VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Fog_W_1899 czyli przeszkadza ci to, że tam jest nienawiść, ale podoba ci się to, że tutaj też jest nienawiść. Czyli mamy do czynienia z zasadą, która nienawiść jest lepsza. "Mojsza czy twojsza".
1
@Zoker ja abonament mam cały czas wykupiony, natomiast z tego abonamentu gówno jest, mało dobrych gier dają. A jak jest coś dobrego, to ja już to mam. Abonament mam do gry online w fifkę, która z roku na rok coraz bardziej mnie obrzydza. Nie, nie mam tyle czasu, żeby grać cały czas, zwłaszcza kiedy mam drugą zmianę. Ostatnio gram już trzy, cztery miesiące w Kingdom come 1.
0
Undisputed jest w abonamencie PS. Dałem do pobrania. Mam nadzieję, że się nie rozczaruje.
6
@Popitek12 z piórami wpiehdalam
0
@MichuZ44 ale to chyba już zniknęło z internetu?
0
@MichuZ44 aktorka filmów dla dorosłych?
0
@Roobo i zawsze będzie śmieszyć, kot z Hadaja niezły
0
@July_6_BcN tu nie ma co myśleć, tu trzeba działać
0
@July_6_BcN akceptuj followa
0
Żaden z tych partaczy nie chce wziąć na siebie odpowiedzialności za uderzenie na bramkę. Banda przegrywów
0
@partymaker ciekawe rzeczy wypisujecie, już nie pierwszy raz to czytam, oczywiście może to być prawda, ale biorąc pod uwagę to, co o Mourinho ostatnie lata było tu pisane, to jest to jednak śmieszne. Nagle on jest tu według was dobrym trenerem. Dla mnie on zawsze był dobry.
0
@partymaker bardziej to od 6 lat
0
@DonAndresFCB Mourinho i tak powinien przyjść, żeby przewietrzyć szatnie i na nowo zasiać nasiona.
0
@July_6_BcN to dam tego followa julianowi, zawsze to podbije zasięgi...
0
@July_6_BcN odpowiadasz samej sobie? Czy komu? Xx
1
@July_6_BcN zawsze można to zmienić i obserwować twoje domyślne konto :D
1
@krycha2201 no np z @July_6_BcN się widzieliśmy na ig
2
@clyde ja nie mogę powiedzieć, bo ktoś mnie znajdzie. W zasadzie i tak już ktoś mnie znalazł
0
@12Frost12 haha to ciekawe, bo tutaj panuje wszechobecna opinia o tym, że Mourinho jest betonem i busiarzem.
0
@Szklaner sama animacja transformacji przy podkładzie Dan Dan, powoduje, że jest najpiękniejsza na świecie. Wygląd, muzyka, przemienianie się itd. wszystkie elementy się złożyły w jedną całość.
0
@Frimpong po sezonie poleci
0
@Criss18Barca chyba mimo wszystko Arbeloa. On nie ma za dużo do gadania, jest uziemiony przez sprawy kontraktowe piłkarzy typu Vini.
0
Dobrze, że jestem na chorobowym, bo spać się nie da, a o 4 musiałbym wstać :D
4
Vinicius w niedzielę będzie mocniej płakał niż dwa tygodnie temu. Ja nie wiem, czy te przepłacone miernoty wytrzymają psychicznie to co się będzie działo. Będzie gorzej niż po albacete
0
@arasz1819 ale on dalej jest bardzo dobrym trenerem, który potrafi dobrze ustawić zespół. To nie jest placek. Ancelotti też był na zakręcie kariery, ale się wybił.
3
Oo rany co ten arbeloa piehdoli na konferencji, rany boskie. Ich to spotkanie przerosło. Przecież taka gadanina to jest sama z siebie kompromitująca. Można przegrać mecz, nikt za to ich nie będzie wyzywał, ale liczy się to jak go przegrasz, a nie czy go przegrasz.
1
@Fantastyczny Chłopiec to jest jedyna normalna opcja na trenera. Arbeloa sobie nie poradzi, a Klopp jest niemożliwy. No ale tu pół składu jest do wymiany. Dodatkowo u Mourinho nadal widać pasję do futbolu w przeciwieństwie do większości piłkarzy realu
2
Bardzo się z tego cieszę, bo na to zasłużyli Pato piłkarze. Zobaczcie tylko co się będzie w weekend działo na bernabeu. Z przyjemnością usłyszymy kolejną porcję gwizdów.
8
Brawo Mourinho. Zasłużyłeś
0
Mourinho bapiehdala w Real ostro. Chłopie wracaj do Madrytu i rób porządek z Pato piłkarzami. Arbeloa nic nie zdziała.