VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@maroon tak. Wisła Kraków
0
@July_6_BcN nie. Ja z polskich seriali to SWK.
0
@July_6_BcN co to za pytanie...
2
Angel Rodado zapytany o powołanie do repentacji Polski - "Przemyślałbym to. Polacy są dla mnie jak rodzina."
3
@Gibbon_FCB balde o klasę lepszy, a 3/4 strony go jebie i gada, że pewnego poziomu nie przeskoczy.
0
@Filipem gość związał się z matką trójki dzieci, jeszcze kilka tygodni temu była z tym drama, że ją przepraszał w mediach społecznościowych, teraz są razem. Ja tego świata nie rozumiem. Mieli być przyjaciółmi.
0
@Baratheon kadencja Pintusa to 5 LM
6
@spiderman1899 4,5 nie dostaną. Ale w końcu po to podaje się zawyżoną kwotę, żeby spotkać się przy tej optymalnej.
0
@buglikos te placki z Francji też są dobrymi piłkarzami. Tchoumeni ma dobry 2025 rok, a Camavinga także jest utalentowanym biegaczem. Uważam, że Alonso ich rozwinie a zwłaszcza Tchoumeniego, bo sam grał na jego pozycji.
0
@insp1re Vinicius w wieku Yamala był potulny jak baranek. Nic nie pyszczał, nic nie stękał. Dopiero w wieku 20, 21 lat zaczęło się coś dziać.
0
@Eto'o9 R10 co do Pintusa, bez winy może i nie był, ale podobno został odsunięty od drużyny w tym ostatnim sezonie Ancelottiego. Efekt? Masa kontuzji. Praktycznie zawsze, gdy Pintus był blisko, to drużyna dużo wygrywała. Nie bez powodu Perez ma do niego duże zaufanie, chłop dalej pracuje w klubie, ale już na innym stanowisku, gdyż Alonso ma swojego człowieka.
0
@Stinger_ brutalne jest to, że u nas jest jeden Tomasiak, a w Austrii takich jest ze 20.
0
@Criss18Barca refleksja człowieka bierze jak to się czyta. Chciałbym, żeby te czasy wróciły, ale to chyba niemożliwe. Skoki coraz bardziej skomplikowanym sportem się stają.
2
@Criss18Barca 10 listopada poniedziałek
0
@Criss18Barca ale Thurnbichler to fachura i obstawiam, że fajnie rozwinie to, co tam jest. A u nas? Ja nie mam takiej pewności.
2
Stefan Horngacher odejdzie z repentacji Niemiec po sezonie. Przypominam, że do Niemiec poszedł nasz były szkoleniowiec Thomas Thurnbichler. No i już mam wkurfa. Thomas sezon sobie popracuje z juniorami i potem przejdzie do kadry A i dalej nas będzie katował. A my już będziemy prawdopodobnie bez naszej starszej trójki. Jak można było to wszystko tak spieprzyć.
2
@Frimpong ja patrzę na tą, którą mogę pukać. Proste
0
@LukaszFan Barcelona była mniej konkretna w ofensywie. Samo z siebie posiadanie piłki nic ci nie daje, jeśli nie ma dobrej wertykalnosci (jedno z ulubionych słów Zidana).
0
@Dankho94isback czy ty rozumiesz co ja napisałem? Napisałem, że nigdy za coś takiego karnego nie widziałem, zawodnicy tacy jak carvajal są bardzo cwani, wiedzą na co sobie pozwolić. Takie chwyty widzę bardzo często i nie widziałem jeszcze nigdy karnego za coś takiego.
0
@Dankho94isback bardzo dużo obrońców robi takie rzeczy i nigdy nie widziałem za to karnego. To nie tylko carvajal tak robi.
0
@sokot tekst Bellinghama o negreirze do Pedriego też był w formie żartu, bo mocno targał z tego bekę. A mimo to jest tu wyzywany. Czyli, gdy Yamal mówi, że Real kradnie to żart, ale gdy Bellingham mówi o Negreirze to już grzech śmiertelny.. wszyscy się tu podpalili. No ja tu nie widzę różnicy w obu przypadkach
0
@Nightraider a niech idzie do psg w zamian za takiego Barcole, który chyba nie gra w podstawie. Albo brać Yildiza powinien Real, bo trochę w tym Juve się marnuje. No innych opcji raczej nie widać na zastąpienie Viniciusa. Mbappe nie przejdzie na skrzydło, bo będzie chyba wtedy mniej efektywny. On już sobie coraz lepiej radzi w środku.
1
@Firestone są ludzie którzy widzą kopie drugiego sezonu w Bayernie.
1
@Laminedependencia to było według mnie bardziej do drużyny, żeby atakować. Mimo wszystko i tak niby był tam spalony.
0
@APTAPT Tibo ma babkę z Izraela.
0
@VAMOS1899LaMasia kiedy parę lat temu to Real wygrał kilka klasyków z rzędu, było dokładnie to samo, no ale pamięć jest wybiórcza. Jeśli nie rozumiesz jak bardzo mentalnie ma to duże znaczenie to już twój problem. Ta drużyna dostawała wpiehdole od Barcy, Arsenalu, PSG, Atletico, od praktycznie wszystkich wielkich. W końcu wygrali, przełamali się. Ze słów Alonso można wyczytać, że Był problem mentalny przez to w drużynie.
2
@norbi77 no zgasł, też bardziej się skupili na defensywie, kondycji też już brakowało.
5
@norbi77 druga połowa Mbappe była fatalna, ale on jest po prostu numerem 1, jest lepszy niż Vini i dlatego nie zszedł.
0
@tadzik447 kwestia jak długo, bo nie ukrywajmy, skoki zmierzają w złą stronę. Dodać do tego upadek w Polsce jakości to wiadomo jak jest. Za niedługo może być kopia biegów narciarskich, gdzie odeszła Kowalczyk - skończyło się wszystko.
4
@norbi77 nie pracował już w defensywie. Zostawiał Carrerasa samego.