VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To był skandal! Nie powinien był przerywać sędzia. Mamed porażka
2
Mameeeed po zwycięstwo. Kocham cię. I zawsze będę kochał. Między innymi na twoich walkach się wychowałem
1
De Fries xDDD wziął przeleżał na nim całą rundę prawie, dobierał się dobierał i się chwycił, duszenie i po walce. Jak z przedszkolakiem xd
0
@jacobFCB o której jego walka?
0
@Arden no to wygląda na to, że jedyną inną opcją prócz Benfici jest Real
1
@VinDiesel jeszcze jakbyśmy mieli na to wpływ... Mam go dość.
0
Wyrzućcie Viniciusa z klubu. Nie chcę na niego patrzeć, nie chcę, żeby już grał w La lidze. Niech sobie idzie do wielbłądów po pieniążki, skoro to dla niego jest najważniejsze.
3
Bayern zasłużenie. Camavinga się ośmieszył i podpisał na siebie wyrok odejścia z RM. Dno i trzy metry mułu. Vinicius następny partacz. Jak tu nie będzie rewolucji w składzie, to nie wytrzymam.
1
Antoni Kowalski gra mecz o awans do crucible, a Eurosport tego nie pokazuje. Ja jebie xd
0
@Cule1234 ładnie z jego strony.
2
Właśnie z kolegą dostaliśmy mandat 100 zł za "wandalizm" w parku. Siedzieliśmy sobie na oparciu ławki. I oczywiście, jest za to kara, nie wiedziałem o tym, ale ci policjanci byli obrzydliwie chamscy, wyskok z tekstem jp na 100% itd. dodatkowo nawet się nie przedstawili oraz nie zapytali czy przyjmujemy mandat. Wtf
2
@KrychaFCB tam jest bardzo dużo osób, ale one są pod artykułami a nie pod kawiarnią. Tutaj sytuacja jest odwrotna. Praktycznie wszyscy są tutaj, a pod artykułami garstka.
0
@Tigermaus liga, która wgl nie ekscytuje. No niestety. Ja już zresztą coraz mniej emocji przeżywam w tej piłce. Niewarte to wszystko.
4
W tej pseudo drużynie nie widać totalnie ambicji. Wgl nie zależy im na grze w piłkę, dla kibiców. Położyli na tą końcówkę ligi lache. Szkoda, że nie uszanowali kibiców, którzy przyszli na stadion.
1
@Sulimo to nie on psuje, tylko ta parówa z 7
0
Podsumowanie dyktatora w dzisiejszym meczu. Zdejmij go Alvarosie
1
Ale piękny jest ten retro layout. Nie mogłoby już tak być cały czas?
2
@reloaded nie. Zawsze sam sobie radziłem w trudnych psychicznie sytuacjach. I wiem, że to niekoniecznie jest dobre. Ale jakoś nie jestem w stanie pójść do tego typu osoby. Ciężko jest z tymi kobietami albo innymi sytuacjami, które miałem. I człowiek spędza czas odcinając się od tego, robi coś przyjemnego. Ale to działa tylko na chwilę, potem przychodzi strzał młotem w głowę i te wspomnienia wracają.
2
@macio_944 i według mnie do finału weszłoby Atletico.
0
@FCB24 no nie wiem. Mnie tam on nie śmieszy. A coraz bardziej wkvrwia
2
@Laminedependencia mnie tam to bawi. Ciekawe, czy do niego te informacje/memy dochodzą
2
@Cave no potracili wtedy bramki ze spalonych w dogrywce, której być nie powinno. Życie
1
Dla mnie mamy tutaj tylko lekko przypudrowanego trupa. Bayern w półfinale. Trochę szkoda, bo tu powinna być mocniejsza weryfikacja skłaniająca zarząd do jakichś ruchów. A tak, to pewnie będzie ta chvjoza zachowana także w następnym sezonie. Nie da się na to patrzeć.
0
Bayern w półfinale.
0
Już jest po dwumeczu. Będzie prawie dwucyfrowka
2
Jakim oni są dnem, ja piehdole. Wstyd.
1
Vinicius jest największym odpowiedzialnym tej katastrofy, która obecnie ma miejsce w tym klubie. Zdania nie zmienię. Ten piłkarz nie potrafi grać w piłkę
0
Tu się skończy gwałtem. Wszystko przez te ameby umysłowe, które mają IQ na poziomie orzeszka.
0
To była tylko kwestia czasu. Pół składu jest do wyebania w tym Realu.
0
Zdejmij tą miernotę Viniego w końcu. Nie mogę na gościa patrzeć.