej, miała być atmosferka. A tym czasem Zniszczoł i reszta dalej klepią budę.

0

Ale klapią ci Polacy. Nie ma praktycznie żadnej poprawy w kontekście zawodników trenowanych przez szkoleniowca kadry A. A nawet jest regres, bo Wąsek zaliczył duży downgrade. Bardzo źle się to ogląda. Stoch i Tomasiak nie należą do Maciusiaka, jedyni którzy osiągają dobre wyniki. Ja naprawdę nie widzę żadnej różnicy między tym co jest u Maciusiaka, a tym co było u Thurnbichlera w ostatnich dwóch sezonach. Tomasiak właśnie objął prowadzenie w kwalach. Ależ on ma wybicie potężne.

0

@Criss18Barca jak będzie tak dalej wyglądać, to dostanie pewnie jeszcze z sezon i out.

1

Kamil 8 po pierwszej serii. Największy poszkodowany obniżonej belki.

1

@michal26 tylko, że traci na tym Stoch. Bo jestem przekonany, że on także poradziłby sobie z obniżonej belki.

1

Sędziowie do zaorania. Przez takie gierki, Kamila łatwo mogą zepchnąć w dół. Obrzydliwe. O tym już mówiłem, Hoffmann już go dystansuje. Obrzydliwe

0

@Stinger_ dla mnie on nie przeskoczy pewnego poziomu. To jest zwykły średniak.

0

Kamil torpeda! To jest atak na top 5

2

Zniszczoł zjazd do bazy. Ale grunt, że atmosferka się zgadza.

0

Katastrofa Wąska. Niestety.

0

Felix Hoffman. Jak śmiałeś? Jak śmiałeś ja się pytam. Zrobić coś takiego. Embacher podobnie.

2

@misterio to jest ostatni taniec. Ostatni sezon.

2

Kamil 4 w kwalach! Tak blisko podium. @July_6_BcN i reszta skoko maniaków. Ja wierzę!

0

Nie ukrywam, jestem trochę napalony na skoki. Kamil Stoch i Kacper Tomasiak prezentują się bardzo ładnie. Przy odrobinie szczęścia obaj mogą wylądować w top 10. Wiem, że stać ich na to.

1

Katastrofa Niemiecka! Wellinger out! Nie wchodzi do konkursu. Edit. Pius Paschke najprawdopodobniej też!

0

Super Kamil i Kacper. Przeciętnie Żyła, ale fatalnie Zniszczol, którego nie będzie w konkursie najprawdopodobniej. Bardzo dobrze, zwolnili trenera w poszukiwaniu dobrej atmosfery oraz wyników to zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądać. Kamil nie jest pod wodzą Maciusiaka, nie wiem jak z Tomasiakiem, chyba też nie. Paweł Wasek w okolice punktu k, więc przyzwoicie/przeciętnie. No powiem tak, nadzieja w Kamila, Wąska i Tomasiaka, bo Kubackiego, Żyłe, Zniszczola czy Wolnego to jakoś nie wierzę. Szkoda mi Wąska bo zabrali mu trenera. No ale zobaczymy jak to będzie wyglądać. Oby nastąpiła dosyć szybka weryfikacja tych, którzy zwolnili trenera.

1

@BulaKG top nad topem

0

@lucas/catalan nie znasz Sybil Kailene?

0

@lucas/catalan Kailene znasz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?