VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Banda patałachów, nie zasługują na grę w tym klubie. Jedna wielka porażka.
0
@ptrx Xabi w słabszym klubie pokazał, że można zdobyć trofea. Xavi jeszcze czegoś takiego nie osiągnął. Pałeczka odbita :) poza tym, sezon się jeszcze nie skończył. Xabi jak dostanie trochę czasu, to może osiągnąć wielki sukces na miarę tytułów Ancelottiego czy Zidana.
2
Ale latają. Oprócz Polaków. Jest stabilność od kilku lat.
0
@Stinger_ tak, bo na pewno ja miałem na to wpływ.
0
Dzisiejszy konkurs to katastrofa Polaków.
0
@FcPortoFan1999 pro Xabi. Nie może zostać zwolniony.
2
Kadra Norwegii zdecydowanie zwycięzcą tych kwalifikacji, ale coś czuję, że to pęknie w konkursie. Wiatr się pogarsza, ale domen w takich warunkach leci daleko.
1
@Stinger_ a widziałeś warunki? Do tej pory Kacper zawsze skakał daleko jeśli miał bardzo dobre warunki. Na jego skok wiatr praktycznie się odwrócił, by za chwilę fettnerowi znowu dać huragan. Nie pompuje baloniku. W przeciwieństwie do niektórych, nie mam pretensji do niego za wczoraj. Być może za bardzo chciał.
0
@esem91 nie miał huraganu pod narty. Wycięty był.
2
Nie mogli sędziowie chwilę poczekać. Fettner już miał huragan, a Kacper prawie wycięty.
2
Kamilowi forma trochę uleciała niestety. Huragan pod narty Kamil w formie normalnej to skoczyłby pod hs. No to czekamy na Tomasiaka, bo z takim huraganem to tu może być hs.
1
@LOPEZ16 Dextera oglądaj. Nowy sezon wyszedł.
0
@Czyhrynski ja lubię Black flaga, rogue, kolekcje ezio (choć drewniana już) oraz ten Syndicate też jest niezły. No i AC 3 też jest okej. Origins mielilem kilka lat, a w te nowsze nie grałem.
2
Ojojo no zderzenie z ciężarówką u Kacpra Tomasiaka. Duży spadek, być może za bardzo chciał.
1
@blakkudium wymiana złotego zęba, na tego z próchnicą.
1
Kacper Tomasiak traci 4 pkt do podium. Tu może coś się stać, no ale potrzebuje torpedy lepszej niż w pierwszej serii.
1
Prevc godzi towarzystwo. Lepsze warunki, wykorzystał je. Tomasiak 5. po pierwszej serii. Brawo
0
Ciekawe, czy są jakieś kursy na sponsoring Kacpra Tomasiaka przez Red Bulla. Według mnie to tylko kwestia czasu, aż będzie coś grane. Trochę przypomina mi Morgensterna. Ale może przesadzam. Tak czy inaczej Tomasiak chyba w top 7 po pierwszej serii.
0
Kraft jest jakiś popiehdolony. Trzy konkursy pominięte, nie wiem czy nawet wtedy trenował, ma ciężkie warunki, a on sobie radzi z palcem w nosie.
0
Poszczęściło się do warunków dla Młodego, ale to wykorzystał.. brawooo
1
No nie jest dobrze, dalej mamy obraz przecietniactwa. Prócz Tomasiaka wybija się dosyć fajnie Kot. To jest jakieś kuriozum, że z kadry B skoczek może być lepszy od każdego z A. Czekamy na młodego. Kamil Stoch niestety słaby skok w takich warunkach. Mam wrażenie, że po całkiem niezłym początku teraz trochę spuścił z tonu.
1
Słabo Wąsek, dobrze Kot. Przykro jest patrzeć na Wąska, ale na drugim biegunie jest Kot, który mam wrażenie, że się rozkręca.
0
@Stinger_ i tak Thomas jest głównym kandydatem na trenera kadry A. On też potrzebuje czasu, żeby osiągnąć sukces. Choć zaplecze Niemiec nie jest takie jak w Austrii. Swoją drogą dodam, że Grzegorz Sobczyk na pytanie czy zostanie trenerem Niemiec odpowiedział "pomidor" w programie trzecia seria. O tej kandydaturze nie myślałem, ale nie ukrywam, byłoby to piękne uczucie, gdyby Polak objął tak prestiżowe stanowisko.
1
@July_6_BcN no.. od razu lepiej. Tak ma być. :)
0
@Who_you_mam to jest jeszcze dzieciak. Nie każdy musi być od razu Yamalem czy Messim. Ludziom tę sytuacje tak sprały mózg, że od każdego dzieciaka żądają liczb.
0
@July_6_BcN nie jestem żadną z trzech opcji
1
@blakkudium Molina jest dobry, ale ja nie znam francuskiego. Dobra, Molina jest zły.
0
@Who_you_mam możesz zaprzeczać, ale z faktem się nie dyskutuje. Kiedy on grał, prawa strona była żywsza, lepsza w defensywie. On może liczb nie ma, ale pracuje dla zespołu. Chyba nie było ani jednej porażki kiedy on grał w podstawie.
0
@July_6_BcN wiesz co, teraz przesadziłaś. Porównywać mnie do rzeżączki. No żesz kurw
0
@Objectivo no nie no, ale te gry są po prostu już archaiczne, ciężko jest już w coś takiego grać. Tomb Raider, rise i shadow były uwspółcześnione. A te remastery no to jest archaizm.