3

Szykował się godzinę do tej trójki a i tak nie trafił xD ja piehdole.

1

@JanuszKorwinMikke byłoby tak, gdybyśmy wygrali pierwszy mecz z Finlandią

0

@FcPortoFan1999 niekoniecznie. Nie wiem jaka jest.

0

@MessiForeverTheBest nie będzie bo jej wzrok jest "z byka" ona mnie nie znosi. Złych intencji te lata temu nie miałem. Ale źle się skończyło.

0

@July_6_BcN no to jest jasne jak słońce xd sęk w tym, że takie moje mini marzenie mam, żeby pewnego dnia spojrzała na mnie inaczej, nie "z byka". Cóż, pewnie nie spojrzy biorąc pod uwagę to, że będę coraz bardziej w tatuażach, a spodziewam się wtedy u wielu osób reakcji typu "co za debil" albo "gość chory na głowe".

0

@July_6_BcN 8 lat temu była spina, a 6 lat temu była na mojej 18 po czym chwilę popisaliśmy. Schlany wtedy byłem, że coś w kierunku niej mówiłem, przepraszałem ją wtedy po pijaku. A potem następnego dnia jej podziękowalem, za to że wpadła i za wszystko przeprosiłem. Potem już wiesz. Dla mnie jest najpiekniejsza dziewczyną jaką kiedykolwiek poznałem, choć moi niektórzy koledzy sądzą, że jest brzydka i by ją kijem nie dotknęli. Poza tym przez całe potem te kilka lat chłopaka miała. Nie wiem, czy dalej ma.

0

@July_6_BcN weź przestań, ona mnie nie lubi. Poprosiła mnie kiedyś, żebym nie pisał do niej, że mi wybacza, więc uszanowałem jej decyzję.

0

@July_6_BcN prawda jest taka, że ja nie chciałem jej widzieć. Bo wspomnienia by wróciły. No moje złe ja chciało ją zobaczyć i oczywiście musieliśmy się minąć, ona tak z boku 5-10 metrów, ale mnie widziała. Była z przyjaciółką. Ja uciekłem wzrokiem. Ciekawe, bo może nie jest już w związku. Według mnie jak ktoś jest, to w takim miejscu jest się z chłopakiem/dziewczyną. Cóż, chciałbym się tak odpimpować, żeby zmieniła nastawienie co do mnie, żeby inaczej o mnie myślała. Żeby naprawić błędy.

1

@July_6_BcN z wyglądu jest najlepsza na świecie.

4

Właśnie widziałem trochę znajomych twarzy na dożynkach, a w tym moją pierwszą miłość z gimnazjum. Po kilku latach pierwszy raz ją zobaczyłem. Uciekłem wzrokiem xD

1

@FcPortoFan1999 tak, ostatni raz kilka tygodni temu na zawodach firmowych. Polowałem na drapieżnika, ale nic. Ojciec tylko klenia złapał

0

@kulek22 aczkolwiek kłócił bym się z tą odpowiedzią. Według mnie szczupak też mógłby być prawidłową odpowiedzią.

0

Król wód to szczupak xd no kurna taki banał. A jednak sandacz xDD

0

Gościu z niebieskich jakiś wykastrowany jest? @FcPortoFan1999 wiesz coś o tym?

12

@HarveySpecter patusy i margines społeczny kupi

2

@July_6_BcN oj tak, tofifiififi prawda

4

Smak Rafaello jest cudowny

0

@VegetaPolska już oficjalnie. Mamy zwycięstwo Polaka

1

@Stinger_ dojechał drugi, ale pierwszy może dostać karę (według powrótroberta.pl ma dostać 10 sek kary) @mekston

0

@FcPortoFan1999 raczej będę szedł na dożynki w tym czasie. Plus oglądam k-dramy. Nie mam ochoty na awantury

0

Nieoficjalnie Roman Biliński zwycięzcą sprintu F3 na Monzy. Szkoda, że zaspałem na wyścig. Eh

0

@mekston kiedy Ronaldo miewał lepsze sezony od Messiego - to przyznawałeś, że jest od niego lepszym piłkarzem?

0

@mekston hmm ktoś tu żyje jednym sezonem. Myślisz, że Mbappe cały czas będzie z nim przegrywał wszystkie mecze?

0

@mekston ale my mówimy o tu i teraz, a nie to jaki był Mbappe jak miał 18 lat. W tym momencie Mbappe jest starszy o 8 lat. I przez te 8 lat osiągnął bardzo wiele oraz przez cały ten okres trzyma cały czas równą, bardzo dobrą a niekiedy wybitną formę. Porównywanie dzieciaka, który jest jeszcze szczawikiem (utalentowanym oczywiście, ale nadal szczawikiem, który będzie potrzebował czasu na rozwój) jest niepoważne. Yamal nie pokazał jeszcze takiej równości przez taki okres czasu jak Mbappe czy Haaland więc nie może być od nich lepszy. Dalej przypuszczasz, że będzie od nich lepszy, a powinieneś się skupić na faktach. A fakty obecnie są takie, że na tę chwilę, dnia 6 września 2025 roku nie jest lepszy.

1

@mekston przecież to, że Yamal w wieku 18 lat jest lepszy niż oni gdy byli w wieku 18 lat nie ma kompletnie żadnego znaczenia.

0

@mekston w statystykach Yamal nie jest lepszy. Więc to o czym piszesz, to przypuszczenia. Yamal na tę chwilę nie jest od żadnego z nich lepszy. I nikt nie wie, czy kiedykolwiek będzie. To jest bardzo ciekawe, że dla niektórych Yamal jest już najlepszy na świecie. Żeby być najlepszym, piłkarz musi mieć też statystyki bramek i asyst z najwyższej półki, a na te chwilę Haaland i Mbappe są pod tym kątem po prostu lepsi.

2

@MaziFCB taką samą dzicz znajdziesz w każdym obozie kibicowskim.

0

@Czyhrynski to ja się dołączę i zapytam jak wygląda koszt utrzymania takiego auta, np Dodge'a chellengera, czy Mustanga. Można je stosunkowo w normalnych pieniądzach wychwycić.

1

@Nicko a co masz do Nico Paza? Gościa za kilkadziesiąt milionów euro.

0

@partymaker odchodzi po mundialu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?