0

Po co mu odgrywał. Ja jebie. Nie wytrzymam dzisiaj jak tak to będzie wyglądać. Wystarczyło kopnąć xd

0

@Arden gwizdanie na hymn rywala, to pokaz braku kultury i wychowania. Zwykłe yebane bydło

0

@gumaz żona Stachurskiego, tego śpiewaka.

3

To nie są kibice. To są kibole. Dno! Powinno się im zakazać wstępu na stadion za propagowanie nienawiści.

2

Piękna organizacja. Wstyd.

1

@LAMC_10 nie. Tu mam dom, tu mam pracę. Musiałbym wszystko rozyebac. A też nigdy się nie spotkaliśmy jeszcze. Tak wiem, że dziwnie to wszystko brzmi. Ale mamy dużą chemię i na żywo byłoby jeszcze lepiej. To nie narcyzm ani arogancja. To pewność siebie. Wiem, że byłoby dobrze. Oboje o sobie myślimy, zastanawiamy się co u drugiej osoby się dzieje, bo nie rozmawiamy już tak regularnie jak wcześniej. Ona chce dalej mieć ze mną kontakt, ale nie chce na chwilę obecną wracać do Polski, życie w Niemczech jej się podoba. Przez miesiąc kiedy z nią rozmawiałem, byłem szczęśliwy. Uznałem, że to odpowiedni moment na rozwój znajomości, ale ona nie chce, bo odległość między nami jest za duża. Gdyby nie odległość, to byłaby już inna sprawa. Sama przyznawała, że dawno kogoś takiego jak ja nie spotkała. Ale ona chce mieć faceta bliżej siebie.

1

@July_6_BcN zawsze można się w domu modlić. W ostatnich dniach, jest mi ciężko, choć nie daje tego po sobie poznać. @LAMC_10 to jest straszne, poznać kogoś z kim jest gigantyczna chemia, ale przez to, że ona mieszka w Niemczech a ja w Polsce, to nie chce nic poważnego, bo faceta chce mieć przy sobie.

0

@July_6_BcN @LAMC_10 mi to już chyba zostaje modlitwa. Czasem mam wrażenie, że to wszystko co mam obecnie jest jakąś karmą, za to co robiłem kiedyś. Już koledze to mówiłem, to mnie prawie bił, bo nie powinienem tak myśleć. I że coś takiego nie istnieje. Mówił, że takie jest życie. Ostatnio w głowie sobie tak myślałem, że jeśli w przyszłości mi się uda z tą, którą chcę, żeby się udało, to wrócę do kościoła. Sam nie wiem co o tym myśleć. Szansa na to jest bardzo niska, choć nie niemożliwa.

1

Mam nadzieję, że Urban nie dostanie dzisiaj rózgi za mecz od patomejwenów.

0

@NeroTFP1 gorzej jak się pozna fajną kobietę, z którą nie da rady się często spotykać, a ona na odległość niczego nie chce.

1

@Gacek5 dam ci herba bo smiechlem ostro xDD

0

@kanver_ no tak, zgranie piłki też następuje klatką piersiową. Więc jest ciężko, ale dla mnie tam mógł być spalony. No ale to już jest przeszłość, nic nie zmieni dywagowanie na ten temat. Dlatego wysłałem film, żebyś zobaczył i sam ocenił.

0

@kanver_ https://zapodaj.net/plik-s9MQ8FQRFw

Masz screena. Jest rozmazany, szukałem dobrego filmiku, który pokazuje całą akcję. Włączyłem sobie w spowolnieniu maksymalnym. Dla mnie tam także był spalony. Chcesz to możesz sam obejrzeć dokładnie ten filmik, bo większość tej sytuacji nie pokazuje.


0

@kanver_ nie tylko bramki Ronaldo były ze spalonych. Ale to już się tak utarło, bo to Real przeszedł dalej. Życie. Gdyby to Bayern przeszedł dalej po samobóju po spalonym, to także byłaby inba

0

@ranger3120 bramka dla Bayernu też padła po spalonym

2

@MessiForeverTheBest zawsze to coś. Do mnie ojciec mówi psychol. Lubię go prankować. Mam duży ubaw z tego.

0

@gumaz Janek, Janusz, Alvaro, Joker.

0

@APTAPT sęk w tym, że według niektórych delikwentów to Thurnbichler był winny całej tej sytuacji i fatalnej formy naszych skoczków. Dostali zmianę ci, którzy za chwilę skończą kariery i skaczą jeszcze gorzej niż za kadencji Austriaka. To jest chore.

0

@kanver_ jeszcze byli ci ciemnoskórzy chyba.

0

@APTAPT oceniać trzeba też cały sezon, a on jest prócz igrzysk jeszcze gorszy niż te za TT.

3

Adam Małysz o przyszłości trenera Macieja Maciusiaka
Czy rozmawiał pan już z zarządem PZN-u na temat przyszłości trenera Maciusiaka i jego sztabu? Czy dalsze jego losy ogłosi pan w Planicy?



W Planicy na pewno będzie na to za wcześnie. Posiedzenie zarządu z rozliczeniem pracy sztabu trenera Maciusiaka w całym sezonie nastąpi po Planicy. Tego nie da się zrobić na chybcika, tuż po ostatnim skoku w Słowenii. Wszystko trzeba dokładnie przemyśleć, pochylić się nad wizją i propozycjami sztabu na kolejne sezony czy sezon.



Podkreślam, wszystko musimy przeanalizować i zobaczyć, w czym tkwił błąd, że igrzyska wyszły super jako główna impreza, ale cały sezon Pucharu Świata nie za bardzo nam się udał. Oczywiście, zawsze się przygotowujesz do głównej imprezy. Ale wszyscy wymagają, żeby wyszła nie tylko główna impreza, ale żeby cały sezon był w miarę równy.

Źródło Polsat Sport pl


@July_6_BcN @Stinger_ i inni fani skoczków

Może jednak pozostanie MM wcale nie jest takie pewne. Gdyby na rynku pojawiła się jakaś mocna petarda zagraniczna, to ja bym się nawet nie zastanawiał.

0

@bartekvisca on co mecz gra na viagrze. Ciężko się na to patrzy.

3

@marcin62 mam nadzieję, że ci w aucie nie są poszkodowani. A motocyklista? Nie obchodzi mnie. Mógł skrzywdzić niewinne osoby.

3

@gumaz za te Czechy i tamtą Mołdawię największą winę ponoszą piłkarze. A kiedy Santos zobaczył z kim ma do czynienia, to stwierdził, że to piehdoli i starać się już nie będzie. Nie trenera wina, że piłkarze się wtedy kompromitowali. Santos święty nie był, ale całej winy to on nie ponosi.

1

@Aureczek potem była nowa akcja. Każde przerwanie przez obronę kasuje daną akcje.

1

Bardzo ładnie, wszystko przez Viniciusa, który IQ ma na poziomie orzeszka i postanowił wbiec tam, gdzie było ich więcej przy podaniu Valverde, gdzie tam gdzie urus zagrał, było wolne pole. No ale to jest właśnie pokaz inteligencji boiskowej, albo jego braku.

0

@Kitek1640 gol Gilera jest rekordem La ligi. Idź i strzel w tak mały prostokąt

1

@Ilka 12 wiadomości na Messengerze xD widać, że ktoś tu ma powodzenie.


Przyjmujesz na snapa?

2

@majkiii już raz Lunin doprowadził ich do finału.

0

@partymaker bo atletico pokonało kogoś kto był jeszcze wyżej niż Barcelona. Według mnie jest to dobre rozwiązanie. Inaczej każdy by się potem ze sobą kłócił a tak sytuacja jest przejrzysta - pokonujesz kogoś z góry tabeli to masz lepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?