8

Ja się tak do basenu rzucałem. Co ty robisz Mbappe

0

@Rhoo bo to są jego mocne strony, które trzeba wykorzystywać.

3

Ta drużyna bez Mbappe nie żyje.

0

@bartekvisca przecież jeszcze nie ma upgradeowanej wersji na ps5

1

@July_6_BcN raczej chciał tym pokazać stan cywilny Pedriego.

2

@blakkudium debilizmy. Real ma trzech lewych obrońców. W tego typu plotki to już bym nie wierzył.

0

Wiecie może jaka jest dobra legitna strona do kupienia retro koszulek piłkarskich?

1

@Giwera Dracz jako ten nauczyciel tańca był topem xd

0

@Criss18Barca trzeba czekać na wiosnę.

0

@FcPortoFan1999 w sam raz na wylądowanie w wózku inwalidzkim..

0

@ikar34 Tomasiak należy do Kadry B. Jeździ na zawody bo zasługuje swoją formą. Stoch ma swój sztab szkoleniowy, ale kto go opłaca, to nie wiem, chyba związek, a może też i sam zawodnik coś daje. Tu może @Stinger_ coś wie więcej.

0

@ikar34 nasi zawodnicy zwolnili poprzedniego trenera. Zwalali na niego winę za słabe wyniki, nie było atmosfery. No to nasz były trener poszedł teraz do Niemiec, tam zastąpi prawdopodobnie po sezonie Horngachera i dostanie dużo czasu od niemieckiego związku. A u nas? No cóż, atmosfera się polepszyła, a wyników dalej nie ma. Stoch i Tomasiak nie należą do kadry A.

0

@LeszekFCB Hamilton wiele razy wygrywał, kiedy nie miał najlepszego auta.

2

Skoki można już wyłączyć. Dramatyczny konkurs ale Ruke to się powinno zdelegalizować i utylizować.

0

Włosi i Finowie lepiej od Polaków xDD (w oczekiwaniu na Stocha i Tomasiaka). Piękna sprawa

0

@Azi kiedyś Buemi się rozpadł w Toro Rosso xD

1

Zniszczoł, chłop z wybiciem noworodka, ma stosunkowo bardzo dobre warunki i skacze w pobliżu punktu k. Nic z niego nie będzie, a furał się najbardziej do Thurnbichlera, gdzie to za jego kadencji był w najlepszej formie. Kubacki następny, dno w kwalach, ale to jego obwinił o swoją słabą formę, gdzie to za jego kadencji był najlepszy. A Żyła? No chłop wydaje mi się już bez motywacji.

3

Skoczkowie zwolnili trenera. Efekt? Jest jeszcze gorzej xDDD

0

@clyde ja tam w gwincie to jechałem tylko na talii z królestwa północy. Dużo szpiegów i reszta szła jak ta lala. Pozostałe talie to dla mnie jakieś takie nijakie.

0

@Cyzix jeśli jest pewny siebie, to uważam, że odniesie sukces. Z jego twarzy emanuje totalna dominacja. Teraz sobie porównaj jego aurę, z tą u Rodrygo czy Brahima.

0

@Cyzix Nico chce wrócić. Nie po to odrzucał inne oferty, które dostaje. Tak czytałem u Romana. Według Włocha wraca po sezonie na 99%. Była jakaś plota, że niby już w styczniu ma wracać, no ale to plota, dementi poszło. Wróci po sezonie. Jego marzeniem jest zaistnieć w Realu. Już kiedyś były chyba artykuły z takimi słowami wypowiadanymi przez niego. No ale ogólnie to zobaczymy co przyniesie życie. Nico jest potrzebny Realowi. Ale no mówię, na 100% ci nie powiem, że wraca, bo niepewność zawsze będzie.

0

@Cyzix podobno już został poinformowany, że wraca po sezonie.

0

@clyde ale mam nadzieję, że wybrałaś dobrą ścieżkę z triss i przybędzie do KM. Co do platyny, to z tego co wiem jest przecież taka opcja przeniesienia trofek z PS4 na ps5 na tym samym koncie oczywiście.

0

@AxelF takimi, że się bardzo często odzywa podobnie jak Vinicius

7

@MesQueUnClub_87 trochę kopia Viniciusa pod pewnymi względami.

0

@Pnog37 powinni zrobić męską rozmowę między wszystkimi stronami, zostawić Thurnbichlera, dać mu pracować z Waskiem, dokoptowac do niego młodych, a tych starszych zdegradować, żeby walczyli w pucharze kontynentalnym. Dalej, sam Thurnbichler powinien wspierać sztab szkoleniowy Stocha, współpracować z Dolezalem. Niestety, dużo błędów zostało popełnionych. Ja żałuję tego, że kilka lat temu nie przyszedł Pointner, no ale on z tego co wiem chciał mieć pełną władzę, zrobić z naszych wszystkich kadr zupełną Austrię. Oczywiście pieniężnie też byłby to wysoki koszt, sam Thurnbichler byłby wtedy jego asystentem lub byłby trenerem kadry B. Z tego co pamiętam była grana taka opcja z legendą trenerki.

3

@matirix20 po co ci nowsze tytuły, skoro one wyglądają gorzej, są mnie dopracowane niż właśnie wspomniane przez ciebie RDR 2? Coś ładniejszego od RdR 2 to chyba będzie GTA 6 i może Wiedźmin 4. Tak wszystkich rockstar zdystansował pod kątem dopracowania gry, że mamy prawie 2026 rok, a nadal gra z 2018 wygląda najlepiej.

0

@Pnog37 bo Wąsek postanowił myśleć o innych a nie o sobie. Tu popełnił błąd. Po drugie, zobacz ile jeszcze zostało mu lat skakania a ile reszcie. Pozostali zawodnicy za chwilę skończą skakanie. Związek podjął ruch na tu i teraz i zobacz gdzie na chwilę obecną ci zawodnicy są. W ciemnej dupie. Tu nie było problemu w trenerze.

0

@Pnog37 a co miał z nimi zrobić, jak się go nie słuchali? Nie byli w 100% zaangażowani w pracę. Jeśli mnie pamięć nie myli, to sami to przyznawali. W takich sytuacjach pozbywać to się należy zawodników a nie trenera. Trener się starał, kombinował, ale wszystko było na nic.

0

@Criss18Barca no i co Dolezal zrobi z Kubackim, Żyłą czy Zniszczolem? Nic, to są zawodnicy na zakręcie kariery.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?