VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaelBarca2007 tu nie Mbappe jest problemem, tylko ta lebiega z 7
0
@Stinger_ być może skoczyłby krócej, ale i tak byłoby daleko, więc według mnie byłoby to lepsze wyjście, ale mogę się mylić. Tego już się nie dowiemy.
1
A więc jednak, Domen nie będzie miał karety!
0
W sumie domen dzisiaj znowu może wygrać. Nikaido i Embacher to są wątpliwości.
0
@Stinger_ dostałby kolejne punkty, które mogłyby dać miejsce wyżej.
0
Domen dzisiaj nie wygra. To jest za mało.
0
Maciusiak powinien obniżyć belkę dla Kacpra. Szkoda
0
Domen dzisiaj nie wygra, chyba, że Hrgota obniży mu belkę o dwa lub trzy stopnie, co byłoby dosyć hardkorowe.
1
Czyli prawdopodobnie mamy jednego Polaka w drugiej serii.. wstyd. Oczywiście ten jeden Polak pewnie będzie w top 10
0
@Faro więcej tutaj to już pójście do więzienia.
0
@July_6_BcN zastanawiam się, czy Paweł z poprzednim trenerem lepiej by się spisywał w tym sezonie. Ale tego się nigdy nie dowiemy.
0
@July_6_BcN no racja
0
@APTAPT Tomasiak będzie
3
@sebasarna pracy na świecie jest bardzo dużo. Kobiet zresztą też.
0
Ten sezon polskich zawodników jest chyba jeszcze gorszy niż poprzedni w skokach. No ale na podium któregoś zawodnika jest jeszcze trochę czasu. Tomasiak ładnie ratuje polskie skoki. Wstyd jak uj
0
Domen cudem awansuje do konkursu. No może miał trochę zapasu. Ale wycięty był ładnie.
0
Domen nie może wygrać kwali przy takich warunkach. Jeśli to się wydarzy, to ja nie mam słów na to wszystko.
0
Austriacy teraz porobili w tych kwalach. Chyba ich będzie pięciu w top 10.
1
Słabe kwalifikacje polskich zawodników. Nie wiem, ale ja tu rozwoju nie widzę. Kamil i Kacper skaczą dobrze albo bardzo dobrze. Ale to jest za mało.
0
Koudi chyba skończy w top 10, jak tak dalej będzie to wyglądać xd
0
Wąsek i Kubacki nie będą rozstawieni raczej. Może być jego blisko Kot, choć też wątpię, że będzie.
1
Kubacki słabo, ale się nie skompromitował.
0
Taka rozkminka mnie naszła. Horngacher odchodzi z Niemiec, moje pytanie brzmi, czy jego odejście z Polski było opłacalne? W Niemczech siedzi dłużej, ale sukcesów nie osiągnął większych niż z naszymi zawodnikami. @July_6_BcN @Stinger_ @Criss18Barca i inni fani skoków.
1
Ten skok Koudelki powinien dać mu rozstawienie. Fajnie jest widzieć uśmiechniętego Czecha.
3
Nie no, nie mogę z tych skoczków. Tak nasrali na Thurnbichlera, tak go obwiniali o słabe wyniki, a tu proszę, dwójka buntowników klepie bule, skacze w PK. Kuriozum, na kogo teraz zwalą winę? Na wiatr? To jest znamienne, że ci co najbardziej na niego narzekali - są teraz najgorsi. To powinno dać dużo do myślenia Adamowi Małyszowi.
1
@michaleu Abigail Roberts
0
@Fido66 da się grać, ale trzeba przetrwać początek. Ja przetrwałem, gram poboczne misje i przy tym rozwijam postać, więc jest coraz lepiej.
0
Ale durnie, prawie wycięli Hoerla.
3
Brawo dla Tomasiaka, będzie prawdopodobnie 8.
3
Kraft bez telemarku - 3x 17 xDDD
To jest chore. Dobrze, że dwójka sędziów się opamiętała. Choć i tak 2x17 weszły w skład ocen