0

@mordini123 ale ona zajęta jest.

1

@agaFCB @July_6_BcN i tak jestescie śliczne. Liczą się wnętrzności a nie tylko to co na widoku.

0

@July_6_BcN ale to na podium chyba będzie za mało. Na top 10 styknie

2

@MichuZ44 no dla mnie najładniejszy mclaren to te z Vodafone srebrne. Do 2013 były super z wyglądu.

1

@July_6_BcN Pawełek z adwokatem top

2

@Konradowskyy lubię tą piosenkę ze względu na melodię oraz dźwięk gitary.

0

@Matheu12 w dsj 4 sobie puknij, tam będziesz miał normalne skocznie a nie tylko duże i mamuty jak w kalendarzu w realu. Szkoda, że to wszystko jest na jedno kopyto borka robione.

0

@macio_944 nawet Stanowski nie jest aż tak łasy na kasę i nie wziąłby go do programu. Nie jest taki głupi. Nigdy nie wiadomo, czy nie dostałby kosy zza winkla od niego.

3

Dramat po wylewie. Plus dla Carrerasa za próbę, ale pseudo drużynie należy się rózga.

0

@Kubajnos345 no i dobrze. Im potrzebna jest kompromitacja, wtedy dojdzie do jakichś zmian.

0

Nie da się na to patrzeć. Z tymi piłkarzami nic się tu nie zmieni. A żeby były zmiany - potrzebne są kompromitacje na boisku. Inaczej będzie dalej pudrowanie trupa. Potrzebny jest doświadczony trener oraz nowi zawodnicy. Inaczej nic się tu nie zmieni.

0

Prawie sobie Hujsen rękę złamał. Po minucie meczu. Ja już mam dość

0

Jestem trochę rozczarowany undisputed. Wszak zagrałem tylko samouczek, ale zobaczyłem na zawodników. Tam retro to są chyba tylko Muhammad Ali czy Butterbean, no i bracia Kliczko. Nie ma np Lennoxa Lewisa i innych, których pamiętam z gier od EA. Nie były to fight nighty tylko te starsze na PS1 knockout kings

0

@Mroziu dlatego według mnie wróci Mourinho. Bo tylko on coś takiego potrafi zrobić. No jest jeszcze Conte, czy Allegri, ale to mniejsze szanse na nich. Nie ma na rynku trenerów i tu jest problem

0

@clyde ja mam wybredne podejście co do gier. Mam specyficzne upodobania, którego nie da się przeskoczyć.

0

@clyde będę oglądał u tivóra w weekend. Nie jestem fanem grania w tego typu gry, ale jestem fanem oglądania u jakiegoś ytbera, w zasadzie to tivóra, bo on to lubi i świetnie się bawię oglądając go.

1

@ViscaelBarca2007 nic dziwnego, gość ma kopyto jak moje dwie głowy.

1

@Zoker no dodajesz do biblioteki i masz ją na stałe, ale grać będziesz mógł wtedy, kiedy będziesz miał wykupiony abonament. Abonament jest opłacalny wtedy, kiedy nie masz dużo gier.

0

@Zoker żeby bardziej tu ogarnąć sytuację, czy się opłaca czy nie to ci powiem tak, brat chciał zagrać w Alan Wake'a 2. Ale nie kupował go, bo mu się nie chciało, a też nie mamy za dużo czasu na granie, to sobie czekał, aż będzie w abonamencie. No i był, pojawił się. Więc sobie ograł. Z niektórymi grami było podobnie. Teraz też chciałby zagrać w sun wukonga, więc sobie poczeka, aż będzie w abonamencie, bo prędzej czy później dadzą. Więc niekiedy opłaca się mieć ten abonament, ale też trzeba mieć szczęście do wrzucanych przez nich gry. Bywało tak, że przez rok nie dali nic ciekawego.

0

@Fog_W_1899 no wiem co napisałeś, dałeś argumenty o tym, że są gorsi, że oszukują itd. więc ich można nienawidzić. Dalej uważam, że mamy tu do czynienia z sytuacją, która nienawiść jest "lepsza".

0

@Zoker szczerze mówiąc chyba nie opłaca. Do grania online jest potrzebny, a jak jeszcze masz w posiadaniu wszystkie najlepsze gry świata, to nic już cię z abonamentu nie pociągnie. Mam go, zwłaszcza do grania online w Fifę, w którą gram coraz mniej. Moment wykupywania subskrybcji także jest obliczony, bo jest podczas Black friday, kiedy jest duża zniżka na to. Więc płacę kilka stówek rocznie na to. Być może strata pieniędzy, no ale nigdy nie wiadomo co się wydarzy w przyszłości, zawsze mogą dać coś ciekawego

1

@Fog_W_1899 czyli przeszkadza ci to, że tam jest nienawiść, ale podoba ci się to, że tutaj też jest nienawiść. Czyli mamy do czynienia z zasadą, która nienawiść jest lepsza. "Mojsza czy twojsza".

1

@Zoker ja abonament mam cały czas wykupiony, natomiast z tego abonamentu gówno jest, mało dobrych gier dają. A jak jest coś dobrego, to ja już to mam. Abonament mam do gry online w fifkę, która z roku na rok coraz bardziej mnie obrzydza. Nie, nie mam tyle czasu, żeby grać cały czas, zwłaszcza kiedy mam drugą zmianę. Ostatnio gram już trzy, cztery miesiące w Kingdom come 1.

0

Undisputed jest w abonamencie PS. Dałem do pobrania. Mam nadzieję, że się nie rozczaruje.

6

@Popitek12 z piórami wpiehdalam

0

@MichuZ44 ale to chyba już zniknęło z internetu?

0

@MichuZ44 aktorka filmów dla dorosłych?

0

@Roobo i zawsze będzie śmieszyć, kot z Hadaja niezły

0

@July_6_BcN tu nie ma co myśleć, tu trzeba działać

0

@July_6_BcN akceptuj followa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?