VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie mogę już słuchać borka
0
Jeśli cały mundial będzie tak wyglądał dla Viniciusa jak te 20 minut, to nie będzie miał żadnych argumentów finansowych w walce o kontrakt z Perezem. Osobiście coraz bardziej uważam że gość odejdzie za darmo za rok.
1
Jedno oko na Maroko, drugie na Kaukaz
0
@Nazio_87 jeszcze ruskich trzeba dodać. No i Italie
1
This is brazil! Jak mawiał Dominic Toretto
0
Mam odrazę do Kataru przez mundial ręcznej w 2015r..... Ale tutaj jakoś tak się cieszę.
1
Zawsze mnie zastanawiało to, czemu to akurat w Szwajcarii jest tyle mieszańców. Przecież tam nie ma rodowitego Szwajcara. Chyba tylko Fabian Schaer był taki xD
3
@JBgomeS gekon zabłysnął tylko przez to, że go Klara wybiła kosztem Roberta. W innym przypadku byłby jak taki Gasly czy Ocon
0
@Kgorecki2500 za miesiąc jadę tam na kolejną sesję tatuazowa. Już ja sobie z nimi pogadam.
0
@Eto'o9 R10 atletico puści Alvareza do Barcelony, ale dopiero wtedy kiedy wykorzysta Barcelonę do końca. Będą chcieli grubo powyżej 100 mln.
0
@clyde myślałem, że na nim będzie Yenn albo Triss...
0
Wam też Messenger ześwirował, wylogował i jeszcze nie da się na niego zalogować?
0
@Eto'o9 R10 nie wiem jaki plan na Mourinho, ale jakiś ma. Nie wiem jak on chce grać. Lewą obronę chce mieć defensywną jak Gvardiol, a na prawej mieć czołg w postaci Dumfriesa. Nie wiem jaki on ma plan. Ktoś gruby może odejść z drużyny.
2
@Adran360 Bernard da kreatywność tej drewnianej pomocy. Poza tym Enzo także jest na celowniku Realu podobnie jak Gvardiol, ale no potrzebne już są w tym momencie odejścia niektórych graczy. Na razie to wszystkie transfery są na życzenie Mourinho
0
@Rifek ma być starterem.
8
@arczis92 no tak.. bo Realowi to wcale nie brakuje kreatywności w środku pola. Pomyśl zanim coś napiszesz. W Realu jest tartak w pomocy oprócz jednego Gulera
0
@gumaz nigdy nie grałem.
0
@MesQueUnClub_87 to mówię, z tą było inaczej. Duży luz, duży Vibe, zaangażowanie w rozmowę z dwóch stron. No i oczywiście ja się bardziej zaangażowałem, to fakt. Ale ona też się zaangażowała. Kiedy się wiązała z typem, ja usunąłem się w cień, bo nie lubię się poznawać z zajętymi. Jej związek trwał bardzo krótko bo miesiąc. Ja w tym czasie się godziłem z jej stratą, z tym że ma kogoś innego. No i oczywiście zaczęła mnie zaczepiać i wysyłać nocne wiadomości. Wiedziałem, że coś jest nie tak. Dowiedziałem się wtedy, że zerwała z tamtym. "Chyba się pomyliłam" "jesteś ciekawszy od niego". "Dziękuję ci, że jesteś, dzięki tobie nie czuje się samotna" itd. wróciliśmy do relacji wtedy. Planowaliśmy wspólny urlop, spotkaliśmy się. Ona mi proponowała lot do Budapesztu zanim się spotkaliśmy. Potem morze w Niemczech. Kraków itd. Berlin. Propozycje były różne. Chciała dopasować swoje wolne do mojego. No i co z tego... Na mnie jej słowa działały, powiedziałem jej to. A ona, że max kolega w skrócie, że kiedy tak mówiła, to nie chciała zostać źle zrozumiana, że to nie miało być kokietowanie. Postąpiłem honorowo i usunąłem się w cień. Bardzo mi na niej zależy, to jest kobieta najlepsza jaką kiedykolwiek poznałem. Jest dla mnie wyjątkowa. Powiedziałem jej to. Ale ona nie chce nic więcej. Więc zmuszać jej nie będę. Usunąłem się w cień. Za niedługo znowu do mnie przyjdzie. Bo między nami jest wyjątkowa więź. Wiem, że to może dziwnie brzmieć z boku, ale nasza relacja jest wyjątkowa i dla mnie i dla niej, tylko, że jest ten konflikt interesów. Jestem przekonany, że za niedługo zatęskni i znowu będzie szukać zaczepek.
0
@MesQueUnClub_87 to nie był akurat początek relacji. Tylko od lutego. A mamy czerwiec.
0
@LAMC_10 prawda. Nie docenia mnie takiego jakim jestem. Powiedziałem, niech minie trochę czasu. A ona na to "myślisz, że wtedy zacznę tęsknić?". To jest tylko kwestia czasu i okoliczności spotykania frajerów.
0
@DariaFCB a no powiedziała, że max kolega. Postąpiłem honorowo i usunąłem się w cień, bo zbyt duży ból to dla mnie jest. Szybko do mnie wróci jak poczuje brak mojej obecności. Już raz tak zrobiła.
1
@DariaFCB gratulacje. Fajnie, że jesteś szczęśliwa. Ja 10 dni temu za to dostałem dzwona na ryj. Oby został Madryckim fanem Dragon Balla.
0
@hurek12 od emirates około 100
6
@Adran360 teamgeist 2006
1
@DIPENSE trochę jednak za stary, żeby dać 150 mln xD
4
@Dankho94isback zmiennik za 80 mln. Chore czasy
0
Nienawidzę tego toru. W grze zawsze go pomijam, nie da się na nim jeździć
0
Kubica gdyby jeździł w tym Cadillacu albo Astonie Martinie, to by szału dostawał. Czy był choćby jeden procent szans na taki obrót spraw, żeby dostał angaż? Ja uważam, że mimo wszystko tak. Może nie są to Williamsy z roku 2019, ale dalej to są odchody, a taki gość jak Robert ciężko by to znosił.
3
Dla fanów hitmana. Ta informacja mogła umknąć, ale w 2027 roku wyjdzie remaster oryginalnej trylogii, czyli codename 47, cichy zabójca oraz kontrakty. Zobaczymy co twórcy ugotują. Gracze mają wątpliwości. Tym częściom potrzebne są prawdziwe remaki a nie remastery, no ale może nie będzie aż tak źle.
4
@FcPortoFan1999 a nie wiem, ja siedzę w okolicach zielonej góry.