VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ArterkHD nie panikuj za wcześnie. Poczekaj aż się sytuacja rozwinie.
1
@Karol145 zamówiłem sobie koszulkę fede Valverde. Milanu z modricem też bym sobie wziął, ale nie ma przeceny na sklepie pumy, więc cena jest trochę za wysoka.
1
@Alvarinho mój kolega był.
1
@Faro u nas w pracy Ukrainka chleje to codziennie po około litrze. Pracuje jak na kodach.
2
Tomasiak 5. w Engelbergu! Brawo. Nie jest jeszcze gotowy na podium, to jeszcze nie jest ta forma. Ale idzie mu bardzo dobrze.
0
@pt9 liga jest po prostu coraz słabsza. Coraz mniej się te wszystkie mecze chce oglądać.
1
Prevc jest popiehdolony. W takich warunkach tyle skoczyć. Dawać drugą serię i Kacper atakuje podium po Forfang do puknięcia.
1
Kacper Tomasiak w top 5 po pierwszej serii
0
@Xxxbarca4ever atmosfera jest zayebista
0
@July_6_BcN dla mnie on zachowuje się jak cyborg. Bez uczuć, zaprogramowany na skakaniu, bez żadnego dodatkowego kombinowania w technice.
0
Idzie załamać ręce na widok formy repentantów Polski. Tylko Tomasiak nie zawodzi. Dramat.
0
@July_6_BcN jak to jest, że tylko on może...
1
@norbi77 piłkarze to imbecyle w większości. Nie grzeszą inteligencją. Plus im się może też nie chcieć grać, wybierają sobie mecze, w których pokażą wyższą intensywność.
0
@norbi77 problemem są piłkarze, nie trener. Gwiazdki mają ostatnie słowo w grze.
0
Nie ma karnego.
0
I cyk premia i jakiś milionik w zapisie dla żółwia pewnie za te statystyki. Tak to się żyje. A grał kupsko dziś
0
@vangoor no aż tylu to nie.
0
Komentarz usunięty
0
@Who_you_mam a czy ja napisałem że spoko? Tu powinny być dwie czerwone kartki. I tyle.
0
@michal26 od kiedy wjazd wyprostowaną nogą z dużym impetem jest na żółtą kartkę?
0
@macio_944 a widziałeś wjazd wyprostowaną nogą Marcao? Rodrygo mu się teraz zrewanżował. To było ewidentnie celowe.
0
@BulaKG brak czerwa dla marcao też trzeba odnotować. Ogólnie padlina. Źle to się wszystko ogląda.
0
@michal26 oszczędził rodrygo tak samo jak marcao wcześniej. Dwa błędy.
0
@APTAPT już druga. Bo marcao za wjazd wyprostowaną nogą także powinien wylecieć.
0
@xvcWinterSoldier no teraz widzę. Jeśli ma być remake, to już niech idą potem dalej po turnieju mocy. Inaczej tego nie zdzierże, tego przedłużania.
1
@xvcWinterSoldier nie, nie widziałem.
0
Austriacy mają znaczący spadek formy w porównaniu do poprzednich lat. No ale anomalią byłoby utrzymywanie non stop najwyższej dyspozycji. Spadek prędzej czy później musiał nastąpić.
0
Kacper Tomasiak oddał fenomenalny skok w tych warunkach.
0
@Criss18Barca szkoda lądowania.
0
@Stinger_ no bo Kamil odrobił notami, ale mimo wszystko to nie był zbyt dobry skok. U Zyly było lepiej, ale on zawalił lądowaniem.