VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LOPEZ16 też ktoś ze swoimi sędziami. Inter czy kto tam
0
@Zoker a ja jestem w stanie zrozumieć o co ci chodzi. Oglądanie piłki sprawia coraz mniej satysfakcji. Kiedyś gra była ostrzejsza (nie mylić z bandyterką). Teraz jest coraz więcej piłkarzy typu Vinicius, którzy będą się zwijać z bólu nawet wtedy kiedy dostaną lekkiego klapsa. To zniechęca do oglądania.
4
@LAMC_10 już to kiedyś pisałem, z twarzy jest jak dwie krople wody podobna do mojej pierwszej miłości z gimnazjum.
3
Kacper Tomasiak. Nie, to nie był sen. Tak, to się wydarzyło.
0
Co się stanie z Dolezalem po zakończeniu sezonu? Będzie asystentem Maciusiaka? Jak myślicie? @Stinger_ @July_6_BcN @Criss18Barca @LAMC_10 @Cule1234 inni fani skoków.
0
@Stinger_ u lucka to jedzą opony a nie bułki. @agaFCB powinnaś być szczęśliwa, że to tylko bułka, a nie coś więcej
1
Powiem wam, że to co mi imponuje, to to, że Kacper zdobył te dwa medale progresując swoje skoki, swoją pozycję. To jest zupełnie inny wydźwięk zdobywanego medalu, kiedy pokazuje się sobie i całemu światu, że wznosi się na jeszcze wyższy poziom niż w pierwszej serii. No bo przypadek Nikaido chociażby no nigdy nie będzie lepszy. Jak ktoś ma na wyciągnięcie medal cenniejszego kruszcu i potem daje się ograć przez to, że nie sprostało się wyzwaniu, jest to zupełnie inne, gorsze uczucie zdobywanego medalu. Oczywiście Nikaido jest rozczarowany, też bym się tak czuł, ale medal to medal. Trzeba to docenić, a coś czuję, że jutro w duetach to Japonia zwycięży. A my będziemy się bić o trzecie miejsce, no chyba, że Paweł Wąsek przekroczy swoje granice i możliwości. To byłby chyba jakiś ewenement na skalę światową.
0
@damianex10 u mnie to by się źle skończyło. Mam mocne łysienie, placka na głowie.
0
@JanuszKorwinMikke dlatego sądzę, że Domen Prevc w następnym sezonie zapomni jak się skacze
2
@pt9 mnie denerwuje to, że odgwizdywane są ostre, agresywne przewinienia, które komentatorzy określają jako "no trafił w piłkę, ale przez nogi". Dla mnie to jest paranoja. Taki wczorajszy karny, no ja bym go nie dał, bo Aranburru trafił czysto w piłkę. A to, że udem wjechał w Viniego no to co cóż, życie. Denerwuje mnie odgwizdywanie ostrych wejść. Za niedługo, to nie będzie można wgl przeciwnika dotknąć.
0
Też bym nie dał drugiego karnego. Pierwszy był, ale w drugim Aranburru wchodzi czysto w piłkę. A to, że udem jedzie po Vinim no to życie, sport kontaktowy to jest. Jeśli za takie agresywne, ale czyste wejścia będą szły jakieś kary typu karny, czy kartki, to ten sport zejdzie na psy.
1
@blakkudium ale on ma żonę. O co tu chodzi. Carlo, nie rób tego.
2
Ależ Austriacy to gigantyczne rozczarowanie tych Igrzysk. Tamten sezon zmietli z planszy wszystkich, a w tym jest totalne przeciwieństwo.
0
@Kozinho. Myślę, że kobiety źle w nim wyglądają. Jak astronauci, kosmici.
1
Sundal będzie miał koszmary przez Kacpra. @July_6_BcN . Psycholog będzie musiał mocno popracować, bo jestem przekonany, że głowa może mu siąść.
0
Alvaro Arbeloa - Pan Trener. Co za czas by żyć. Narodził się dzisiaj Maciej Maciusiak, naradza się Alvaro Arbeloa
1
Zdecydowanie wolę widok Kacpra Tomasiaka niż Viniciusa.
0
@Prorokk nie. Kacper ma dwa medale, to jest duży jackpot
0
@BojanKriKicz bo od grudnia ma problemy z kolanem
0
@Criss18Barca według mnie to jest nieuchronne wydarzenie.
2
@Sulimo Kacper ma 19 lat. Przed nim jeśli wszystko pójdzie dobrze to z 4 IO
1
Kacper Merk powiedział, że Kamil Stoch mu oznajmił, iż Kacper Tomasiak połknie w chwilę rekordy Kamila i Adama.
0
@Criss18Barca mówiłem kuźwa, że Kacper ten metr, dwa skoczył za krótko w pierwszej serii. Szkoda, ale wielka chwila się stała tak czy siak!
2
Dobra kuhwa. Kacper wygrywa tytuł sportowca roku w Polsce. Musimy brać pod uwagę wszystkie okoliczności.
3
@Comentateiro ja też jestem prorokiem, bo mówiłem, że Sundal się zesra.
17
Nie ma niedosytu. Zrobił maksa. Brawo Kacper. Kocham cię.
6
Jest medaaaaal. Ja piehdole co tu się dzieje
0
Już muszą ponad 140 skakać xd ale zayebal w ciężkich warunkach Ryoyu
0
Ryoyu atakuje! Brawo
0
Paweł Wąsek przejechał przez próg