0

@ViscaelBarca2007 tu nie Mbappe jest problemem, tylko ta lebiega z 7

0

@Stinger_ być może skoczyłby krócej, ale i tak byłoby daleko, więc według mnie byłoby to lepsze wyjście, ale mogę się mylić. Tego już się nie dowiemy.

1

A więc jednak, Domen nie będzie miał karety!

0

W sumie domen dzisiaj znowu może wygrać. Nikaido i Embacher to są wątpliwości.

0

@Stinger_ dostałby kolejne punkty, które mogłyby dać miejsce wyżej.

0

Domen dzisiaj nie wygra. To jest za mało.

0

Maciusiak powinien obniżyć belkę dla Kacpra. Szkoda

0

Domen dzisiaj nie wygra, chyba, że Hrgota obniży mu belkę o dwa lub trzy stopnie, co byłoby dosyć hardkorowe.

1

Czyli prawdopodobnie mamy jednego Polaka w drugiej serii.. wstyd. Oczywiście ten jeden Polak pewnie będzie w top 10

0

@Faro więcej tutaj to już pójście do więzienia.

0

@July_6_BcN zastanawiam się, czy Paweł z poprzednim trenerem lepiej by się spisywał w tym sezonie. Ale tego się nigdy nie dowiemy.

0

@July_6_BcN no racja

0

@APTAPT Tomasiak będzie

3

@sebasarna pracy na świecie jest bardzo dużo. Kobiet zresztą też.

0

Ten sezon polskich zawodników jest chyba jeszcze gorszy niż poprzedni w skokach. No ale na podium któregoś zawodnika jest jeszcze trochę czasu. Tomasiak ładnie ratuje polskie skoki. Wstyd jak uj

0

Domen cudem awansuje do konkursu. No może miał trochę zapasu. Ale wycięty był ładnie.

0

Domen nie może wygrać kwali przy takich warunkach. Jeśli to się wydarzy, to ja nie mam słów na to wszystko.

0

Austriacy teraz porobili w tych kwalach. Chyba ich będzie pięciu w top 10.

1

Słabe kwalifikacje polskich zawodników. Nie wiem, ale ja tu rozwoju nie widzę. Kamil i Kacper skaczą dobrze albo bardzo dobrze. Ale to jest za mało.

0

Koudi chyba skończy w top 10, jak tak dalej będzie to wyglądać xd

0

Wąsek i Kubacki nie będą rozstawieni raczej. Może być jego blisko Kot, choć też wątpię, że będzie.

1

Kubacki słabo, ale się nie skompromitował.

0

Taka rozkminka mnie naszła. Horngacher odchodzi z Niemiec, moje pytanie brzmi, czy jego odejście z Polski było opłacalne? W Niemczech siedzi dłużej, ale sukcesów nie osiągnął większych niż z naszymi zawodnikami. @July_6_BcN @Stinger_ @Criss18Barca i inni fani skoków.

1

Ten skok Koudelki powinien dać mu rozstawienie. Fajnie jest widzieć uśmiechniętego Czecha.

3

Nie no, nie mogę z tych skoczków. Tak nasrali na Thurnbichlera, tak go obwiniali o słabe wyniki, a tu proszę, dwójka buntowników klepie bule, skacze w PK. Kuriozum, na kogo teraz zwalą winę? Na wiatr? To jest znamienne, że ci co najbardziej na niego narzekali - są teraz najgorsi. To powinno dać dużo do myślenia Adamowi Małyszowi.

1

@michaleu Abigail Roberts

0

@Fido66 da się grać, ale trzeba przetrwać początek. Ja przetrwałem, gram poboczne misje i przy tym rozwijam postać, więc jest coraz lepiej.

0

Ale durnie, prawie wycięli Hoerla.

3

Brawo dla Tomasiaka, będzie prawdopodobnie 8.

3

Kraft bez telemarku - 3x 17 xDDD
To jest chore. Dobrze, że dwójka sędziów się opamiętała. Choć i tak 2x17 weszły w skład ocen

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?