VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@jedrek7000 była powtórka. Nie dotknął go
0
@Szczygiel06 ja bym przywrócił Roberta Kubicę. A oprócz Roberta, to zmniejszyłbym jeszcze bolidy, do takich przed 2014 rokiem.
3
@norbi77 Carrie też jest ich przebojem bardzo fajnym. No i rock the night. Ale wiadomo, że countdown jest boskie.
2
Pięknie Tomasiak będzie 5. Żyła też nieźle biorąc pod uwagę formę. Będzie 7.
1
Brawo Tomasiak! Minimum 6!
1
@Mixtape ona ci się podoba. Więc albo będzie win, albo lose. Nic pomiędzy.
0
Dobry wynik Kota. Zasługuje na awans do A.
0
Norrisowi stanie na ostatnim kółku i przegra tytuł jak Robert Kubica parę lat temu w WEC!
2
Ale jest pięknie! Wróciło to uczucie skoków!
3
Brawo Żyła brawo Tomasiak brawo Kot. Szkoda trochę Kamila, bo miał trudne warunki.
0
@Pnog37 belka w dół przy wietrze z tyłu. No ale sędziowie to debile więc jest to możliwe
0
Ale Żyła zayebal. To musi być top 10 po pierwszej serii. No ostatecznie w 15 powinien być
0
Norris nie ma tempa.
0
Coś chyba nie tak jest z Norrisem. xDD
0
@Stinger_ akurat za Horngachera to cały czas jest beton w składzie. U nas w Polsce też nic nie zmieniał.
0
@AduŚ07 od dawna było wiadome, że nie był problemem.
3
Mclareny to przepiehdolą
1
@Eklerek jońca i jasina najlepsi komentatorzy. No i Sławek krzykacz Kwiatkowski.
0
@pluszek ale urwa z niego. Dodatkowo taki mandat to jakaś kpina za to.
0
@Stinger_ ja się ciebie zapytam, czy atmosfera w kadrze się zgadza?
2
@Stinger_ nie dołuj
0
@July_6_BcN i co, trener poleci? Na pewno nie, dostanie drugi sezon. Inna sprawa, że 100% winy on nie ponosi.
0
@July_6_BcN co się stało?
0
@MessiForeverTheBest a teraz jak to wygląda? xD
1
@Safrani będzie grał jego brat Arthur? Ten to jest ananasik
3
Thomas Shelby powraca! Film peaky Blinders - nieśmiertelny już 20 marca!
1
Aleksander Zniszczoł w wywiadzie dla bodajże Interii powiedział, że dostaje groźby karalne w mediach społecznościowych, że chodzi do psychologa i próbuje się skupiać na skokach. Dla mnie gościa chyba nie da sie uratować. Nigdy nie był dobrym skoczkiem, co najwyżej średniak. Dodatkowo zmiana przepisów, która mu nie pomogła oraz wywiad o Thurnbichlerze. To wszystko się za nim ciągnie i ciągnąć będzie.
0
@July_6_BcN oddychaj
1
@Transu96 u mnie to jest najgorszy drop w historii od czasów Fify 17. Samemu muszę sobie robić fajne karty w Evo jak Endricka, Camavinge czy będę robił Tchoumeniego w Evo z toure. Fajną kartą, ktorą kupiłem a potem trafiłem jest Giuly z ligi mistrzów. Nie ma dropu kompletnie. Za chwilę będę kończył robić Fernando Torresa.
3
@dge21 jak byś się czuł, gdyby ona robiła to co ty jej robiłeś przez tak długi czas?