VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium #athleticwin
1
@Kessie dziewczyny też są?
0
@Republikanin są ale zajęte. Wolna jest @jowita
0
Komentarz usunięty
1
@norbi77 drugi sezon to po częściej odgrzany kotlet. Ogólnie do oglądnięcia, ale nic poza tym chyba. No i Fester Addams top.
0
@Rifek jopyrdy...
0
@Starrk ma powołać gościa, który dwa lata nie grał w piłkę, gościa który gra kaszanę oraz gościa, który mógłby zagrać tylko w jednym meczu?
2
@partymaker jest jeszcze wolny Roberto Carlosa
0
@JohnKennedy przecież to jest normalna potrzeba fizjologiczna, tak to ujmę. Gorszy jest taki wjazd na prywate takiego paparazziego
0
@Eklerek nie wiem, mam na liście około 40 seriali już, nie wiem kiedy ja to zobaczę w tym te długie jak błękitne opowieści, czy mr sunshine czy też DP albo tych residentow prison etc
0
@Eklerek no uciekli, ale nadal jakiś niedosyt jest, nawet między główną dwójką nie było zespolenia, a było widać, że coś między nimi jest. No czegoś brakuje w tym serialu, może wrócą w przyszłości. Na vagabonda S2 się nie doczekam podobnie jak na Vincenzo s2
0
@Eklerek te zakończenie totalnie dziwne. Takie pod drugi sezon, który nie nastąpi, jak w Vagabondzie
0
@Eklerek oraz jest damski lektor - do utylizacji.
0
Koniec meczu, idę dalej oglądać zajęcia pozalekcyjne.
0
No i koniec.. niestety
1
Jak nic się nie zmieni, będzie przepiehdolka
0
@Czajka90 dryblasy, nie takie pizdryki co sprzedają w sklepach
0
Haha jakby to uznali, to bym się wyebal za łóżko. Nie można się tak prezentować.
2
Wstyd. Oni nie rozumieją, że bramki mogą mieć kolosalne znaczenie?
0
@clyde ja cię obronie. Już cię nie zaczepi
0
@Karol145 to oczywiste, aczkolwiek teraz wiem co bym zrobił. Chodzi mi o to, że chciałbym zmienić to co się wtedy wydarzyło. Tylko tyle
0
@MsBarca no tak już mam.
2
@Luciano99 @clyde nie jest chętna. Nie naciskaj. Widać, że nie znasz się w takim stopniu na kobietach jak ja.
1
@mekston ja wolę azjatki
2
@takisobiektos może i ma, a klepie tylko tą piłkę jak po pupci. No tak się nie da wygrywać.
1
Ale się tutaj Włoszki z Turczynkami rżną na ostro. Dwie atakujące czarnoskóre to sypią takie bomby, że to karalne jest. Taka jest różnica między nimi, a Polkami. Nasze są za słabe fizycznie.
0
@Rastafarnianin oby była Rapidashem
3
Szykował się godzinę do tej trójki a i tak nie trafił xD ja piehdole.
1
@JanuszKorwinMikke byłoby tak, gdybyśmy wygrali pierwszy mecz z Finlandią
0
@FcPortoFan1999 niekoniecznie. Nie wiem jaka jest.