VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ta pseudo drużyna już mnie nie nabierze. To jest cyrk, co oni robią. Zero chemii, każdy chce grać sam.
0
Obrzydliwe, Zniszczoł w drużynowce kosztem Kota, który w tym sezonie go zjada. XDDDD Maciusiak nie wie co robi, on się gubi. Jego to stanowisko pracy po prostu przerasta. Małysz robi mu krzywdę trzymając go na stanowisku. A lepiej nie będzie. Maciusiak zostanie na następny sezon i będzie się gubił jeszcze bardziej. Zniszczoł ma aż takie wpływy?
2
@Adran360 niewiadomo. Mówi się o całym remaku super. Oczywiście w takim przypadku musieliby już dawać Sage Moro i reszty.
2
@xvcWinterSoldier też czekam. I też oglądam Adasia. Mieszka blisko mnie. W zasadzie tam, gdzie pracuję.
2
Wynikowa kompromitacja na mistrzostwach świata w lotach narciarskich. Wiedziałem, że tak będzie. To było pewne, że bez Tomasiaka tak to się skończy. Kacper w formie prawdopodobnie by to wszystko przypudrował solidną drugą dziesiątką. Dramat po prostu. Ten sezon jest gorszy niż te dwa ostatnie Thurnbichlera.
1
Jestem po pracy i widzę wypowiedź Zniszczenki, że się nie spodziewał braku powołania na igrzyska. To jest legitna wypowiedź, czy może jest tu jakiś haczyk? xD
0
@takisobiektos z poprzednimi trenerami też były kompromitacje. To nie wina trenera, tylko zawodników. Nie ma pokolenia, nie ma wyników. Żaden trener nie jest cudotwórcą. Notoryczne zmienianie ich do niczego nie doprowadzi.
1
@macio_944 gra roku jest już zarezerwowana
1
@Wittgenstein ja tam z dubletu byłbym zadowolony. I od razu zaznaczam, że jeśli by się to hipotetycznie wydarzyło, to nie rozumiałbym potencjalnego wyszydzania z powodu braku trypletu.
0
@July_6_BcN straciłem 20 zł za napiwek dla panienki, która siedziała obok mnie, bo takie miała zadanie. Taka jej praca. Na początku dałem jej dychę, a ta mi zaglądała jeszcze do portfelu, bo tam grubsze miałem. No to dałem drugą dychę i powiedziałem, że to tyle. Kolega też stracił z 20, 30 zł na piwo. Był zachęcany by postawić drinka panience, ale on nie chciał, a jak chciał, to jakieś kamikadze za 40 zł. To oznajmiły, że one takich nie piją, tylko te droższe. Więc potem już poszliśmy zwiedzać dalsze zakątki świata.
0
@Peciak @July_6_BcN ja parę lat temu byłem w klubie go-go, w Krakowie. Wchodziło się jak do jakiegoś bunkru pod ziemią.
1
@Cobra303 2016 rok i igrzyska olimpijskie w Rio były ostatnim dobrym turniejem, no ale tam była stara gwardia, jej ostatni taniec.
4
Styl wypowiedzi trenera Topora w porównaniu do trenera Maciusiaka to niebo a ziemia :D @mordini123 @July_6_BcN @Stinger_ @Criss18Barca i inni fani skoczków.
Dzisiaj w sapporo konkursu nie oglądałem, ale popelina się stała. Dramat po prostu.
0
@kulek22 oj to prawda. Po tym meczu się popłakałem
2
@July_6_BcN decima Realu Madryt. Bieg Kowalczyk z Bjoergen, pewnie coś z Adama Małysza i Kamila Stocha także
0
@Messiah10 Mbappe bardzo dużo razy w swojej karierze grał na prawym skrzydle
0
@kanver_ Vini to poziom b klasy na PS
4
@Arden ale ty wiesz, że to nie za wyniki sportowe, tylko za sytuację z trenerem oraz ich nastawienie podczas meczu? To jest kolosalna różnica. Kibic zawsze będzie akceptował porażke, bo to jest coś normalnego. Ale kibic nigdy nie zaakceptuje tego cyrku, co zrobili z Xabim.
3
Mam nadzieję, że te piłkarzyki zrozumieją, że to nie za wyniki sportowe, tylko za brak szacunku do trenera.
0
@July_6_BcN no znajomi mi powiedzieli, że albo chciała hajs pożyczyć albo wciągnąć w założenie konta tam, by dostać prowizje czy coś.
1
@July_6_BcN kilka dni temu pewna kobieta zapytała się mnie czy posiadam revoluta. Odpowiedziałem, że nawet nie wiem co to jest. Już na moją odpowiedź nie odpowiedziała.
3
@July_6_BcN musisz się postarać, żeby nie uciekł. Nie ma nic za darmo.
0
@marcin62 i uczył się od Kamila Turbo Grosickiego.
0
Manchester United i jego kibice bardzo się ucieszą z definitywnego odejścia Rashforda do Barcelony.
0
@Rifek no właśnie, problemem są piłkarze. Mourinho pozbyłby się zgniłych jaj
0
@oyche branie na poważnie Ancelottiego na drugą kadencję też było odklejką. A jednak powiodło mu się.
1
Jeśli Arbeloa sobie nie poradzi, a uważam, że chyba tylko wygrana liga/lm pozostawi go na stanowisku, to drużynę przejmie Mourinho, który wie jak w tym klubie pracować, który ma także poparcie Pereza jako jeden z niewielu trenerów na świecie. Arbeloa być może będzie jego asystentem wtedy. Ciekawe, czy moja predykcja się sprawdzi. Ona wcale nie jest taka nierealna.
0
Mourinho zostanie zwolniony z Benfici?
0
@Aragorn33 nie, tam jak coś to wywala konto i nie da się żadnego komentarza zobaczyć.
0
Szkoda mi Arbeloi, bo zostanie zeszmacony jak Alonso przez tych piłkarzyków.