0

@lukaszmatusiewicz @Firestone myślisz, że ter stegen spełni twoje życzenie? :D

0

@MOLESTA pieniądze za parę meczów są nie do odrzucenia.

0

@mmaciass oczywiste, że nie jest idiotą. On w tym momencie gra dla siebie. Dla nikogo innego.

0

@Filipem ja śledzę i to i to, ale ogólnie mówiąc, to niezła lama z niego jest. Nie wiem, czy tak słabo jeździ na poważnie czy dla zabawy. Z wiedźminem też zdarzało mu się parę razy nie myśleć.

1

Ter Stegen tak się bawi z Barceloną, bo może wie więcej niż my, może wie, że to od niego zależy rejestracja innych piłkarzy.

0

@FcPortoFan1999 w fc26 może będzie można go wypożyczyć w pierwszym sezonie.

1

Ale bym se pograł w ETSa 2, po chyba jakichś około 7, czy nawet 8 latach. Ehh, zawsze w to grałem na klawiaturze, szybko się nudziło. Nie ma takiej immersji jak na kierze. Ale jak widzę u Platynova streamy z tego, to aż chce się w to grać. Tylko problem jest taki, że komputer mam stary, a laptop też już wiekowy, się sypie. A nie będę kupował nowego komputera na jedną grę. Szkoda, że nie ma na konsole ETSa. Właściwie to nawet nie wiem dlaczego. W dzisiejszych czasach coraz mniej robi się takich ekskluzywow

0

@Bocheno1 będzie ją brzuszek bolał. Lepiej niech puści.

1

@Commando nie no, w to akurat ciężko uwierzyć. W swoim życiu ludzie potrafili mi kit wciskać, aż do porzygu, by kręcić bekę. Teraz jestem mądrzejszy.

1

@Commando @BulaKG nie no panowie, to było 16 lat temu. Ja mały srajtek byłem. Ale cóż, po prostu miała dziwne sny, złe przeczucia, a potem po chwili, paru godzinach czy dniach przychodził telefon. Moja mama niekiedy ma dziwne sny, takie pesymistyczne, że coś się stanie niedobrego i niekiedy się działo. Ale to pewnie przypadek.

1

@July_6_BcN @BulaKG moja mama miała prorocze sny o śmierci swoich rodziców a moich dziadków.

0

@July_6_BcN opowiadaj

0

@July_6_BcN @clyde ja tam wolę Azjatki

1

@clyde Muserski
Ale Spirik był najbardziej irytujący.

4

Dosyć zaskakująco gładko to idzie poza paroma przestojami. Podobnie jak wczoraj z Brazylią. Jesteśmy mocarni, mimo, że i tak mamy duże rezerwy w grze. My gramy całkiem dobrze, ale to nadal nie jest nasz najwyższy poziom. I bardzo dobrze. Nikola prowadź!

1

Nie może być tak, że wszystko idzie do Leona.

1

@takisobiektos w siatkówce masz 10-15 nacji na wysokim/topowym poziomie.

0

Za mało różnorodną mamy grę. Dobrze, że kończy Leon

0

Włosi się sypią

0

Brawo sędzia! Rzucona przez uszatego

0

Nie ma Sasaka. Problem w tym, że Boladz sportowo też mi się za bardzo nie podoba, ale może dziś dałby radę

3

@Xxxbarca4ever ja tam Zygadlo całkiem nieźle wspominam. Zagumny to nie był.

0

@MesQueUnClub_87 nieprawda, gra dużo lepiej, ale rezerwy dalej są.

0

Pięknie gra Gianelli

0

Sasak zamknięty w tym secie

0

Nie można tak maścić, kiedy mamy szansę na brejka

0

@Xxxbarca4ever a u Włochów jakoś idzie, choć może zmienił styl prowadzenia drużyny.

0

Uszaty rzucił piłką, ale cóż. Gramy dalej

0

Ferdninando De Giorgi - u nas kompromitacja na ławce, a u Włochów coś przeciwnego.

0

Bardzo dobre floty Nowaka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?