VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jakim oni są dnem, ja piehdole. Wstyd.
1
Vinicius jest największym odpowiedzialnym tej katastrofy, która obecnie ma miejsce w tym klubie. Zdania nie zmienię. Ten piłkarz nie potrafi grać w piłkę
0
Tu się skończy gwałtem. Wszystko przez te ameby umysłowe, które mają IQ na poziomie orzeszka.
0
To była tylko kwestia czasu. Pół składu jest do wyebania w tym Realu.
0
Zdejmij tą miernotę Viniego w końcu. Nie mogę na gościa patrzeć.
0
@Azi Marcelo kiedyś złamał nogę przeciwnikowi. Zrobił to niechcący, przez przypadek. Dostał czerwoną kartkę. Zasłużenie
1
@Ilka teraz to przede wszystkim jest za zimno na takie lanie wodą.
0
@Katalonik97 gdzie wady?
1
@norbi77 nie chciałem tego widzieć. Niestety zobaczyłem.
1
@Slawek1999 Marcelo kiedyś złamał nogę przeciwnikowi. Zrobił to niechcący, dostał czerwoną kartę.
0
@LeoMessiiBarcaPepa o lepiej nie. Jednak lepiej być anonimowy
0
@LeoMessiiBarcaPepa no to ja jestem z tych okolic
0
@LeoMessiiBarcaPepa to pewnie Żary, Lubsko znasz co
5
@Bzyczekk Pikachu jest z Japonii, a nie Korei.
1
No to jednak będzie arrrivaderci
0
@Robert_Kubica Urban zostaje, no chyba że przyjdzie tutaj jakiś top selekcjoner.
6
@zgutek w siatkówce gen frajerow xdd
1
Ta obrona, to kryminał. W dwa mecz cztery bramki stracić, z czego akcji bramkowych łącznie było może z sześć.
1
Kiedy było losowanie, to widziałem masę szyderczych komentarzy na temat Szwecji. Że są słabi, że ciency, że szorowali dno w eliminacjach. Tylko co z tego? Wtedy mówiłem, że mam przeczucie iż to oni z tej ścieżki awansują. Miałem rację. Co z tego, że grali gówno. Ja nie mogę. Nie wytrzymam. Mundialu oglądać nawet nie będę. Nie będzie mi się chciało wstawać w nocy, kiedy trzeba iść do pracy.
5
@Misiusessi trochę odwagi nigdy nie zaszkodzi. Ja będę podbijał, ale biorąc pod uwagę okoliczności, to w bardzo delikatny sposób.
1
@FcPortoFan1999 potop
0
@kocuur z tego co widzę w mediach społecznościowych, to tak.
1
@Criss18Barca Maciusiak nie wie, czy będzie dalej trenerem. Być może coś jest tu grane i jest przekonywanie Stefa
3
@Cule1234 powinni być głównymi trenerami, a Maciusiak degradacja. Tu, żeby coś ruszyło musi być ktoś, kto wie co zrobić, jak zbudować zawodnika itd.
2
@FcPortoFan1999 będzie dyktatorem
1
Maciej Maciusiak
"Rozmowy trwają". O swojej przyszłości.
No dla mnie to on chyba nie jest taki pewny tego, że zostanie. Albo może zostanie zdegradowany do roli asystenta.
2
@barcelonaLM jednak Peter. Domen jeszcze jest za krótki. Domen wygrał wszystko, ale pod kątem tego kto jest lepszy, to także liczy się regularność, a tą Peter miał lepszą. Zobaczymy następne sezony, jeśli domen będzie choć w połowie tak dobry jak w tym, to opinie zmienię.
1
@Ojciec_Dyrektor jeśli miał jakiś wpływ na Tomasiaka to ten sezon wyszedł mu fatalnie. Jeśli nie miał żadnego wpływu na niego, to wyszła kompromitacja.
0
Igor Blachut powiedział, że gdyby Kamil się nie zakwalifikował, to będzie przedskoczkiem
1
@Ptasior nie lubię tego argumentu z tym odejściem w chwale. Schmitt, Ammann, Kasai, Ahonen, schlierenzauer, masa zawodników kończyła karierę, kiedy szorowała bulę.