2

Jakim oni są dnem, ja piehdole. Wstyd.

1

Vinicius jest największym odpowiedzialnym tej katastrofy, która obecnie ma miejsce w tym klubie. Zdania nie zmienię. Ten piłkarz nie potrafi grać w piłkę

0

Tu się skończy gwałtem. Wszystko przez te ameby umysłowe, które mają IQ na poziomie orzeszka.

0

To była tylko kwestia czasu. Pół składu jest do wyebania w tym Realu.

0

Zdejmij tą miernotę Viniego w końcu. Nie mogę na gościa patrzeć.

0

@Azi Marcelo kiedyś złamał nogę przeciwnikowi. Zrobił to niechcący, przez przypadek. Dostał czerwoną kartkę. Zasłużenie

1

@Ilka teraz to przede wszystkim jest za zimno na takie lanie wodą.

0

@Katalonik97 gdzie wady?

1

@norbi77 nie chciałem tego widzieć. Niestety zobaczyłem.

1

@Slawek1999 Marcelo kiedyś złamał nogę przeciwnikowi. Zrobił to niechcący, dostał czerwoną kartę.

0

@LeoMessiiBarcaPepa o lepiej nie. Jednak lepiej być anonimowy

0

@LeoMessiiBarcaPepa no to ja jestem z tych okolic

0

@LeoMessiiBarcaPepa to pewnie Żary, Lubsko znasz co

5

@Bzyczekk Pikachu jest z Japonii, a nie Korei.

1

No to jednak będzie arrrivaderci

0

@Robert_Kubica Urban zostaje, no chyba że przyjdzie tutaj jakiś top selekcjoner.

6

@zgutek w siatkówce gen frajerow xdd

1

Ta obrona, to kryminał. W dwa mecz cztery bramki stracić, z czego akcji bramkowych łącznie było może z sześć.

1

Kiedy było losowanie, to widziałem masę szyderczych komentarzy na temat Szwecji. Że są słabi, że ciency, że szorowali dno w eliminacjach. Tylko co z tego? Wtedy mówiłem, że mam przeczucie iż to oni z tej ścieżki awansują. Miałem rację. Co z tego, że grali gówno. Ja nie mogę. Nie wytrzymam. Mundialu oglądać nawet nie będę. Nie będzie mi się chciało wstawać w nocy, kiedy trzeba iść do pracy.

5

@Misiusessi trochę odwagi nigdy nie zaszkodzi. Ja będę podbijał, ale biorąc pod uwagę okoliczności, to w bardzo delikatny sposób.

1

0

@kocuur z tego co widzę w mediach społecznościowych, to tak.

1

@Criss18Barca Maciusiak nie wie, czy będzie dalej trenerem. Być może coś jest tu grane i jest przekonywanie Stefa

3

@Cule1234 powinni być głównymi trenerami, a Maciusiak degradacja. Tu, żeby coś ruszyło musi być ktoś, kto wie co zrobić, jak zbudować zawodnika itd.

2

@FcPortoFan1999 będzie dyktatorem

1

Maciej Maciusiak
"Rozmowy trwają". O swojej przyszłości.

No dla mnie to on chyba nie jest taki pewny tego, że zostanie. Albo może zostanie zdegradowany do roli asystenta.

2

@barcelonaLM jednak Peter. Domen jeszcze jest za krótki. Domen wygrał wszystko, ale pod kątem tego kto jest lepszy, to także liczy się regularność, a tą Peter miał lepszą. Zobaczymy następne sezony, jeśli domen będzie choć w połowie tak dobry jak w tym, to opinie zmienię.

1

@Ojciec_Dyrektor jeśli miał jakiś wpływ na Tomasiaka to ten sezon wyszedł mu fatalnie. Jeśli nie miał żadnego wpływu na niego, to wyszła kompromitacja.

0

Igor Blachut powiedział, że gdyby Kamil się nie zakwalifikował, to będzie przedskoczkiem

1

@Ptasior nie lubię tego argumentu z tym odejściem w chwale. Schmitt, Ammann, Kasai, Ahonen, schlierenzauer, masa zawodników kończyła karierę, kiedy szorowała bulę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?