VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DIPENSE trochę jednak za stary, żeby dać 150 mln xD
4
@Dankho94isback zmiennik za 80 mln. Chore czasy
0
Nienawidzę tego toru. W grze zawsze go pomijam, nie da się na nim jeździć
0
Kubica gdyby jeździł w tym Cadillacu albo Astonie Martinie, to by szału dostawał. Czy był choćby jeden procent szans na taki obrót spraw, żeby dostał angaż? Ja uważam, że mimo wszystko tak. Może nie są to Williamsy z roku 2019, ale dalej to są odchody, a taki gość jak Robert ciężko by to znosił.
3
Dla fanów hitmana. Ta informacja mogła umknąć, ale w 2027 roku wyjdzie remaster oryginalnej trylogii, czyli codename 47, cichy zabójca oraz kontrakty. Zobaczymy co twórcy ugotują. Gracze mają wątpliwości. Tym częściom potrzebne są prawdziwe remaki a nie remastery, no ale może nie będzie aż tak źle.
4
@FcPortoFan1999 a nie wiem, ja siedzę w okolicach zielonej góry.
2
No to witamy Mourinho w Realu Madryt. Tak wiem, że minęło dopiero kilka godzin, ale Florentino podobno powiększa przewagę i ma już 66% głosów.
Gosia Gosia to tu raczej obecna nie będzie.
1
@Votrox7 jestem domatorem bardziej. Oczywiście mogę pojechać sobie gdzie chce i kiedy chcę, ale najlepiej czuję się u siebie w domu. Najlepsza kobieta to taka, która jest moim odbiciem lustrzanym, która będzie tak samo zaangażowana w relacje jak ja, która będzie chciała spędzać ze mną czas. I która będzie mnie rozumiała i akceptowała moje wady.
3
@bartekvisca to ma być Olise. I tylko od zawodnika zależy, czy Bayern ofertę przyjmie.
0
Komentarz usunięty
0
@Katalończyk 99 przecież to są bardzo ważne transfery na pozycję na której są braki. A przyjdzie pewnie jeszcze jeden stoper.
0
@takisobiektos zdominuje bo ma konkrety, a Riquelme nie ma prawie nic.
0
Maja żadnej piłki ofensywnie nie atakuje niestety. Dzisiaj jest miazdzona. Ruska gra bardzo odważnie i trafia każdy atak.
0
@Katalończyk 99 nie chodzi o przewagę, tylko o to, żeby walić piłę do linii i ryzykować. Bez ryzyka nie ma gry.
2
Ruska dziś każdą piłe wali kierunkowo ofensywnie. A Maja wręcz przeciwnie, ma dużo pasywności. Pasywną grą nie da się wygrać meczu niestety.
0
@Lukikiki ale jak szukam tam gdzie nie powinienem. To jest kobieta życia. Nigdy takiej jak ona nie spotkałem z kim bym się tak dogadywał.
0
@Azi a i, że ja chcę stabilizacji, a ona chce mieć kogoś, z kim pojedzie wszędzie, będzie zmieniać miejsca zamieszkania, pracę, kraje itd. a ja jestem z tych co wolą się osiedlić i ustabilizować. I że bym nie wytrzymał jej trybu życia przez to. Kilka różnic przykrywa całą masę plusów. "Nigdy kogoś takiego jak ty nie spotkałam. Dziękuję, że jesteś, dzięki tobie nie czuje się samotna". I pewnie jeszcze tego typu teksty bym znalazł. Dla mnie to wszystko nie ma sensu. Kiedy w marcu robiliśmy sobie przerwę na czas nieokreślony, bo ja chciałem to zakończyć, bo ona wchodziła w związek, to podczas kolejnego miesiącu pisała do mnie nocne wiadomości, nocne zaczepki. "Nagle poczułam brak twojej obecności". No i oczywiście to był też moment tego, że jej miesięczny związek się posypał. "Chyba się pomyliłam".
0
@Azi nie, jak dzieciaka to nie. Po prostu jak kogoś, kto nie ma doświadczenia.
0
@Lukikiki ją uznałem, za to właściwą, bo dawała jakieś powody. Oboje siebie rozumieliśmy, rozmowa i na Messengerze i na spotkaniu była totalnie sztosowa. I co z tego, skoro to jest za mało. Niech spotka jeszcze kilku frajerów w życiu, to wróci z podkulonym ogonem, bo ja dbałem o to, by ta relacja była jak najlepsza. Starałem się by taka była. Szkoda, że kobiety nie potrafią za bardzo tego docenić. I dopiero po czasie potrafią rozumieć swoje wybory, decyzje i ich konsekwencje. Pewnego dnia zobaczy, że ja wcale nie byłem taki zły w porównaniu do innych. Jestem tego pewny
0
@Azi ale to jest piehdolenie o Szopenie. Różnice zawsze będą w relacji. Nie jestem brzydki, jestem miły, mądry, fajny, ciekawy, a to i tak za mało dla niej. Za mało, bo wyskoczy z kilkoma różnicami. Powiedziała coś takiego, że gdybyśmy byli w wieku 15 lat, to byśmy byli razem. Ale nie kiedy mamy pod 25 lat. I że jestem na innym etapie życia niż ona. No jestem, to jest fakt. Ale też już bez przesady.
0
@Lukikiki ale jakiego myślenia. Typiarka uparta, widzi kilka różnic na 100 wspólnych rzeczy i te różnice są decydujące. Jeszcze do mnie kiedyś przyjdzie i powie, że się myliła. A jest to taki typ osoby.
0
@alone49 gdybym żył w czasach swoich rodziców, to kobiet miałbym na pęczki. A teraz czasy są takie, że baby mają jakieś wymagania z kosmosu. Możesz być fajny, może rozmowa się kleić, ale baba znajdzie ci jakąś jedną różnice i wszystko się sypie.
0
Przestańcie już mówić o kobietach...
0
@beter2 ale ja jestem załamany. To była kobieta marzenie.
0
@MessiForeverTheBest nie
0
@Dari0G tak to ta z Niemiec. Ale nie byłem simpem, wszystko szło naturalnie bardzo fajnie. Po prostu ona niczego we mnie nie widzi, choć mówię że jestem ładny, miły, mądry, ciekawy na swój sposób. Ale dla niej i tak za mało.
1
@MessiForeverTheBest daj spokój. Nie będzie niczego
2
@beter2 ja w tym tygodniu dostałem kosza. Zostałem odrzucony, bo mamy "inne podejście do życia i dzieli nas odległość". Baby nie dla mnie
0
@michaleu powinni być ex equo
1
@LAMC_10 @Dari0G @alone49 ja już się poddałem. I straciłem ochotę na nowe kobiety. Przez ostatnie miesiące mocno się zużyłem na kobietę, która widzi we mnie tylko kolegę. Teraz nie chce z nikim rozmawiać. Nie wyrzekam się jej, zawsze będę ją lubił, bo jest fajną kobietą. Szanuję jej zdanie. Choć się z tym nie zgadzam. Ja już po prostu nie znajdę nikogo, z kim mogłem tak na wszystko rozmawiać, kogoś kto tak samo poświęcał na mnie czas, żeby po prostu rozmawiać, bo temat zawsze był i zawsze rozmawialiśmy godzinami. Spotkanie także było fajne, a że ona uważa, że to za mało, że mamy inne podejście do życia, plus odległość no to cóż...