0

@Pawlak1992 nie wiem jak jest u innych, ale u nas w firmie są ustawiacze no i sami po prostu operatorzy. Jak ktoś mocno ogarnia, to sam sobie może ustawiać maszynę no i obrabiać detale, a jak ktoś jest mniej ogarnięty, to woła się ustawiacza no i sam pracownik wtedy ma montować i demontować detal w przyrządzie. Słyszałem, że jak ktoś tylko przycisk wciska i montuje oraz demontuje detal, to się nienarobi.

0

@clyde ale hot doga dostaniesz

1

@July_6_BcN nie jestem nachalny

0

@July_6_BcN co do mnie pisałaś? Bo nie mogę zobaczyć

0

@Ojciec5tkidzieci palec na spuście.

2

Palec na spuście. Swiezynka koreańska. No to co w tym serialu się dzieje to istna rozwałka. Uwielbiam ich twórczość.

0

@addept prawda xD

0

Wojtek Hadaj znika z weszło. Ale nie znika z internetu. Chyba jakieś dymesy były za kulisami. Ostatni 168 odcinek zniknął z kanału weszło, a jechał tam równo z trawą.

2

Ale Lavariniego przyciągnęło do Damaske. Piękne widoki. Trenerze, prowadź!

1

@macio_944 przedwczoraj było tych miesięcy 12 i premiera drugiego trailera. Szybko leci.

0

@VAMOS1899LaMasia @tbas relacje Como z Realem są doskonałe. Real Madryt ma decydujący wpływ na przyszłość Paza. Sam Nico też chce być w Realu. Jeśli Como nie posluchaloby się Realu, to straciliby Nico już teraz. Real miał możliwość odkupu go za 8 mln dwa lata temu i za 9 mln w tym roku. W przyszłym roku będzie to już 10 mln i wtedy zostanie odkupiony.

0

@FCB24 Vincenzo ma 20 odc.

0

@partymaker czarne spodenki da z tego sezonu ale dali do białej koszulki przez stroje Oviedo, które są niebiesko białe. Tak myślę.

0

@partymaker nie. To są nowe stroje. Na KMSu miały premierę. I plakietka jest za interkontynentalny. W tym sezonie psg pewnie będzie go nosić.

1

@D10SLEO z 9 grał tylko sezon. 10 ma w reprezentacji.

0

@ini_barca bo Real ma do niego prawa.

0

@Kengo półfinał KMS to nie jest słaby wynik.

0

@Lionel_Messi10 żeby do nich iść, to Real musi się na to zgodzić. Bez ich zgody nici z transferu.

1

@Sysia11 został sprzedany po to, żeby się rozwijać. Real posiada najważniejsze prawa jeśli chodzi o jego kartę zawodniczą.

0

@Lionel_Messi10 nie pójdzie nigdzie. I nikt się na niego nie wypiął. Wszystko z nim jest konsultowane. Przechodzi odpowiedni proces w Como. Sam zresztą mówi, że dalej ma plan wrócić do Realu. Za rok zostanie wykupiony, chyba, że Xabi będzie chciał go już teraz. Real nie zgodzi się na sprzedaż bo ma decydujący głos.

0

@Laminedependencia za grosze zostanie także odkupiony. Ale to nie teraz.

1

@PatrychoO w trójce skup się na fabułce. Misje poboczne powtarzalne, nie wspominając już innych rzeczach. Speed run z fabułą i jest git

0

0

@Pawlak1992 nie znam się, ale to pewnie ma na celu zapewnienie zwykłym pracownikom w klubie stałą pracę, gdzie nie będzie im zagrażać zwolnienie.

0

Dexter Grzech Pierworodny anulowany. Chyba nie będzie kolejnego sezonu prequela. A ja jeszcze pierwszego nie zobaczyłem xD

0

@Transu96 ale co ja mam ci tu mówić? Drętwa animacja, trzymanie broni także nierealistyczne, oświetlenie fatalne. Model postaci ujdzie, nie musi być najlepszy, ale niech te postacie się realistyczniej poruszają. Grafika sama z siebie może być, ale muszą poprawić oświetlenie.

0

@Transu96 250 to normalna cena za normalny produkt. A nie za tego remake'a, który wygląda gorzej niż gra z 10 czy 15 lat.

0

@Muhitos no za grę która jest świeża, nowa to jest to normalna cena. Ale jeśli chodzi o grę typu remastered czy remake to jest za dużo, bo ta gra już kiedyś była. Ja pieniądze mam, ale tu chodzi o zasady. GTA trilogy gdyby kosztowało 50-100 zł to byłoby bardzo dobrą oferta, ale jak zayebali cenę jak za nową grę, to chyba przesadzili. Jeśli nie widzisz różnicy, to cóż.

0

@Astad nie chce mi się grać w tak stare gry już. Nie mam też tyle czasu, żeby przysiadać do takich. Dlatego liczyłem na tego remake'a, bo liczyłem na grywalność. Na dobrą grafikę, świetne animacje itd.

0

@lucas/catalan to się raczej nie wydarzy, ale jeśli Cadillac teraz sprzątnie Bottasa i Pereza, to jednym z lepszych doświadczonych kierowców do tego nuevo caterhama nadawałby się Giga Kubica. Sęk w tym, że on w tamten burdel nie chciałby się pchać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?