VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 męską, ale jak mam szansę zobaczyć, to będę oglądał też i żeńską
0
Czemu ten Rychlicki wolał Włochy niż Polskę? :D
0
@Xxxbarca4ever tak, ale mi chodzi o jego styl zagrywki. Niekiedy flot, niekiedy agresja. Do tego zmierzałem. Dla mnie flot Kozamernika jest topowy. I do tego powinni zmierzać wszyscy flotowcy.
0
@Hshdhrhdh to prawda. Kopia Case
0
@UriBoyka bez przesady. Ja tylko wyraziłem swoją opinię. Nie podobają mi się floty Komendy, Jakubiszaka. Nowak ma hybrydę i tu już jest plus. Komenda swoim flotem nie robi żadnej krzywdy rywalowi i to jest fakt
0
Darlan z Alanem zrobili cieszynke Ronaldo, kiedy ten robił ją z Marcelo xD
0
Nasi flotowcy powinni zobaczyc floty Kozamernika. Gość jest topowy pod tym kątem. Jego flot jest mocny, agresywny, z dobrą rotacją. U naszych to takie przebijanie piłki. Niestety, albo niech szlifują tego flota w bardziej agresywną wersję albo niech zaczynają się uczyć ofensywną wersję zagrywki jak np Szalpuk, który taką stosuje
0
@Ryoumen przede wszystkim u Ancelottiego drużyna grała inaczej niż u Alonso na mistrzostwach. Po drugie, Guler z Ancelottim niezbyt dobrze się dogadywali. Po trzecie Xabi przez te parę meczów na KMS inaczej ustawił drużynę, otulił Gulera też innymi piłkarzami i były tego efekty. Oczywiście, nie wyszedł mu mecz z psg, ale nie zawsze mu wszystko wyjdzie. On ma potencjał i to jest jedyna normalna pozycja, na której trzeba go wystawiać. On talent ma. Ty dalej idziesz w narrację nieudanego meczu z psg. I co z tego. To nic nie znaczy. Na KMS grał dobrze. Jeśli w tym sezonie na 60 meczów, 10 zagra źle a 50 dobrze to będzie to bardzo fajny wynik. Na KMS 1 mecz zagrał źle. Mówisz, że Ancelotti go tam wystawial i było źle. Sęk w tym, że samo wystawienie go tam nie wystarczy. Trener musi mu też jakoś pomóc innymi rozwiązaniami by tam grał dobrze. Ancelotti tego nie zrobił. Xabi już tak
0
@cules100pro każdy ma swoją ścieżkę rozwoju. Arda może wypalić bardziej za jakiś czas. Trzeba dać mu chwilę czasu i grania na tej pozycji przez sezon czy dwa kosztem popełniania błędów. I Alonso to wie, no niestety coś trzeba poświęcić, żeby zobaczyć czy będą tego efekty. To, że nie wyszedł mu mecz na psg czy Barcelonę nic nie znaczy.
0
@tbas bo to jest jego naturalna pozycja. Ancelotti był niepoważny kiedy wystawiał go na skrzydle. Guler ma braki w defensywie, ale on musi być w centrum uwagi, czuć cały czas piłkę, bo ma najlepszy przegląd pola. I Alonso to wie. Ten miesiąc pracy może być złotem w kontekście zrobienia rekonansu w drużynie. Z tego co piszą, to nie będzie grania trzema napastnikami. Zobaczymy jak to będzie, ale Guler musi być w środku pola.
1
@Ryoumen Vitinha może bo jest świetny. Gorzej by było gdyby każdy to robił. Wtedy byłby problem. Na chwilę obecną trzeba dać mu szansę i czas. Barcelona Pedriemu i innym młodym piłkarzom dawała szansę i czas. Nie ma na rynku piłkarza, którego możnaby sprowadzić, a tego Gulera trzeba wykorzystywać. Ancelotti go totalnie znieważył. Plus wystawiał na skrzydle co było obrzydliwe, bo widać było, że sobie tam nie radzi
2
@Kessie wcześniej @July_6_BcN teraz @agaFCB ?
23
Nikola Grbic i jego dokonania są wybitne. 100% skuteczności, co turniej to medal. Trener nie do podważenia. Uwielbiam Heynena, ale zmiana okazała się dobra.
0
No i to jest właśnie to o czym mówiłem wcześniej. Oby teraz nie zamknął już Sasaka nasz rozgrywający, bo jeszcze może nam się set wymknąć
0
@LjakRoberciik nie jego mecz. I tyle. Bez szukania zbędnych powodów. Zdarza się
0
@kamilop @tadzik447 myślę, że zamiast z ruskimi to z USA, gdyż były dla nas bardziej zwycięskie
1
To jest miłe uczucie, kiedy to my dosyć regularnie teraz gnieciemy Brazoli. Chociaż miałem 5 lat to pamiętam trochę jak w 2006 roku nas wypatroszyli, potem sytuacja się powtarzała aż do 2014 roku. Wtedy nastąpiło to przełamanie. Najpierw w bodajże trzeciej fazie grupowej ich pokonaliśmy a potem w finale.
0
@tadzik447 gramy całkiem dobrze, Sasak fenomenalny. Coś jeszcze?
0
Komenda już przesadza. Prędzej czy później Sasaka zablokują i Komenda będzie zakłopotany.
0
@Xxxbarca4ever jest dramatyczny. Jesteśmy co mecz bez rozgrywającego.
0
Punkt dla Brazyli i tracimy Fornala być może
0
@UriBoyka nie z Brazylią.
0
Jeśli ten set będzie przegrany, to także przez rozgrywającego, bo grał uparcie Leona. Zero środka.
1
Darlan to syn Casemiro
0
@Gaucho wygra albo Polska albo Brazylia. To nie te czasy kiedy oni mieli 20 lat temu reprezentacje nietykalną. My nie jesteśmy bolcami. Ciężko przewidzieć mecz, bo aktualnie mecze z tymi najlepszymi to już zawsze będzie 50 na 50
0
@July_6_BcN nie bo zawsze można zrobić więcej. Taki przekaz leci z dyrektorstwa.
1
@maroon mój tato jej nie lubi
0
@gumaz ja będę łysy. Teraz mam takiego pypcia na czole. Włosów coraz mniej. Będę się golił za jakiś tydzień czy dwa
0
@VAMOS1899LaMasia spadki formy są częścią sportu. Patrząc trochę szerzej, to cały czas dobrze się trzymamy. Nie jesteśmy jak Bułgaria, Kuba, czy Iran.
0
@Encore to jest zwierz. Turbo bydle. Zdecydowanie najlepszy trener tego wieku.