2

@Raphinha11 mam tak samo. Już za kilka godzin. Dzisiaj. Muszę się umyć. Ładnie ubrać. Popsikać

4

Już za chwileczkę już za momencik prawdopodobnie dostaniemy nowe info w sprawie GTA 6.

0

@EzioAuditoreDF no, a oprócz tego jeszcze Gvardiol, Bastoni, Bernardo Silva i Rodri. No i jeszcze ten Rashford. Te nazwiska już się przewijają.

0

@pt9 ale ja jestem łysy

1

@sebasarna czyli da się wyjść z friendzona. Ogólnie w moim życiu jest dziewczyna, która uważa, że najlepsze związki są wtedy, kiedy jest się także przyjacielem.

0

@Alvarinho mam. Na koniec roku będę miał już dwa rękawy. Może to być śmieszne, ale dla mnie ta tematyka ma znaczenie. Ma wartość dodatnią dla mojego życia.

0

@ranger3120 plkd prawie płacze już na filmach. Tak bardzo chciał Xabiego Alonso, a zostanie ze Slotem :D

0

@Zoker najcięższe są początki, kiedy Henryk jest zwykłym kapciem. Z biegiem czasu robi się z niego półboga

9

Oby mu się udało, bo go lubię. Został w Madrycie potraktowany jak śmieć i nieudacznik. Niech odniesie sukces w Chelsea, to udowodni, że jest wielkim trenerem.

1

@TR3YWAY american pie

0

@Raphinha11 nie jestem we friendzonie. Ona uważa, że związek jest najlepszy wtedy, kiedy jest się przyjacielem. A u nas jest jeszcze za wcześnie na określanie co się dzieje.

0

@Raphinha11 jest fajna. Za tydzień się z nią widzę, mamy plany także by już wspólnie spędzić kilka dni urlopu na wakacje.... Ale ona już kilka razy powiedziała, że może być z tego fajna przyjaźń. A ja mam mętlik w głowie, bo czasami odnoszę wrażenie, że jest dużo sprzecznych ze sobą rzeczy, sygnałów. Odnoszę wrażenie, że ona po prostu sama nie wie czego chce.

0

@Raphinha11 po prostu ja zawsze miałem problem z kobietami. To tak w skrócie. I zawsze było źle.

0

@PatrychoO tu nie ma żadnej desperacji. Musiał naprawić swoje błędy go zatrudniając. Zwolnienie Alonso było błędem. Z tej drogi już powrotu nie było. Perez popełnił kolosalny błąd i teraz postawia na kogoś, kto ma ogarnąć burdel, który stworzył zarząd. Mourinho jest idealną opcją.

0

@Toretto na miejscu Roberta poszedłbym na dwa lata do Włoch a dopiero potem do Arabii/mls

1

@clyde jak lubisz Koreę to sobie zobacz Vincenzo. Serial o mafiozie, który wraca do Korei

0

@FcPortoFan1999 a co wtedy zrobiła

0

@Danny Gaucho swoją drogą jolka była chyba w Onecie albo przeglądzie sportowym i nagle słuch o niej zaginął. Ciekawe czemu

0

@Lanosss ona też jest ruda xD

14

@Katalończyk 99 przecież w filmie powiedział, że wczorajszy mecz to także była deklasacja. Sracie się do wszystkiego już

1

@barcanawieki bzdura. Arbeloa już wcześniej został zwolniony

1

@kuz to już jest jakaś nadinterpretacja

0

Banda amatorów. Nie zasługują na nic

0

@Frimpong młody człowieku, za dwa tygodnie się widzę z kobietą, która dodatkowo proponuje mi wyjazd do Budapesztu tylko we dwoje. Więc co ty piehdolisz

0

@Pawlak1992 zwolniono beniteza, a zidane wyklaskał ligę mistrzów.

0

@TheBigShow ta ciepły. A posuwa ester exposito.

1

@Dankho94isback ale swoje ostatnie spotkanie już rozegrał. Nie chce już być częścią zespołu. Dlatego mówi się też o tym, że to on jest kretem

3

@Dankho94isback podobno poszedł do Arbeloi z prośbą, żeby już go nie powoływał, żeby z nim nie rozmawiał.

1

@NeroTFP1 według AI to Jan Kreczman i zmarł w 2022.

0

@Kgorecki2500 nie. Tylko on jest w stanie wyrzucić zgniłe jaja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?