VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Musimy rozyebac tych aroganckich makaroniarzy
1
@Starrk no spodziewam się egzekucji na Czechach ze strony Polski czy Włoch.
0
Bułgaria ile serve errorów xD
Z taką ilością nie ma prawa się wygrywać meczu, a oni prawdopodobnie go wygrają
2
@mekston uważam, że Polska i Włochy wygrają swoje mecze o brąz i złoto.
1
Człowiek uczy się całe życie. Przed chwilą dowiedziałem się, że na początku tego wieku istniała zasada srebrnej bramki, która się troszeczkę różniła od tej złotej. Srebrna bramka w dogrywce została zdobyta w meczu Grecja - Czechy na euro 2004
0
Blengini mówi do Bułgarów po włosku?
0
@Stinger_ mimo wszystko uważam, że Bułgaria w meczu z Polską/Włochami nie da rady grać efektywnie w ten sposób. Na samym entuzjazmie nie wygrają.
1
@Cule1234 a w 27 są w Polsce?
1
@Gaz zależy od mety gry. Jeśli metą później będą fiziole to niekoniecznie. Ale fakt, brzmi to kusząco. Już w tej części będzie można tak grać gdyż Busi na 100% dostanie dobrą kartę end of era
0
@DonCarletto no jak się w jedynce Geralta rozwinęło, to potrafił breakdance'a robić mieczem.
0
@michal26 no graliśmy w Sofii bodajże 2012 rok, miło na trybunach nie było, a i sama drużyna Bułgarii chyba też nas prowokowała.
0
@Eklerek otóż nie. Są inne opcje do środka obrony
0
@michal26 niby neutralny, ale jednak mam w głowie to co się działo w Bułgarii na lidze światowej, kiedy z nimi graliśmy.
0
Troll wszedł do hali xD
2
Chyba bulgariny to biorą.
0
@Popitek12 ale to dopiero w listopadzie jest nnn
1
@TR3YWAY to jest złoty shot. Co jakiś czas sobie go powtarzam.
0
@kuz o proszę, ja w karierę zawodnika nie grałem, no bo jak od razu po utworzeniu miałem najwyższą ocenę w polskim klubie, potem przychodziło ponad 80 ovr po jednym sezonie, to się odechciewało grać. Zobaczymy co dalej
2
@MesQueUnClub_87 niestety nigdy nie był specjalistą od serwisu w przeciwieństwie do Leona, czy np Andersona z USA. Nie bez powodu już się utarło "Kurek na zagrywce, no to będzie siatka lub out".
0
@directedbyfcb też mam takie zdanie.
0
@mrboom jest zakaz używania telefonu
1
Iść do pracy w sobotę, czy oglądać hipotetyczny półfinał z Italią? Zaraz pójdę majstrowi powiedzieć, że ja nie dam rady przyjść (a przed chwilą się pytał xD).
1
@Sergio_Devils piszesz pierwsza poważna weryfikacja z Atletico a za parę dni ktoś napisze, że Atletico słabe w tym sezonie jest więc się nie liczy. I trzeba będzie czekać na Liverpool czy Juventus. :D
0
@APTAPT liga hiszpańska zaczyna być też fatalna pod względem poziomu. Zero ataku, przejęcia inicjatywy przez prawie wszystkie zespoły ligi.
2
@mordini123 no to NK z FB mogą sobie wejść do klatki. Ciekawe, czy stoczą między sobą zaciętą walkę. Ciekawe by to było, gdyby byli realną konkurencją.
0
@Kengo dosyć szybko strzelona bramka plus brak zagrożenia ze strony Espanyolu kierunkują sposób rozegrania meczu.
0
@Kengo espanyol pokonali na wstecznym. Szło zasnąć na tym meczu.
0
@Sawik_10 a co ma sobie myśleć? Ma płakać? W dalszym ciągu może wygrać ze dwie czy trzy złote piłki.
1
@tbas kurde, jaki to był film. Ten aktor jest świetny
1
Borek xDDD nie mogę z gościa xD