0

Musimy rozyebac tych aroganckich makaroniarzy

1

@Starrk no spodziewam się egzekucji na Czechach ze strony Polski czy Włoch.

0

Bułgaria ile serve errorów xD
Z taką ilością nie ma prawa się wygrywać meczu, a oni prawdopodobnie go wygrają

2

@mekston uważam, że Polska i Włochy wygrają swoje mecze o brąz i złoto.

1

Człowiek uczy się całe życie. Przed chwilą dowiedziałem się, że na początku tego wieku istniała zasada srebrnej bramki, która się troszeczkę różniła od tej złotej. Srebrna bramka w dogrywce została zdobyta w meczu Grecja - Czechy na euro 2004

0

Blengini mówi do Bułgarów po włosku?

0

@Stinger_ mimo wszystko uważam, że Bułgaria w meczu z Polską/Włochami nie da rady grać efektywnie w ten sposób. Na samym entuzjazmie nie wygrają.

1

@Cule1234 a w 27 są w Polsce?

1

@Gaz zależy od mety gry. Jeśli metą później będą fiziole to niekoniecznie. Ale fakt, brzmi to kusząco. Już w tej części będzie można tak grać gdyż Busi na 100% dostanie dobrą kartę end of era

0

@DonCarletto no jak się w jedynce Geralta rozwinęło, to potrafił breakdance'a robić mieczem.

0

@michal26 no graliśmy w Sofii bodajże 2012 rok, miło na trybunach nie było, a i sama drużyna Bułgarii chyba też nas prowokowała.

0

@Eklerek otóż nie. Są inne opcje do środka obrony

0

@michal26 niby neutralny, ale jednak mam w głowie to co się działo w Bułgarii na lidze światowej, kiedy z nimi graliśmy.

0

Troll wszedł do hali xD

2

Chyba bulgariny to biorą.

0

@Popitek12 ale to dopiero w listopadzie jest nnn

1

@TR3YWAY to jest złoty shot. Co jakiś czas sobie go powtarzam.

0

@kuz o proszę, ja w karierę zawodnika nie grałem, no bo jak od razu po utworzeniu miałem najwyższą ocenę w polskim klubie, potem przychodziło ponad 80 ovr po jednym sezonie, to się odechciewało grać. Zobaczymy co dalej

2

@MesQueUnClub_87 niestety nigdy nie był specjalistą od serwisu w przeciwieństwie do Leona, czy np Andersona z USA. Nie bez powodu już się utarło "Kurek na zagrywce, no to będzie siatka lub out".

0

@directedbyfcb też mam takie zdanie.

0

@mrboom jest zakaz używania telefonu

1

Iść do pracy w sobotę, czy oglądać hipotetyczny półfinał z Italią? Zaraz pójdę majstrowi powiedzieć, że ja nie dam rady przyjść (a przed chwilą się pytał xD).

1

@Sergio_Devils piszesz pierwsza poważna weryfikacja z Atletico a za parę dni ktoś napisze, że Atletico słabe w tym sezonie jest więc się nie liczy. I trzeba będzie czekać na Liverpool czy Juventus. :D

0

@APTAPT liga hiszpańska zaczyna być też fatalna pod względem poziomu. Zero ataku, przejęcia inicjatywy przez prawie wszystkie zespoły ligi.

2

@mordini123 no to NK z FB mogą sobie wejść do klatki. Ciekawe, czy stoczą między sobą zaciętą walkę. Ciekawe by to było, gdyby byli realną konkurencją.

0

@Kengo dosyć szybko strzelona bramka plus brak zagrożenia ze strony Espanyolu kierunkują sposób rozegrania meczu.

0

@Kengo espanyol pokonali na wstecznym. Szło zasnąć na tym meczu.

0

@Sawik_10 a co ma sobie myśleć? Ma płakać? W dalszym ciągu może wygrać ze dwie czy trzy złote piłki.

1

@tbas kurde, jaki to był film. Ten aktor jest świetny

1

Borek xDDD nie mogę z gościa xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?