2

Fatalne błędy Komendy na rozegraniu. Nie można tak grać. Bardzo boli brak dobrego rozgrywającego. Od przyszłego sezonu Grbic musi szukać jakiegoś młodego z kapelusza wyciągnąć.

0

@Domin7777 są problemy u nas od dawna z tą pozycją.

1

@Aragorn33 off topic, ale trochę żeś zasłynął w dzisiejszym odcinku footrolla :)

1

Jak problemy to do Wilfredo. Cóż, nie zawsze nas uratuje. Komenda musi się ogarnąć. Kiedy jest szansa, to zrobić kiwke z drugiej piłki. Musi być wszechstronny.

0

Komenda nie myśli.

1

@Miczek1 najłatwiejsi to Bułgaria i Kuba. Tak, były z nimi ciężkie przeprawy, ale te drużyny miały swój dzień konia, bo generalnie one są dużo słabsze niż my. Japonia i Słowenia prezentują dużo wyższy od nich poziom, a przede wszystkim są to zespoły równe. Kuba i Bułgaria nie mają takiego doświadczenia. Te kraje dopiero próbują wracać do poziomu prezentowanego kilkanaście lat temu.

0

Obrzydliwe są komentarze czereśniaków na FB po porażce Polski z Bułgarią. Aż mam ochotę wejść w ekran i liście każdemu sprzedawać za gigantyczny jad w stronę zawodników czy trenera. A przyjdzie zaraz jakiś sukces i te same miernoty życiowe będą się podniecać, że zawsze im kibicowali. Tfu na tych pętaków

0

@July_6_BcN jeszcze możesz to odkręcić.

0

@July_6_BcN Alvarosy twoje, czyli w domyśle ciała wysokie, umięśnione, opalone.

0

@July_6_BcN ty wolisz opalonych to nie miej do nas pretensji.

1

@pt9 nic się nie dzieje w siatkówce? To odpal sobie mecz Polaków z USA na igrzyskach rok temu. Takie napiehdalanki są co duży turniej od fazy play-off

1

@Objectivo no nie będę się przebijał, będę tam chodził na piechotę Lucią czy Jasonem albo rozjeżdżał autem, wtedy ludzie będą uciekać, więc zostanie wtedy pusta plaża. Muszą coś wykombinować. Niech jest pełno osób, a jak gracze będę chcieli puste plaże, to będą wiedzieli co robić.

1

https://zapodaj.net/plik-U4zyYyRQX8
Oby tak wyglądało GTA 6 i plaża w Vice to będę przeszczęśliwy.

0

Mateusz Morawiecki
"Jesteś młody i szukasz pracy? Dzięki polityce rządu wkrótce zostanie Ci tylko kilof w Minecraftcie."

0

@Kengo Koreańczycy są bardzo dobrymi aktorami. Co serialu nie obejrzę to ich gra robi wrażenie.

2

@Kessie @July_6_BcN tak jak Halina potrafi doskonale tego ogóra ukisić?

0

@MadafakinGuy chyba z tego co pamiętam to jeszcze 2k20 robiłem karierę. Było nawet przyjemnie. Ale jak rok temu chyba pobrałem najnowszą za darmo, to się grać nie dało, gra nie była przejrzysta, wszystko nawalone itd. jeszcze kiedyś to grałem w NBA od EA, ale wersja demo bodajże NBA live 15, to też grało się przyjemnie.

0

@MadafakinGuy ja też kiedyś tłukłem w 2k16. Bardzo dobrze mi się grało, choć nie lubię koszykówki. Potem kilka lat przerwy, pobrałem jedną z nowszych to meczu nie skończyłem i usunąłem. Nie dało się w tą grę grać, nie potrafiłem ogarnąć sterowania i tego czucia gry.

1

@Cule1234 powiem tak, jeśli nie zgodzi się na propozycję klubu to tak. Wtedy lepsze będzie jego odejście. Mój ulubiony Vinicius to ten z sezonu bodajże 21/22. Benzema ładnie go pilnował, nie odklejał się a i forma sportowa była najlepsza.

0

@1LY0 ona pewnie jest spalona na popiół już i jej się nie da odnaleźć. W Dexterze był taki sposób zabójstwa.

2

@Cule1234 ciekawe czy doczekamy się newsa "Vinicius zgadza się na transfer do Al Ahli".

1

Urban podobno ma kontrakt tylko do końca eliminacji. Czyli już wiadomo, że będzie kolejny cyrk z tym związany za niedługo. Wystarczy spodziewana porażka z Holandią oraz niespodziewana strata punktów z Finlandią :D

1

Słoneczny Patrol z kwadratoszczękim Effronem i Nappą z Netflixa The Rockiem Johnsonem na TVN

0

@Ryoumen tak, ale uważam, że jeśli będą jakiekolwiek problemy z Viniciusem i Perez z Alonso będą coś widzieć, to być może rozważą wtedy posadzenie go na ławce i puszczanie Brahima czy też Gonzalo.

1

@Barca_Big_Moment Grbic z każdego turnieju przynosi medal, jego procent zwycięstw jest absurdalnie wysoki. Obalam twój argument, że drużyna się nie rozwija. Po kilkudziesięciu latach przywozi medal igrzysk, ale to nadal za mało! Heynena uwielbiam, ale widać było, że się wypaliło. Nie chciałem jego odejścia, ale wyniki Grbica go przewyższają. To najlepszy trener reprezentacji w tym wieku. Nie wiem jak można w niego wątpić. Naprawdę, niektórym nie da się dogodzić i czepiają się byle się doczepiać. Z każdej imprezy przywozić medal to wynik absurdalny. ABSURDALNY! Chyba tylko legendarna Brazylia z Gibą coś takiego potrafiła robić. Naprawdę dajmy mu spokój. On wie co ma robić. Testuje wielu zawodników, bo ktoś będzie musiał wkrótce tych Leonów czy Fornalow zastąpić. A teraz spójrzmy na reprezentację w piłce nożnej. Zero testowania czy postawienia na nowych. I tam też jest źle. To tutaj jak testuje też jest źle? Liga Narodów służy do testowania i oszczędzania zawodników, którzy pojadą na mundial. Poza tym, z każdego medalu trzeba będzie być zadowolonym. Jak zdobędą srebro czy brąz na MŚ to już będziesz niezadowolony? Serio?

3

@Who_you_mam ale Vinicius może nie chcieć tego wziąć.

0

@jamesbond6 Vinicius za kontrakt w Arabii łącznie miałby dostać koło miliarda euro. A real miałby dostać 350 mln według tego pana. Nie wiem co tu prześledzac. Tylko Arabia może tyle dać

1

@partymaker Atletico też szaleje.

0

@Xxxbarca4ever no i dobry trener.

0

@Barca_Big_Moment z całym szacunkiem, ale mieć jakiekolwiek pretensje do Grbica to nieporozumienie. Gość z każdej imprezy przywozi medal. Dajmy mu pracować. Litości naprawdę. On wie co ma robić. Zna się lepiej niż my. Co rok stosuje pewien system, który się sprawdza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?