VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Czyhrynski Teveza chyba też można wliczyć
0
@Huck ze względu na wiek nie ma za bardzo czasu siedzieć w F3. F2 to pierwsza opcja. Gdyby nie wypaliła to pewnie poszedłby do trójki
0
@mekston tak. Każdy z nich jest w grze o F2
0
@Huck Tymek bardziej F2 niż F3
0
@marcin62 a mi najbardziej podobała się Lara
0
@draxidox kocham ich
0
Zabójcza broń w formie serialu na AXN. Kiedyś oglądałem, nawet spoko się oglądało, choć oceny chyba nie są za dobre. Szkoda, że zrezygnowali (chyba) z dalszej produkcji. No ale tam chyba była drama z aktorem grającym Riggsa
0
@malicinho dwa lata temu Rudiger też się wpisywał. Czyścił wszystko. Tak, wiem jak to brzmi. Nie jestem obiektywny. Obecnie po dwóch latach nie grania Militao także wchodzi na wysoki poziom, ale jeszcze kilka miesięcy potrzebuje, żeby już totalnie wejść w ten rytm. Mieć dwa rozwalone kolana, a tak grać, można szanować.
0
@europejczyk wbij sobie do głowy to, że dla większości piłkarzy reprezentacja jest najważniejsza.
1
Mourinho xdd ale tu nic nie było. Błąd sędziego
0
@Szklaner oprócz niej to też inni Francuzi nie żyją. Głos Vegety (kilka miesięcy temu) oraz głos Genialnego Żółwia (no tu chyba ze 20 lat temu).
0
@mmaciass czytałem, że film ma być w przyszłym roku. Serial chyba później
11
Peaky Blinders wraca i nie skończy się na filmie pełnometrażowym. Jaram się. Trochę trzeba będzie poczekać, ale mam nadzieję, że dożyje. Z tego co czytam, mają być minimum już dwa sezony sequela, a fabuła będzie się toczyć w latach 50 XX wieku. Nowe pokolenie Shelbych nadchodzi.
1
@LambiPL też tak mam. A przynajmniej miałem. Ostatni raz badanie krwi miałem 5 lat temu.
0
@Who_you_mam czy ja wiem, dalej sądzę, że Rashford skończy podobnie jak Felix. Coś tam pokopie na początku i koniec. Zobaczymy, może się pomyle
0
@Who_you_mam kibice Manchesteru United szczęśliwi, bo dzięki temu być może pozbędą się zgniłego jajka.
0
@draxidox za parę miesięcy stary dziad
1
@T^L nie zawsze da się wygrywać. Doceń to co masz, bo jestem przekonany, że w pewnym momencie medalowanie się skończy. Mam dosyć wiecznego paplania o złocie. Każdy by go chciał, ale nie zawsze da się go zdobyć. Inne reprezentacje też grają. Nie jesteśmy pępkiem świata i wypadałoby docenić pracę całej drużyny całego sztabu, że co turniej przywożą medal. Jak widać, niektórym wiecznie mało. Skąd wy ludzie się bierzecie to ja nie wiem. Prędzej czy później złoto przyjdzie. Przyjdą też i porażki na turniejach. Nie rozumiem niektórych decyzji Grbica, ale bronią go wyniki. I będę stał za nim murem, bo siatkarze też stoją.
2
Oglądam film "odwiedziłem Koreę północną" na YT, kanał ojwojtek, ponad 5 mln wyświetleń i to jak tam jest, to jest istna masakra, jadą autobusem, a tam o Dzong unie śpiewają, na telebimach to samo, propaganda na lewo i prawo, pełno zakazów, trzepanie ludzi na granicy itd. obrzydlistwo
0
@MYTO najlepsza to była taka starsza ruda, która przeyebala prawie 30 tysi z drużyną, która miała kilkaset zł. Xd
0
@FCB24 to są jego pierwsze mistrzostwa świata w Polsce. 3 lata temu go nie było i szkoda bo z nim mielibyśmy większe szanse na złoto.
0
@Encore irytujący typ
1
@reloaded bo to jest taki klub. Mają obłęd w oczach na widok meczu z Barcą czy Realem, ale kiedy przychodzi co do czego, to na paziach tracą punkty.
1
@Herato Wayne Rooney
0
@mr Barca niepotrzebne nakręcanie się nie jest dobre. Wraca do Realu po sezonie. Perez widzi jakie ta drużyna ma braki.
0
@Kgorecki2500 przecież to jest zupełnie normalne. Po porażce jesteś dnem, po zwycięstwie najlepszy.
3
Leon widać, że nie skacze z radości w wywiadzie. Chciał złota. Cóż, oby za dwa lata mu się udało, oby to nie były jego ostatnie mistrzostwa bo te słowa, że "chyba to będzie ostatnia szansa" to mnie trochę zaniepokoiły
3
Prawdę mówiąc dobrze, że ułożyła się tak ta drabinka, bo nasza forma była skandaliczna. Z lepszymi rywalami niż Czesi, byśmy to przedyndali
2
@Encore najciężej jest się na tym szczycie utrzymać. A Grbicowi to się udaje, choć z nie każdą decyzją się zgadzam.
0
A czwartym dadzą chociaż tego pluszaka? Swoją drogą słabo, że rozyebali klasyczną formę ceremonię dekoracji.