1

@blakkudium #athleticwin

1

@Kessie dziewczyny też są?

0

@Republikanin są ale zajęte. Wolna jest @jowita

0

Komentarz usunięty

1

@norbi77 drugi sezon to po częściej odgrzany kotlet. Ogólnie do oglądnięcia, ale nic poza tym chyba. No i Fester Addams top.

0

@Rifek jopyrdy...

0

@Starrk ma powołać gościa, który dwa lata nie grał w piłkę, gościa który gra kaszanę oraz gościa, który mógłby zagrać tylko w jednym meczu?

2

@partymaker jest jeszcze wolny Roberto Carlosa

0

@JohnKennedy przecież to jest normalna potrzeba fizjologiczna, tak to ujmę. Gorszy jest taki wjazd na prywate takiego paparazziego

0

@Eklerek nie wiem, mam na liście około 40 seriali już, nie wiem kiedy ja to zobaczę w tym te długie jak błękitne opowieści, czy mr sunshine czy też DP albo tych residentow prison etc

0

@Eklerek no uciekli, ale nadal jakiś niedosyt jest, nawet między główną dwójką nie było zespolenia, a było widać, że coś między nimi jest. No czegoś brakuje w tym serialu, może wrócą w przyszłości. Na vagabonda S2 się nie doczekam podobnie jak na Vincenzo s2

0

@Eklerek te zakończenie totalnie dziwne. Takie pod drugi sezon, który nie nastąpi, jak w Vagabondzie

0

@Eklerek oraz jest damski lektor - do utylizacji.

0

Koniec meczu, idę dalej oglądać zajęcia pozalekcyjne.

0

No i koniec.. niestety

1

Jak nic się nie zmieni, będzie przepiehdolka

0

@Czajka90 dryblasy, nie takie pizdryki co sprzedają w sklepach

0

Haha jakby to uznali, to bym się wyebal za łóżko. Nie można się tak prezentować.

2

Wstyd. Oni nie rozumieją, że bramki mogą mieć kolosalne znaczenie?

0

@clyde ja cię obronie. Już cię nie zaczepi

0

@Karol145 to oczywiste, aczkolwiek teraz wiem co bym zrobił. Chodzi mi o to, że chciałbym zmienić to co się wtedy wydarzyło. Tylko tyle

0

@MsBarca no tak już mam.

2

@Luciano99 @clyde nie jest chętna. Nie naciskaj. Widać, że nie znasz się w takim stopniu na kobietach jak ja.

1

@mekston ja wolę azjatki

2

@takisobiektos może i ma, a klepie tylko tą piłkę jak po pupci. No tak się nie da wygrywać.

1

Ale się tutaj Włoszki z Turczynkami rżną na ostro. Dwie atakujące czarnoskóre to sypią takie bomby, że to karalne jest. Taka jest różnica między nimi, a Polkami. Nasze są za słabe fizycznie.

0

@Rastafarnianin oby była Rapidashem

3

Szykował się godzinę do tej trójki a i tak nie trafił xD ja piehdole.

1

@JanuszKorwinMikke byłoby tak, gdybyśmy wygrali pierwszy mecz z Finlandią

0

@FcPortoFan1999 niekoniecznie. Nie wiem jaka jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?