1

@Fog_W_1899 czyli przeszkadza ci to, że tam jest nienawiść, ale podoba ci się to, że tutaj też jest nienawiść. Czyli mamy do czynienia z zasadą, która nienawiść jest lepsza. "Mojsza czy twojsza".

1

@Zoker ja abonament mam cały czas wykupiony, natomiast z tego abonamentu gówno jest, mało dobrych gier dają. A jak jest coś dobrego, to ja już to mam. Abonament mam do gry online w fifkę, która z roku na rok coraz bardziej mnie obrzydza. Nie, nie mam tyle czasu, żeby grać cały czas, zwłaszcza kiedy mam drugą zmianę. Ostatnio gram już trzy, cztery miesiące w Kingdom come 1.

0

Undisputed jest w abonamencie PS. Dałem do pobrania. Mam nadzieję, że się nie rozczaruje.

6

@Popitek12 z piórami wpiehdalam

0

@MichuZ44 ale to chyba już zniknęło z internetu?

0

@MichuZ44 aktorka filmów dla dorosłych?

0

@Roobo i zawsze będzie śmieszyć, kot z Hadaja niezły

0

@July_6_BcN tu nie ma co myśleć, tu trzeba działać

0

@July_6_BcN akceptuj followa

0

Żaden z tych partaczy nie chce wziąć na siebie odpowiedzialności za uderzenie na bramkę. Banda przegrywów

0

@partymaker ciekawe rzeczy wypisujecie, już nie pierwszy raz to czytam, oczywiście może to być prawda, ale biorąc pod uwagę to, co o Mourinho ostatnie lata było tu pisane, to jest to jednak śmieszne. Nagle on jest tu według was dobrym trenerem. Dla mnie on zawsze był dobry.

0

@partymaker bardziej to od 6 lat

0

@DonAndresFCB Mourinho i tak powinien przyjść, żeby przewietrzyć szatnie i na nowo zasiać nasiona.

0

@July_6_BcN to dam tego followa julianowi, zawsze to podbije zasięgi...

0

@July_6_BcN odpowiadasz samej sobie? Czy komu? Xx

1

@July_6_BcN zawsze można to zmienić i obserwować twoje domyślne konto :D

1

@krycha2201 no np z @July_6_BcN się widzieliśmy na ig

2

@clyde ja nie mogę powiedzieć, bo ktoś mnie znajdzie. W zasadzie i tak już ktoś mnie znalazł

0

@12Frost12 haha to ciekawe, bo tutaj panuje wszechobecna opinia o tym, że Mourinho jest betonem i busiarzem.

0

@Szklaner sama animacja transformacji przy podkładzie Dan Dan, powoduje, że jest najpiękniejsza na świecie. Wygląd, muzyka, przemienianie się itd. wszystkie elementy się złożyły w jedną całość.

0

@Frimpong po sezonie poleci

0

@Criss18Barca chyba mimo wszystko Arbeloa. On nie ma za dużo do gadania, jest uziemiony przez sprawy kontraktowe piłkarzy typu Vini.

0

Dobrze, że jestem na chorobowym, bo spać się nie da, a o 4 musiałbym wstać :D

4

Vinicius w niedzielę będzie mocniej płakał niż dwa tygodnie temu. Ja nie wiem, czy te przepłacone miernoty wytrzymają psychicznie to co się będzie działo. Będzie gorzej niż po albacete

0

@arasz1819 ale on dalej jest bardzo dobrym trenerem, który potrafi dobrze ustawić zespół. To nie jest placek. Ancelotti też był na zakręcie kariery, ale się wybił.

3

Oo rany co ten arbeloa piehdoli na konferencji, rany boskie. Ich to spotkanie przerosło. Przecież taka gadanina to jest sama z siebie kompromitująca. Można przegrać mecz, nikt za to ich nie będzie wyzywał, ale liczy się to jak go przegrasz, a nie czy go przegrasz.

1

@Fantastyczny Chłopiec to jest jedyna normalna opcja na trenera. Arbeloa sobie nie poradzi, a Klopp jest niemożliwy. No ale tu pół składu jest do wymiany. Dodatkowo u Mourinho nadal widać pasję do futbolu w przeciwieństwie do większości piłkarzy realu

2

Bardzo się z tego cieszę, bo na to zasłużyli Pato piłkarze. Zobaczcie tylko co się będzie w weekend działo na bernabeu. Z przyjemnością usłyszymy kolejną porcję gwizdów.

8

Brawo Mourinho. Zasłużyłeś

0

Mourinho bapiehdala w Real ostro. Chłopie wracaj do Madrytu i rób porządek z Pato piłkarzami. Arbeloa nic nie zdziała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?