VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MYTO u mnie w pracy jest zayebista Ukrainka podobna do any de armas. Rakieta w chuk. Jest też inna ukra ale to już maciora chyba.
0
@Czyhrynski Dexter
0
@APTAPT ale to chyba nie przez to. Oni żyli w Rosji. A rodzina Tibo nie żyje w Izraelu
0
@APTAPT jego kobieta jest z Izraela.
2
@July_6_BcN dokładnie, ja kocham ich obu.
2
@July_6_BcN moje ręce są zmęczone, więc to nie ja. Byłem w pracy
3
Trener Maltańczyków miał image wfisty xd bluza i jakiś gwizdek zawieszony, a profesjonalna repenetracja Polski ledwo co wygrywa z taką drużyną
2
Przeskoczyło po prostu.
1
Jak tu nie będzie pierwszego koszyka, to nie będzie mundialu.
1
Kawior karygodny występ.
1
Tu się robi Kiszyniow v2
4
Wy oszukaliscie 40 mln Polaków
1
Mielczarskiego się nie da słuchać. xD
0
@kanver_ czysiutko w pike
0
Jest coraz gorzej
1
@JanuszKorwinMikke ja Zalewskim jestem rozczarowany. Chłopak się nie rozwija, a wręcz cofa. O sliszu to szkoda gadać, z nim gramy w 10 czy też 9 bo bez bramkarza.
0
@Murazor @adamek20151 ale jakoś nam przeciwko nim szło. Nie było zwycięstw, ale wstydu też nie. A porównajmy te mecze z nimi do meczów z innymi dobrymi nacjami.
0
@adamek20151 no i chvj xD ostatnie lata mieliśmy mecze z nimi na dosyć zbliżonym poziomie.
4
My na ten mundial nie awansujemy. Holandia to reprezentacja, która nam leży, plus należy dodać, że tempa meczu też nie podkręcali. Nasza reprezentacja ma podstawowy problem z techniką użytkową. Ludzie, przecież tego się oglądać nie da, jak wiele jest tu niedokładności oraz jakichś odbitek. I ta sytuacja się cyklicznie powtarza i tego już się nie da zmienić. Nie z tymi piłkarzami. Wszolki czy slisze nie nauczą się grać w piłkę.
5
Ja już mam dość oglądania meczów reprezentacji.
0
Wstyd. Strzelają nam już wszyscy amatorzy.
0
Czy oni sobie zdają sprawę, że muszą wygrać? Przecież tu śmierdzi jakąś kompromitacją. Oni Maltę to powinni pasem lać po dupie, że aż by nie wiedzieli co się dzieje na boisku. O co tu chodzi?
7
Na razie ten mecz to patola. Ten skład nie radzi sobie z Maltą xd. Zalewski jak będzie tak grał w klubie, to z Atalanta się szybko pożegna.
0
Ale ta piłka zapierddziela jak na 2x. Malta ciśnie
0
@LeoMessiiBarcaPepa nie uległ. On wszystko zaplanował.
1
Zawsze mam wrażenie, jak oglądam outsiderów jak San Marino czy Malta, czy Gibraltar, że zaraz się popłaczą przed łomotem od jakiejś lepszej reprezentacji. I mnie już taka litość bierze.
2
Malta ma logo templariuszy na bluzach.
0
Laskowski o laskach wstęp robi. Jacku, co ty robisz?
2
@MessiForeverTheBest otóż nie, a jaka z nią drama była na całe gimnazjum. Ho ho
2
Komentarz usunięty