0

@Laminedependencia nie napisałem, że nie przeskoczy, tylko, że może nie przeskoczyć, a to jest różnica. Czytaj ze zrozumieniem. To podstawa w szkole podstawowej czy gimnazjum.

0

@Values jednym z większych błędów jest ocenianie zawodnika po jego wieku i początkach. Lewandowski stosunkowo później zaczął błyszczeć, nie jako nastolatek. Równie dobrze Pau Cubarsi może pewnego poziomu nie przeskoczyć. Trzeba dać czas każdemu.

0

@Filipem dlatego Xabi próbuje budować Arde i będzie go wystawiał cały czas na tej ósemce. Wystarczy zobaczyć te parę meczów i się widzi, że Guler praktycznie zawsze jest przy piłce w centrum boiska. To on ma decydować jak idzie piłka i w którą stronę, to on dyryguje gestami resztę drużyny. Powiem więcej, zmiana trenera okazała się dla niego zbawienna. To jak zachowuje się wobec niego Xabi jest dużą różnicą w porównaniu do tego co robił Ancelotti. I widać, że dzięki trenerowi zyskuje dużą pewność siebie. Nie wyszło mu z PSG, ale nie zawsze będzie wychodzić. Zobaczymy do czego to wszystko zaprowadzi.

0

@Values a czego ty byś wielkiego od niego chcial? Strzelenia bramki z przewrotki czy co? Skutecznie gra w obronie, pojedynki powietrzne wygrywa, bardzo dobrze rozgrywa piłkę, stosuje bardzo często dużo progresywnych, agresywnych podań, które są bardzo ryzykowne. Ma małe problemy z pułapkami ofsajdowymi. Ogólnie mówiąc gra bardzo dobrze.

0

Ale wstyd Jaga..

2

@directedbyfcb nie. Wygrywa i ma dalej szansę. Jakby wygrali KMS to mogliby pobić chyba jakiś rekord z 7 trofeami.

1

@MOLESTA Z kmśem łącznie można zdobyć 7 trofeów.

2

@DonCarletto dobrze, że Real będzie próbował budować Gonzalo. Straszna bryndza jest z dziewiątkami.

0

@Faro tylko że to było czyste wejście, aczkolwiek ostre i w sparingu nie powinien tak robić

0

@Faro Mbappe daje radę. Jest 100 razy lepszy niż Vini

0

Tirolsy mają Krawczyka na koszulkach.

0

@Filipem przecież bramki lewego i mbappe mocno się różnią. Kompletnie inne style zdobywania bramek i oddawania strzałów.

1

Weźcie to zdjęcie... Tebas wygląda jak troll z wiedźmina xD

0

@Who_you_mam ja myślę nad domówką. Skąd najlepiej brać? Oficjalny sklep Milanu czy jakieś rgole

1

@patrickjacob rynek mówi ile dany piłkarz jest wart. Teraz za byle jakich zawodników płacą krocie, więc za Rodrygo też muszą. Tyle w temacie.

0

@DonCarletto nie każdy to zrozumie. To dzięki Perezowi klub jest tam gdzie jest pod kątem finansowym. Ciekawe, kto będzie jego następcą. Może Sanchez.

0

@KRISU77 no tylko, że to był pojedynczy mecz. Konsekwencji nie było żadnych.

0

@BorzyKrzys w lubuskim jak żyje jest cały czas spokój. Nie ma trąb powietrznych etc.

0

@DariaFCB otóż nie. Ich kultura ma dla mnie duże znaczenie. W Polsce widzę coraz więcej patologii

5

@PanPawel02 bo Azjatki są cudowne

0

@Bulbazaur17 wyspanie to oczywiście plus. Ale z chorobami mam na myśli to, że jeśli raz będzie zimno a na drugi dzień skwar i to się będzie tak przeplatać, to może dochodzić do przeziębień.

0

@mekston kiedy jego mecz?

2

Ja piehdole, ostatnio pisgało tak, że mój pokój zdążył się wychłodzić i można było totalnie zmarznąć, aż można było kataru dostać. 10, czy 15 stopni na dworze, a teraz z dnia na dzień jazda w drugą stronę. W słońcu pewnie około 40 a pot po wuju leci. Zaraz będzie epidemia różnych chorób przez taką pogodę.

0

@Barclonismo @norbi77 jest lektor? Ja jeszcze grzechu pierworodnego nie oglądalem..

0

@Criss18Barca @Stinger_ po sezonie miałem obawy, że przez odejście Thurnbichlera - Pawłowi może nie iść już tak dobrze. Obym się mylił. Zima jest najważniejsza.

1

@RinooniR jak seryjny to tylko Dexter

0

@APTAPT kosmos, ale z brazolami i Amerykanami na poprzednich turniejach w 2014, 18 czy 22 też były kosmiczne. Ciary jak nie wiem co

0

@mordini123 a ja żem tego nigdy nie oglądał. I nie wiem o co tak chodzi

1

@Kgorecki2500 Andrzej sigma. Na pewno będę tęsknił za jego memicznością. Jego aparycja była tak gagowa, że wielokrotnie poprawiał mi humor.

0

@cules100pro a może dla niego ważniejsze są pieniądze?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?