VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Murphy to bierze doświadczeniem.
1
@LAMC_10 oto wielka tajemnica wiaaaaryyy
2
@Ilka ładnie ale i odważnie. @agaFCB @clyde następne :D
@July_6_BcN ciebie to widziałem, to nie musisz, ale jak chcesz to możesz dać dla publiczności tu zebranej. No i nie mogę zapomnieć o kobiecie z kosmosu @jowita
Jak o kimś zapomniałem, to mi wybaczcie panienki
1
@clyde ja mam 25 i umówiłem się z 23.
1
@norbi77 pozostaje mi mieć nadzieję, że to ogarnie. Jak nie on to chyba nikt. Może zidane i anczelot by dali radę. Ale jest minimum jeden pozytyw. Na ławce, konferencjach będzie się działo. Mourinho to będzie szału dostawał na widok poczynań tych leni.
0
@norbi77 dlatego przyjdzie Mourinho
0
@wawrzyn1 nie będzie żadnego Kloppa. Będzie Mourinho. Nie ma lepszych kandydatów na rynku.
8
Mourinho w Realu, nowa część GTA. Czy to lata 2012, 2013? :DDD
2
Maciej Maciusiak jest zwolennikiem powrotu Horngachera do Polski, ale na posiedzeniu zarządu doszło do spięcia między nim a kimś z zarządu, który tego powrotu nie chce. WTF xdd
1
@barcanawieki to było pewne. Następna w kolejce będzie trylogia Ezio
1
@FCB24 no nie wiem czy jest dobrze zarządzany. Jest fajny artykuł z Moliną. Real od środka się rozpada
0
Hahaha ale zabawa teraz Hawkinsa z Williamsem. Piękna gratka dla fanów snookera
2
@mordini123 będę na tym meczu
2
@Adran360 szykujcie się na powtórkę, gdy wróci boski Mourinho!
0
@xXFanBarcyXx jest obecny w crucible theatr
1
@July_6_BcN wystarczy patrzeć na dłonie oraz na szyję, czy występuje jabłko Adama
1
@gumaz spokój, ale i też niespokój. Z kobietami tak już jest.
1
Paul Scholes podziwia majestatycznosć Ronalda O'Sullivana
1
@heniusss ja też tak uważam. Ancelotti tak samo nie miał wyników. Więc nie rozumiem dlaczego w każdego trenera, który jest bliżej niż dalej końca kariery - się wątpi.
1
@macio_944 dlaczego uważacie, że Mourinho by tam sobie nie poradził? Ancelotti też był na emeryturze w Evertonie i jakoś dał sobie radę. Oczywiście, że winni są piłkarze, ale trener także musi już być teraz doświadczony i musi być liderem. Mourinho pasuje idealnie, bo zna to środowisko.
0
@Kgorecki2500 jakieś kilka lat temu odswiezylem sobie całą serię na YT
0
@michaleu a no niestety, biednemu zawsze piach w oczy.
0
@michaleu gdyby do mnie przyszła, to pewien ktoś by zazdrościł.
0
@July_6_BcN dzień nieważny i tak humor na dnie
1
@tomek8756 niech przychodzi do mnie, to może o innej zapomnę.
0
@APTAPT ciężko jest teraz o dobrego trenera. Mourinho jeden z lepszych bo ma doświadczenie i jest szefem. Allegri, Conte, Tuchel to także byłyby dobre opcje. Jest jeszcze Pochettino. Jedno jest pewne, musi przyjść ktoś, kto jest doświadczonym trenerem.
0
To był skandal! Nie powinien był przerywać sędzia. Mamed porażka
2
Mameeeed po zwycięstwo. Kocham cię. I zawsze będę kochał. Między innymi na twoich walkach się wychowałem
1
De Fries xDDD wziął przeleżał na nim całą rundę prawie, dobierał się dobierał i się chwycił, duszenie i po walce. Jak z przedszkolakiem xd
0
@jacobFCB o której jego walka?