VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Kobiety przyprawiają mnie o ból głowy. To nie na mój łeb. On mi zaraz wybuchnie.
0
@Chimera jest bardzo dobry, twórcy naprawili to, co zepsuli w nowej krwi.
2
Stan polskich skoków jest tragiczny. Boje się następnego sezonu. Maciusiak zasługuje na kolejną szansę tylko przez igrzyska i Kacpra. Jeśli następny sezon będzie tak samo tragiczny, a przy tym nie będzie widać rozwoju Kacpra i Pawła, to trzeba będzie ponieść mocne konsekwencje swoich wyborów. Najlepsi zawodnicy powinni mieć szansę pracy z najlepszymi trenerami.
0
@Kozinho. Owszem
2
@mekston moja sytuacja jest dobra. Spokojnie, wszystko się na chwilę obecną układa
2
@Bzyczekk ona ma dzieci albo męża? @Kessie
0
Tu się zapowiada na kompromitacje tej pseudo drużyny.
0
@MessiForeverTheBest na pewno? Nie został u siebie w domu? W takim wypadku może się coś wydarzyć. Lepiej niech siedzi na uboczu, dla własnego dobra.
0
@Czyhrynski Prestianni ma szczęście, że dzisiaj nie zagra. Bo gdyby zagrał, to podejrzewam, że na bernabeu rozpętałaby się wojna i nie wiem, czy mecz by został dokończony. A to co byłoby po meczu to już inna sprawa, bo nie zdziwiłby mnie na niego atak fizyczny na parkingu czy tam gdzieś poza stadionem.
0
@Cule1234 Adam jako dyrektor tylko do spraw skoków jest w porządku. Ale funkcja prezesa całego związku, to inna para butów. Tam potrzeba kogoś, kto będzie się znał na każdym zimowym sporcie, a nie tylko na skokach.
0
@Batys to lepiej zagraj. To jest odpowiedni moment
1
@July_6_BcN Jezu, moje ulubiene. Masełko na nich, śmietana, trochę cukru i wchodzi...
3
@Sysia11 nie rozumiesz dlaczego on jedzie na msj. Embacher także na nie pojedzie, bo to jest po prostu Jackpot dla reprezentacji i dla samego zawodnika.
1
@July_6_BcN widziałem ten post na FB haha
1
@Cule1234 po co mają przenosić siatkówkę na zimowe io?
5
Maciej Maciusiak
"Kacper bardzo mocno spóźnił swój skok."
No jak bardzo mocno spóźnia i robi taką petardę to jest to bardzo dobra informacja. No z petardą trochę przesadziłem, ale skok bardzo dobry.
0
@ricardo0705 a wiesz, że przed Messim inni zawodnicy także wieszali pranie?
0
@Karol145 też miałem wczoraj ten problem, chciałem sobie zobaczyć filmiki, to się nie dało, bo wyskakiwał błąd.
2
@norbi77 bo on nie jest zbyt mądry. W czwartej, piątej sekundzie lekko dostaje, a w ósmej się kładzie. Przecież każdy wie, jaki on jest. Ja go nie bronie. Mam już tego wszystkiego dość. Tego nie da się oglądać.
0
@LeoMessiiBarcaPepa te ostatnie czasy, to 7 lat temu kiedy przegrali trzy trofea w tydzień?
0
Trzyma się za piszczel, dostał w stopę. xD
0
@Bernard777 nikt tak nie pisał. Mowa jest o jego sytuacji po sezonie.
3
Tibo to jest psychol na tej bramce. A jeszcze w 2018 roku był wyszydzany od placków i eurotunelów
0
@agaFCB a tak szczerze, to zanim wysłał ci zdjęcie to był czegoś wart? Czy bez tego też byś go odpaliła? Jakie sprawiał wrażenie?
4
@agaFCB to dobrze, że zakończyłaś. Moja znajomość dopiero rozkwita pięknymi pąkami i nie wysyłamy sobie takich rzeczy. Na tym polega odpowiedzialność.
8
@agaFCB ja nic nie wysłałem.
5
@Safrani nieprawda. Sytuacja idzie ku lepszemu. Ale nie będę zapeszał
0
@Zelazny_Mike Dexter
13
@SinMistico przecież kibice Barcelony też się śmieją z Realu jak przegra czy odpadnie. Daleko nie trzeba szukać - mecz z Benfica. Nie wyolbrzymiaj już tego wszystkiego. To tylko piłka nożna
0
@Giwera kurde a tam wychodził chyba Ferdek i pokazywał gest Kozakiewicza nie? Hahah