0

Żyła nieźle ale może być bez awansu, Stoch słabiutko. Niestety.

1

Kot słabo, Kubacki fatalnie.

1

@CriminalFCB kontuzja fede

1

@LukaszFan ja gram w pierwszą część i po prostu na początku gry nie ma się szans z więcej niż jednym przeciwnikiem.

1

@Dari0G wszystko git. Chyba

3

Kacper Tomasiak - ależ On ma genialne wybicie z progu. To jest gigantyczny jackpot w osiąganiu sukcesów w zawodach. Bo zobaczmy na takiego Zniszczola, który jest na drugim biegunie. Nigdy nie miał potężnego wybicia, przez co zawsze leci nisko nad zeskokiem i jeśli nie ma huraganu pod narty, to klepie bule.

0

@JimMorrisonFCB pobudka o 4.

0

@Dari0G no fajna interpretacja nie ma co.

0

@JimMorrisonFCB idę oglądać Adacha, potem idę spać bo jutro mam inwentaryzacje w pracy. Kolejne wqrwy nadchodzą.

3

Ale się wkuwilem. Godzinę łapałem ptaki bo misja zbugowana w KCD i na drodze powrotnej bandyci mnie napadli, wystraszyli konia, nie dało się przed nimi uciec. Szkoda, że nie było checkpointu. Kingdom ma swój urok, ale niekiedy to jest przeginka.

0

@clyde no ale czy ja mogę grać misje z dlc w każdym dowolnym momencie, czy to się nie opłaca tego robić, bo Henryk na początku gry jest słaby.

0

@clyde tak. Ogarnąłem wszystkie dodatki. Fabularnie jestem na polowaniu z ptakiem, czyli początek gry. Czy mogę po prostu w tym czasie robić questy z dlc bez konsekwencji w grze? No chyba, że za szybko nie opłaca się tego grać póki się jest miernotą w grze.

0

@MesQueUnClub_87 ja czekam na patch na ps5 i będę grał po raz trzeci. Ostatnio grałem dwa lata temu. Wtedy ogarniałem wszystkie legendarne zwierzęta. Rybę to potrafiłem łowić i kręcić gałką przez pół godziny, ale potem znalazłem szybki myk na złapanie w parę sekund

0

@clyde jesteś fanką KC?

0

@Dankho94isback a dla mnie nie. Bo kosa może być także czysta. Kosa, to taka potoczna nazwa słowa "wślizg".

0

@Dankho94isback czy ja wiem. Już od dawna nie wypowiadam się na sędziowanie w meczach Barcelony. Prawdę mówiąc, nie interesuje mnie to wszystko co się dzieje. Błędy sędziów masz w każdym meczu. Dosłownie w każdym. Takie już jest życie i trzeba się z tym pogodzić. Przykład takiego footrolla. Kiedyś był bardzo eksplozywny. Teraz jest już odwrotnie, podchodzi do piłki bardzo na chłodno. Niektórym osobom także przydałoby się takie podejście.

0

@kanver_ dziś mnie mimo wszystko irytował. Zmarnował dwie setki.

1

@APTAPT człowieku. To tylko piłka nożna. Nie przeżywaj tego tak. Nie masz na to wpływu. Niektóre osoby kibicowanie klubom traktują jako świętość, a to nie jest zdrowe podejście.

0

@Dankho94isback napisałeś powinien. A ja tego słowa nie użyłem. Użyłem "mógł być". A to jest duża różnica.

0

@Dankho94isback nie wyciągniesz mnie w taką dyskusje. Ty widzisz tylko przekupywanie przed Real, a ja widzę po prostu błędy sędziów. Ja już mam tego dość, tego emocjonowania się piłką nożną. I niektórym radzilbym to samo, bo może zdarzyć się tak, że wydarzy się jakaś tragedia. A to tylko piłka nożna. Niektórzy ludzie zbyt mocno to wszystko przeżywają. Ja już swoje przeżyłem. Nie jest to zdrowe podejście. Ja włączając mecz, chce po prostu zobaczyć mecz. A nie wojnę.

0

@Dankho94isback to czy jest pchany czy nie, to już są tylko i wyłącznie wasze dywagacje. Błędy były, są i będą. Powtórzę, na Endricku mógł być karny, ale o tym jest cicho. Błędy widać tylko na korzyść Realu, a tych na niekorzyść to już nie.

1

@Dankho94isback mam to w dupie. Proste. Na Endricku także mógłby być karny, dostał kosę od tyłu na początku meczu i jakoś nie widziałem tu komentarzy prócz jednego użytkownika, który uważał, że raczej karny. Ja mam wyebane na nic nie warte dywagacje o karnych, sędziach itd. nie mam na to wpływu, więc nie mam zamiaru na ten temat się emocjonować. Mam ważniejsze sprawy w życiu, ale widocznie niektórzy ludzie żyją tylko piłka nożna.

0

Alonso jest zniszczony psychicznie przez tych parodystów. Dramatyczna drużyna.

0

@Kgorecki2500 wiem, że jesteś specem od Henryka. Gram w pierwszą część, wykupiłem wszystkie dodatki. Fabularnie idę zaraz na polowanie z ptaszkiem. Pytanie, czy mogę w każdym dowolnym momencie uruchomić zadanie z dlc (np. z Teresą) bez konsekwencji w fabule?

3

Hadaj nagrał nowy odcinek. O Legii. Jest głośno i mocno. xD

0

@Katalończyk 99 jaki tchórz. Przecież jasno się określił. "Nie, dość, nie będę w to wchodził". Dla mnie to jest ewidentne określenie się, pojawia się słowo "dość". Tak naprawdę ważne byłoby sprawdzenie jego mimiki twarzy kiedy się wypowiada na ten temat.

0

Jak wygląda sprawa z dodatkami w kingdom come 1? Dokupiłem wszystkie na promce, w grze mam jakieś kilkadziesiąt godzin, może 20 może 30, sam początek gry. Będę musiał grać od nowa, żeby je zaimplementować? Postanowiłem zrobić trzecie podejście do tej gry.

0

@Messibestplayerintheworld to jest uboższa wersja dwójki. Ale nadal bardzo fajna.

0

@partymaker nie wiem czemu ludzie wolą te starsze dsj skoro od trójki zaczęła ta gra lepiej wyglądać bo w 3d bodajże.

1

@gaucho104 nie. Najlepsza gra o skokach narciarskich to dsj4. Obczaj sobie filmy u kubikala.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?