2

@gumaz przeczytałem jesteś zatwardzeniem. Jestem już zmęczony

0

@Ilka sezon już się zakończył. Barcelona śpiąc już wygrała. Nie wiem czemu wy jeszcze się spinacie

0

@turhiay jasne, chwytaj chwile, prędzej czy później karta się odwróci. Tak to już jest.

0

Sezon dla Realu dobiega końca. Muszą polecieć głowy. I to niekoniecznie trenera. W sensie trenera też, ale on głównej winy nie ponosi.

0

Jest jakaś różnica między złotem a srebrem w kontekście przyszłości Kacpra Tomasiaka? Nie mogę niestety oglądać. Czy może na mistrzostwach jest najważniejsze zdobycie obojętnie jakiego medalu?

1

@Marcelinho99 no i co, że naprawi relacje? Przyjdzie trener psychol i Vinicius znowu się obrazi.

4

Nie dostanie kolejnego sezonu. Zobaczcie jak on się zachowuje na ławce podczas meczów. Stoi jak kołek, ręce włożone w kieszenie i zero emocji. Jak po prostu pachołek na egzaminie prawa jazdy. To jest dla mnie niepojęte jak można się tak zachowywać zwłaszcza kiedy się było zawodnikiem charakternym. Alonso to tam wariował na ławce. Ta zgraja przypadkowych piłkarzy naprawdę nie wie co ich czeka jeśli przyjdzie trener zamordysta typu Conte czy Allegri.

2

Embacher z Tomasiakiem będą się napiehdalac xd jeden startuje w treningach i je wygrywa, kiedy drugi nie startuje, a dzisiaj na odwrót xd

4

Komentarz usunięty

5

Niech on już będzie cicho. Nie ma możliwości, by pozostał na swoim stanowisku.

0

@macio_944 trzymaj dalej. W końcu ktoś poniesie konsekwencje. Przyjdzie Klopp albo inny fachowiec to może coś z tym burdelem zrobi.

1

@macio_944 przecież już taka sytuacja miała miejsce z Solarim, który nie był wcale takim złym trenerem. No ale przepiehodolil wszystko w tydzień. Jak się nic nie zmieni, to Arbeloa powtórzy jego wyczyn.

1

@vangoor ja już nie czytam jego konfenercji. Tego się czytać nie da. Nie ma możliwości, żeby on dalej prowadził klub po sezonie. Ja nie wiem, gdzie on ma jaja. Jako zawodnik zawsze je pokazywał, a teraz stoi przy tej linii bocznej jakby czekał na ścięcie. Xabi to tam szalał przy linii.

0

@Rhaan getafe się nie odwoła, bo ich prezes jest socio Realu Madryt.

1

Co za ciecie. To nie są piłkarze, to banda instagramerowców. Obrzydliwe

2

Arbeloa powtórzy wyczyn Solariego. Tylko, że tamten to nie był głaskacz, tylko zezłomował Marcelo czy Isco. Bez żadnych sentymentów. Zaraz będzie oklep od celty, potem wpiehdol od Guardioli. I do widzenia.

0

Zaorać tą pseudo drużyne. Zostawić Tibo i Mbappe. Reszta out. A ja jeszcze niedawno kupiłem koszulkę Fede Valverde. Jestem załamany.

0

@LAMC_10 ta banda miernot nie zasługuje na granie w Realu Madryt. Niech w końcu ktoś poniesie jakieś konsekwencje, a nie Bogu ducha winny Xabi, który chciał zrobić porządek.

1

Jurgenie Kloppie. Błagam. Przyjdź i zrób porządek z tą pseudo drużyną. Idzie się popłakać na widok tego czegoś.

0

@Vegeta88 nie nie, to inna xd

0

@pride1899 mamy bardzo duże flow, dawno czegoś takiego nie miałem. Ale to może nic nie znaczyć.

0

@Katalończyk 99 tu nie chodzi o to. Mi się nie spieszy. I jej też się nie spieszy. Nie spieszy nam się. Sami to otwarcie sobie zakomunikowalismy. Tylko, że niekiedy nie rozumiem czy ona pisze pół żartem pół serio, czy tylko żartem w tych dwuznacznych słowach, wyrażeniach. Nie wiem, czy ona będzie czegoś chciała w przyszłości i daje czas i szansę, czy tylko koleżeństwo.

1

@MesQueUnClub_87 znowu mi zaczyna się droczyć "a kto mówił, że się spotkamy" "widzimy się?". Oczywiście z emotką rozśmieszenia. Jak piszemy, to zarywamy noce dla siebie tak naprawdę. Ja nie wiem na czym stoję. Pewnie się dowiem na spotkaniu.

1

@NeroTFP1 no ale to jest jej kolega niby. Ona uznaje zasadę, że ma się też swoje sprawy, że ma się też innych znajomych, z którymi można gdzieś pojechać. A i się spotkamy, bo ona mieszka obok mnie praktycznie. Muszę czekać, aż zjedzie do Polski.

1

@Katalończyk 99 bo ona nie jest z tych co lubi internetowe znajomości. A to jest ktoś kogo ona zna i pojechali ze sobą do innego kraju. No i dodali ze sobą zdjęcie, zrobione przez trzecią osobę. Nie było tam przytulania ani nic, ale no ktoś obcy mógłby pomyśleć, że jest dwuznaczne. A czy jest, to nie wiem. Nie chce poruszać tego tematu z nią.

2

@Antimadridista_WR tak. Ona wyznaje coś takiego. W 100%. I oboje się w tym zgadzamy. Tylko tak jak pisze u góry.

2

@DariaFCB ale ona też normalnie to nie pisze, bo uznaje to za coś głupiego. Po prostu ja jestem inny, sama to przyznała. Umówiliśmy się już dawno, w zasadzie to od razu, ale ona mieszka i pracuje w Niemczech @Katalończyk 99 . Ona mi napisała, że nie rozumie pisania, poznawania się przez mess itd. więc ona nie jest z tych, co nie chce. Ona chce. Tylko, że była teraz na wycieczce i dała dwuznaczne zdjęcie z innym.

2

@lajcior nie. Ona uznaje coś takiego. "Nie musimy rozmawiać codziennie". Oraz inne rzeczy typu "nie trzeba być zawsze razem obok siebie, trzeba też się zajmować własnymi sprawami".

2

@Katalończyk 99 ale ona chce i już pisze. Jesteśmy umówieni na spotkanie. Ale tu nie o to chodzi. Ja nie wiem na czym stoję. @shinthps nie jestem nachalny, kiedy mówi, że nie ma czasu to nie odzywam się. Tydzień przerwy był. To jest nachalność?

4

@VegetaPolska dla wszystkich. Mam na myśli dwuznaczne teksty oraz zachowania, gdzie ona będzie sobie wybierać kiedy jest odpowiedni czas na wiadomosć. A przynajmniej ja tak to odbieram. "Kiedy mam pierwszą zmianę, to nie za bardzo mam czas. A wieczorami to też tak średnio, bo nie chcę znowu spać o pierwszej czy drugiej".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?