0

@esem91 nie jest wyrocznią, ale bardzo dużo osób widzi te wszystkie wady. A do premiery mało czasu. Ta gra będzie niewypałem na miarę GTA trilogy

1

@SelloutCrowd @gumaz aktorzy świetni

0

@agaFCB u mnie się nie ciągnie. Szybko leci w domu

0

@marcin62 kiszak mówi, że oni pewnie stwierdzili, że nieważne jaką cenę dadzą, ci stali bywalcy i tak kupią. Nie zrobili gry dla wszystkich. A chciałem to kupić, poznać ten świat. Ale to nie ma sensu. I tu pieniądze nie są problemem. Tu chodzi o zachowanie jakiejś resztki przyzwoitości. Robią popelinę, nie mam zamiaru ich za to nagradzać. Kiszak mówił, że jeśli ludzie chcą także remake'a następnych części to ten musi być dobry. Niestety nie będzie. Tego nie da się poprawić w tak krótkim czasie. Kolekcjonerka żałosna

0

Nigdy w Gothica nie grałem. I bardzo liczyłem na tego remake'a, miałem ochotę go kupić, ale on po pierwsze kosztować będzie 60 euro, a po drugie będzie niskiej jakości. Polecam zobaczyć ostatni film o nim u Kiszaka. To jest coś obrzydliwego. Jestem bardzo rozczarowany.

0

@July_6_BcN nie wiem. Ostatnio mam powrót refleksji o sytuacji z gimnazjum, gdzie bardzo mocno zepsulem relacje z pewną dziewczyną. No i niestety nie mam z nią dobrego kontaktu. W zasadzie to wgl go nie mam. Minęło już trochę czasu, pewnie dalej jest obrażona i mnie nie lubi. A początek nie był zły. Napisałem od bomby, nie olewała. Nie potrafiłem poprowadzic rozmowy. Na sksach zapytała się mnie czy mam picie. Jeszcze wtedy było normalnie. Potem się wszystko zepsuło i była obrażona. Minęło 8 lat. Ehh chciałoby się to zmienić. Ale poprosiła mnie parę lat temu, żebym do niej się już nie odzywał, że akceptuje moje przeprosiny itd. uszanowałem to. Tylko sytuacji z moim psem i z nią żałuję tak mocno, że chciałbym to zmienić. Może jeszcze by się coś znalazło, ale nie pamiętam.

0

Micah Bell - postać znana

1

@July_6_BcN mogę ci pomóc zasnąć. Spójrz na moje zakola. Od razu chce się spać.

3

Spotkałem się z Cristiano Ronaldo. Facet z firmy zewnętrznej przyjechał w sprawie szkolenia. Istna kopia Ronaldo z twarzy. Te same rysy. Mogłem z gościem zdjęcie se zrobić i trollowac ludzi i kolegów:D

0

@Gitarkafcb to jest za interkontynentalny. Za KMS ma Chelsea

0

@Filipem ETS i ats będą na konsole :)

0

@Who_you_mam myślę trochę inaczej. U Parisa Platynova jest chyba niemodowana wersja. Ja też grałem na niemodowanych starych wersjach i grało się dobrze nawet na klawiaturze. Na padzie to będzie inna skala przyjemności. O kierownicy to szkoda gadać, wrażenia pewnie gigantyczne, ale wydatek duży. Poza tym konsolowcy też zasługują na taką grę. Nikt ludziom nie każe grać na konsolach.

1

@Criss18Barca też grałem. Nudzi się po sezonie czy dwóch, ale lepsze to niż nic

1

@Eklerek lepsze to niż na klawiaturze. A kierownice to dosyć drogi wynalazek.

4

Wulgarny Gracz na FB
Euro truck Simulator 2 będzie na konsole!

0

@PatrykBarca Wilfredo dużo poświęcił by stać się tym obywatelem Polski. Ja uważam go za takiego samego Polaka jak ciebie, mamę, tatę, brata czy innych. Dla mnie prawo krwi i prawo ziemi powinno mieć takie samo znaczenie. Dla normalnego Włocha - Rychlicki będzie odbierany jako Włoch, dla Holandii Nimir tak samo. Dla Turcji Vargas tak samo.

1

@PatrykBarca Wilfredo jest większym obywatelem Polski niż pewnie z 20 czy 30% tego kraju. Ben Tara to przypadek Casha, Obraniaka i innych, więc też obcokrajowcem nie jest.

0

@Criss18Barca z którego to odcinka?

3

@clyde ja jestem nieśmiały, wstydliwy, czy niekiedy zamknięty w sobie, małomówny. I widzisz, to nie pomaga.

0

@JohnKennedy uważam, że postawienie na to, by zaopiekować się starszyzną i odpalić młodzież zwalniając Thurnbichlera, będzie złym posunięciem.

1

@Cule1234 dobra decyzja. Fanem Boladza i Poręby jakoś nie jestem za bardzo. Uważam, że są lepsi od nich

0

@LambiPL komunia była, ale ile lat temu... Byłem wtedy mniejszy, a też musisz brać pod uwagę to, że są ludzie, którzy nie mają wiele bliskich. U mnie ci bliscy to już po komunii

0

@Values wizja Ancelottiego na temat futbolu jest dosyć przestarzała. Ale okej, zobaczymy co Xabi ulepi. Ja tam uważam, że piłkarze byli już Włochem zmęczeni.

0

@LambiPL normalnie. W moim życiu nie było okazji, na których ten garnitur by mi się przydał. To bardzo proste. Nie byłem na ślubie, ani mam żadnych tego typu eventach, gdzie garnitur by mi się przydał. Jeśli była jakaś ważna sprawa, to zakładałem czarne spodnie takie "eleganckie" i białą koszulę.

1

@marcin62 ja tam wolę garnitury, choć żadnego nie mam xD

2

@clyde a za rolnikiem panny z krzykiem

0

@Laminedependencia dobrze, że jest szybki, ale inne walory też musi mieć wysokie. I może je będzie miał. Nie wiem. I dlaczego nie mogę być wybredny w stosunku do piłkarzy Barcelony? Przecież tutaj na samej tej stronie ludzie jebią Araujo, De Jonga, niekiedy Lewandowskiego, czy też innych piłkarzy. To, że Barcelona wygrywa tytuły nie znaczy, że nie może czegoś poprawić w swojej kadrze/grze. W Realu Madryt też krytykuje piłkarzy, jeśli na to zasłużą. Nie patrzę przez różowe okulary nawet wtedy kiedy wygrywają.

0

@Values ale Ancelotti nie potrafił go dobrze obudować piłkarzami obok, ich ustawieniem itd. plus nie dogadywał się z Gulerem tak dobrze jak robi to Alonso. Arda będzie popełniał błędy, będzie miał słabe mecze, ale on musi tam grać, bo niestety, ale jest jedynym piłkarzem Realu w obecnej kadrze, który ma jakąś wizję.

0

@Laminedependencia bo to jest piłkarz jednowymiarowy według mnie. Choć mogę się mylić. Laga na dobieg i wrzuta. Może coś się zmieniło w jego grze. Real nie dawał sobie z nim rady, bo Carvajal już tempem nie nadążał. I tu był problem. Plus forma dnia także decydowała. Trenta także będzie brał biegowo, aczkolwiek ustawienie piłkarzy już może być zupełnie inne bo prawdopodobnie Militao będzie grał jako pół prawy stoper, a on jest jednym z szybszych piłkarzy Realu.

0

@Laminedependencia oglądam mecze Barcelony wtedy kiedy mi się chce i wtedy kiedy mam czas. Dobrze wiem, że Cubarsi jest dużym talentem, tylko, że najważniejsze jest ustabilizowanie tej formy, a z tym może być różnie. To już pokaże przyszłość. Zdarzali się już piłkarze, którzy sie nie poprawiali z wiekiem. Ja nie mówię jak będzie, bo to czas pokaże. Potrafię docenić piłkarzy Barcelony jak np Pedriego czy Araujo, bo uważam, że Urus, jest bardzo dobrym obrońcą, bardzo dobrze broni, tylko, że musi być w formie. Doceniam tak samo Kounde, ale już np z Balde mam ten problem, że widzę u niego tylko szybkość i według mnie może pewnego poziomu w defensywie nie przeskoczyć, ale to już czas pokaże. Nie jestem ułomny, nie bierz mnie za takiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?