2

Kacper jest na bardzo fajnym miejscu, ale biorąc pod uwagę okoliczności.... No nie. Nie ma połowy czołówki. Wielka szkoda

0

Prevc nie stanie dziś na podium

0

Nadzieja w Kacprze. Ja jestem ciekaw, czy ktoś poniesie konsekwencje za tak mizerną formę.

1

Ale przykre. Ja oiehdole

0

@Stinger_ a Zmoray?

5

Kubacki wraca do ustawień fabrycznych.

8

Babiarzowi żona zmarła, a na komentarzu daje radę, nie łamie się. Co profesjonalista to profesjonalista. Nasza gwiazda

3

Ten konkurs jest kopią tego z 2011 roku. Ale vibe

1

@Luciano99 statystyka mająca pokazać jaką miernotą jest Courtois

1

@damianex10 oglądaj, bo są świetne. Grzech pierworodny jest świetnym prequelem, z bardzo fajnym aktorem. No a zmartwychwstanie to klasa sama w sobie. Naprawili tym sezonem new blooda.

1

@jacobFCB błąd, że od zmartwychwstania. To trochę psuje fun. Ale oglądać warto wszystko co z Dexterem związane.

1

@norbi77 oglądałem parę miesięcy temu. Dobry serial, a ten pan w długich włosach topowy.

0

Komentarz usunięty

0

Dawid Kubacki wystąpi w duecie z Kacprem Tomasiakiem. Bo był najrówniejszy wśród pozostałych.

0

O kurde, Jonas Schuster jest synem Wernera. Ależ to był dobry trener. Tak naprawdę fajnie by było, gdyby został trenerem kadry Polski.

0

@barcafan1789 no obejrzeć go trzeba, bo dzieje się przed zmartwychwstaniem. Ale nowa krew jest gorsza. Dużo było na nią narzekania, dlatego też będą kolejne sezony, a zmartwychwstanie to dopiero początek.

2

@michaleu alisha lehman

0

@Patinka353 ale autobus i gra na kontrę to także jest pomysł na grę. Pomysłem na grę nie jest tylko posiadanie piłki i klepa

3

Idzie sobie wydłubać oczy

1

@pt9 ale to jest już taki ogólnoświatowy problem. W Realu Madryt jest dokładnie to samo. Kiedyś po porażce wychodzili do mediów. Teraz to są królowie Instagrama

0

@Stinger_ Kacper ma tak potężne odbicie, więc na lotach to powinien osiągać fenomenalne odległości, o ile oczywiście utrzyma obecną formę. Ma podobne wybicie do Żyły, a jak wiadomo, Piotr jest naszym czołowym lotnikiem, choć paradoksalnie to Kamil ma rekord długości w Polsce. Mimo wszystko nigdy Kamila jakoś nie uważałem za typowego lotnika.

1

@Kgorecki2500 jakie wymagania na niego?

2

@blakkudium wymiana za Viniego.

0

@Stinger_ nie mówię, że nie. Ale on jest już wiekowy i będzie bardzo drogi. No chyba, że mają jakąś tam dżentelmeńską umowę i pozwoliliby mu odejść za normalną kwotę biorąc pod uwagę okoliczności

0

@Stinger_ Rodri nie przyjdzie. Jest za stary

1

@gumaz zagrożony jest przez Krafta. Ale z tym to nigdy nie wiadomo. No i Ryoyu jak będzie miał sezon konia to też mu zagrozi

0

@Pnog37 Jakub Kot jakiś czas temu w programie zimne dranie wspominał, że za kulisami są plotki o odejściu Hrgoty po sezonie. Ale niewiadomo, czy to prawda. Mówił, że coś takiego obiło mu się o uszy.

0

@Criss18Barca ale on chyba od początku sezonu ich ma. Zobaczymy na jak długo. Może Red Bull albo Manner się nim zainteresuje.

1

@Sysia11 rany boskie...

2

@partymaker to się może głośnym złym echem odbić. Czuję jakieś sprostowanie wkrótce, że źle został zrozumiany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?