2

@ArterkHD nie panikuj za wcześnie. Poczekaj aż się sytuacja rozwinie.

1

@Karol145 zamówiłem sobie koszulkę fede Valverde. Milanu z modricem też bym sobie wziął, ale nie ma przeceny na sklepie pumy, więc cena jest trochę za wysoka.

1

@Alvarinho mój kolega był.

1

@Faro u nas w pracy Ukrainka chleje to codziennie po około litrze. Pracuje jak na kodach.

2

Tomasiak 5. w Engelbergu! Brawo. Nie jest jeszcze gotowy na podium, to jeszcze nie jest ta forma. Ale idzie mu bardzo dobrze.

0

@pt9 liga jest po prostu coraz słabsza. Coraz mniej się te wszystkie mecze chce oglądać.

1

Prevc jest popiehdolony. W takich warunkach tyle skoczyć. Dawać drugą serię i Kacper atakuje podium po Forfang do puknięcia.

1

Kacper Tomasiak w top 5 po pierwszej serii

0

@Xxxbarca4ever atmosfera jest zayebista

0

@July_6_BcN dla mnie on zachowuje się jak cyborg. Bez uczuć, zaprogramowany na skakaniu, bez żadnego dodatkowego kombinowania w technice.

0

Idzie załamać ręce na widok formy repentantów Polski. Tylko Tomasiak nie zawodzi. Dramat.

0

@July_6_BcN jak to jest, że tylko on może...

1

@norbi77 piłkarze to imbecyle w większości. Nie grzeszą inteligencją. Plus im się może też nie chcieć grać, wybierają sobie mecze, w których pokażą wyższą intensywność.

0

@norbi77 problemem są piłkarze, nie trener. Gwiazdki mają ostatnie słowo w grze.

0

Nie ma karnego.

0

I cyk premia i jakiś milionik w zapisie dla żółwia pewnie za te statystyki. Tak to się żyje. A grał kupsko dziś

0

@vangoor no aż tylu to nie.

0

Komentarz usunięty

0

@Who_you_mam a czy ja napisałem że spoko? Tu powinny być dwie czerwone kartki. I tyle.

0

@michal26 od kiedy wjazd wyprostowaną nogą z dużym impetem jest na żółtą kartkę?

0

@macio_944 a widziałeś wjazd wyprostowaną nogą Marcao? Rodrygo mu się teraz zrewanżował. To było ewidentnie celowe.

0

@BulaKG brak czerwa dla marcao też trzeba odnotować. Ogólnie padlina. Źle to się wszystko ogląda.

0

@michal26 oszczędził rodrygo tak samo jak marcao wcześniej. Dwa błędy.

0

@APTAPT już druga. Bo marcao za wjazd wyprostowaną nogą także powinien wylecieć.

0

@xvcWinterSoldier no teraz widzę. Jeśli ma być remake, to już niech idą potem dalej po turnieju mocy. Inaczej tego nie zdzierże, tego przedłużania.

1

@xvcWinterSoldier nie, nie widziałem.

0

Austriacy mają znaczący spadek formy w porównaniu do poprzednich lat. No ale anomalią byłoby utrzymywanie non stop najwyższej dyspozycji. Spadek prędzej czy później musiał nastąpić.

0

Kacper Tomasiak oddał fenomenalny skok w tych warunkach.

0

@Criss18Barca szkoda lądowania.

0

@Stinger_ no bo Kamil odrobił notami, ale mimo wszystko to nie był zbyt dobry skok. U Zyly było lepiej, ale on zawalił lądowaniem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?