1

@jedrek7000 była powtórka. Nie dotknął go

0

@Szczygiel06 ja bym przywrócił Roberta Kubicę. A oprócz Roberta, to zmniejszyłbym jeszcze bolidy, do takich przed 2014 rokiem.

3

@norbi77 Carrie też jest ich przebojem bardzo fajnym. No i rock the night. Ale wiadomo, że countdown jest boskie.

2

Pięknie Tomasiak będzie 5. Żyła też nieźle biorąc pod uwagę formę. Będzie 7.

1

Brawo Tomasiak! Minimum 6!

1

@Mixtape ona ci się podoba. Więc albo będzie win, albo lose. Nic pomiędzy.

0

Dobry wynik Kota. Zasługuje na awans do A.

0

Norrisowi stanie na ostatnim kółku i przegra tytuł jak Robert Kubica parę lat temu w WEC!

2

Ale jest pięknie! Wróciło to uczucie skoków!

3

Brawo Żyła brawo Tomasiak brawo Kot. Szkoda trochę Kamila, bo miał trudne warunki.

0

@Pnog37 belka w dół przy wietrze z tyłu. No ale sędziowie to debile więc jest to możliwe

0

Ale Żyła zayebal. To musi być top 10 po pierwszej serii. No ostatecznie w 15 powinien być

0

Norris nie ma tempa.

0

Coś chyba nie tak jest z Norrisem. xDD

0

@Stinger_ akurat za Horngachera to cały czas jest beton w składzie. U nas w Polsce też nic nie zmieniał.

0

@AduŚ07 od dawna było wiadome, że nie był problemem.

3

Mclareny to przepiehdolą

1

@Eklerek jońca i jasina najlepsi komentatorzy. No i Sławek krzykacz Kwiatkowski.

0

@pluszek ale urwa z niego. Dodatkowo taki mandat to jakaś kpina za to.

0

@Stinger_ ja się ciebie zapytam, czy atmosfera w kadrze się zgadza?

2

@Stinger_ nie dołuj

0

@July_6_BcN i co, trener poleci? Na pewno nie, dostanie drugi sezon. Inna sprawa, że 100% winy on nie ponosi.

0

@July_6_BcN co się stało?

0

@MessiForeverTheBest a teraz jak to wygląda? xD

1

@Safrani będzie grał jego brat Arthur? Ten to jest ananasik

3

Thomas Shelby powraca! Film peaky Blinders - nieśmiertelny już 20 marca!

1

Aleksander Zniszczoł w wywiadzie dla bodajże Interii powiedział, że dostaje groźby karalne w mediach społecznościowych, że chodzi do psychologa i próbuje się skupiać na skokach. Dla mnie gościa chyba nie da sie uratować. Nigdy nie był dobrym skoczkiem, co najwyżej średniak. Dodatkowo zmiana przepisów, która mu nie pomogła oraz wywiad o Thurnbichlerze. To wszystko się za nim ciągnie i ciągnąć będzie.

0

@July_6_BcN oddychaj

1

@Transu96 u mnie to jest najgorszy drop w historii od czasów Fify 17. Samemu muszę sobie robić fajne karty w Evo jak Endricka, Camavinge czy będę robił Tchoumeniego w Evo z toure. Fajną kartą, ktorą kupiłem a potem trafiłem jest Giuly z ligi mistrzów. Nie ma dropu kompletnie. Za chwilę będę kończył robić Fernando Torresa.

3

@dge21 jak byś się czuł, gdyby ona robiła to co ty jej robiłeś przez tak długi czas?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?