VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lukaszmatusiewicz @Firestone myślisz, że ter stegen spełni twoje życzenie? :D
0
@MOLESTA pieniądze za parę meczów są nie do odrzucenia.
0
@mmaciass oczywiste, że nie jest idiotą. On w tym momencie gra dla siebie. Dla nikogo innego.
0
@Filipem ja śledzę i to i to, ale ogólnie mówiąc, to niezła lama z niego jest. Nie wiem, czy tak słabo jeździ na poważnie czy dla zabawy. Z wiedźminem też zdarzało mu się parę razy nie myśleć.
1
Ter Stegen tak się bawi z Barceloną, bo może wie więcej niż my, może wie, że to od niego zależy rejestracja innych piłkarzy.
0
@FcPortoFan1999 w fc26 może będzie można go wypożyczyć w pierwszym sezonie.
1
Ale bym se pograł w ETSa 2, po chyba jakichś około 7, czy nawet 8 latach. Ehh, zawsze w to grałem na klawiaturze, szybko się nudziło. Nie ma takiej immersji jak na kierze. Ale jak widzę u Platynova streamy z tego, to aż chce się w to grać. Tylko problem jest taki, że komputer mam stary, a laptop też już wiekowy, się sypie. A nie będę kupował nowego komputera na jedną grę. Szkoda, że nie ma na konsole ETSa. Właściwie to nawet nie wiem dlaczego. W dzisiejszych czasach coraz mniej robi się takich ekskluzywow
0
@Bocheno1 będzie ją brzuszek bolał. Lepiej niech puści.
1
@Commando nie no, w to akurat ciężko uwierzyć. W swoim życiu ludzie potrafili mi kit wciskać, aż do porzygu, by kręcić bekę. Teraz jestem mądrzejszy.
1
@Commando @BulaKG nie no panowie, to było 16 lat temu. Ja mały srajtek byłem. Ale cóż, po prostu miała dziwne sny, złe przeczucia, a potem po chwili, paru godzinach czy dniach przychodził telefon. Moja mama niekiedy ma dziwne sny, takie pesymistyczne, że coś się stanie niedobrego i niekiedy się działo. Ale to pewnie przypadek.
1
@July_6_BcN @BulaKG moja mama miała prorocze sny o śmierci swoich rodziców a moich dziadków.
0
@July_6_BcN opowiadaj
0
@July_6_BcN @clyde ja tam wolę Azjatki
1
@clyde Muserski
Ale Spirik był najbardziej irytujący.
4
Dosyć zaskakująco gładko to idzie poza paroma przestojami. Podobnie jak wczoraj z Brazylią. Jesteśmy mocarni, mimo, że i tak mamy duże rezerwy w grze. My gramy całkiem dobrze, ale to nadal nie jest nasz najwyższy poziom. I bardzo dobrze. Nikola prowadź!
1
Nie może być tak, że wszystko idzie do Leona.
1
@takisobiektos w siatkówce masz 10-15 nacji na wysokim/topowym poziomie.
0
Za mało różnorodną mamy grę. Dobrze, że kończy Leon
0
Włosi się sypią
0
Brawo sędzia! Rzucona przez uszatego
0
Nie ma Sasaka. Problem w tym, że Boladz sportowo też mi się za bardzo nie podoba, ale może dziś dałby radę
3
@Xxxbarca4ever ja tam Zygadlo całkiem nieźle wspominam. Zagumny to nie był.
0
@MesQueUnClub_87 nieprawda, gra dużo lepiej, ale rezerwy dalej są.
0
Pięknie gra Gianelli
0
Sasak zamknięty w tym secie
0
Nie można tak maścić, kiedy mamy szansę na brejka
0
@Xxxbarca4ever a u Włochów jakoś idzie, choć może zmienił styl prowadzenia drużyny.
0
Uszaty rzucił piłką, ale cóż. Gramy dalej
0
Ferdninando De Giorgi - u nas kompromitacja na ławce, a u Włochów coś przeciwnego.
0
Bardzo dobre floty Nowaka.