VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Luciano99 po robocie na wulkanizacji?
0
Chusteczki nawilżające - opinia. Top czy gniot? Dla mnie zdecydowanie top
0
@July_6_BcN i tak bym nie jechał pół Polski do Warszawy
0
@July_6_BcN bo ci się nie podobają faceci z tatuażami
0
@July_6_BcN jest mi przykro
0
@MesQueUnClub_87 jak Boni dydy, godzinę temu wpisywałem i było 9 oraz 13. Zmienili to :D
0
@FcPortoFan1999 wszystko jest mozliwe
0
@FcPortoFan1999 w zasadzie to każda seria ma swój początek i koniec i nie zdziwiłoby mnie to, gdybyśmy ich ograli.
0
@agaFCB @MesQueUnClub_87 średnia w spoczynku 9cm z hakiem a we wzwodzie 13cm z hakiem. Odpowiedz AI
Ale to i tak nie jest najważniejsze, bo ważniejsza jest grubość, a nie długość
0
@agaFCB niecałe 180 cm oraz 78, 79, 80kg.
0
@gorgota przebijanie uszy? A co to daje?
0
Formuła 1 znowu przypomina o Kubicy, oczywiście z powodu gp Włoch. Jakoś mam to do siebie, że póki Robert nie zakończy kariery, to zawsze będę się łudził i miał nadzieję, że jeszcze w F1 go zobaczymy.
0
@PatrychoO jak to skąd. Z fpointsow
0
Guma do żucia - opinia. Chemia, trucizna czy może coś zdrowego?
0
@Encore na statystykę dryblingu składają się inne atrybuty. Ten tweet to takie przeczytanie książki po okładce.
0
@marcin62 no 3 i 4 to praktycznie kopie, tak samo jak asasyny. Magia ubusoftu.
0
Far Cry 5 - opinia?
Grałem w 3 i 4. Zastanawiam się, czy grać w 5 i 6.
0
@Eklerek @Derpowsky mam na myśli pracę na produkcji
0
Co myślicie o osobach, które przeziębione chodzą do pracy? Normalne czy nie?
0
@Limaker oczywiście, że tak.
0
@Gibbon_FCB a co w tym jest głupiego? Przecież Mbappe jest od niego dużo lepszym piłkarzem.
0
@norbi77 i tak ogólnikowo jest od niego gorszym piłkarzem.
0
@FcPortoFan1999 to jest kobieta.
2
Wiedziałem, że skończy ta, która jest w gazie :D nie rozumiem tego, czemu ona jest zmienniczką, ale okej
0
@gumaz no Belgijki ładne
0
Ten mecz to jakaś groteska. Masa niedokładności, błędów technicznych :D
0
Set przegrany na własne życzenie.
0
Technika użytkowa kobiet w siatkówce w tym meczu jest na zatrważającym poziomie. Ja nie wymagam, żeby uderzały mocno, bo to jest fizycznie niemożliwe, ale technika, to jest coś, co da się wytrenować. Dodatkowo już kilka akcji nasze zmaściły, bo uderzają totalnie w ciemno, nie patrzą, gdzie jest luka w bloku. Już kilka razy były hektary wolnego miejsca po prostej, ale nikt nie potrafił tego wykorzystać. Dobrze, że trener to zauważył.
0
Posiada ktoś muscle cara?
0
Nagroda za 5,4,3,2,1... X