VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@xvcWinterSoldier tak jest. Pierwszy tydzień Międzyzdroje, a drugi tydzień drugi koniec Polski Pszczyna.
0
@esem91 czy ja wiem, są rzeczy które sprawiają mi przyjemność. A to, że wolne szybko się skończy to fakt.
1
@fart wiadomo, będę sobie siedział na plaży, sączył jakiegoś drinka i patrzył się przed siebie oraz na boki w oczekiwaniu na fajne widoki
2
@xvcWinterSoldier wtedy to będę na stole operacyjnym i szprycowany tuszem :D
0
@PatrykBarca nie wiadomo czy ktoś przyjdzie. Wszystko dzieje się bardzo cicho. Nie ma tak jak w Barcelonie, że szpiegi jak Romero wszystko wiedzą. Czy ktoś przyjdzie, zobaczymy. Xabi na pewno nie będzie grał trójką atakujących. Popełnił błąd z psg, ale cóż, wyciągnie wnioski. Zresztą ten Vini miał grzać ławę, ale przez kontuzje trenta wyszedł na boisku, też mu się nie spodobało to, że grał na prawym skrzydle itd. ogólnie dymy, jeśli to prawda. Jest źle, ale myślę, że Xabi to ogarnie. Nie zdziwilbym się, gdyby jakaś gruba ryba odeszła z klubu.
2
Od 22:00 rozpocząłem urlop. Szkoda, że te dwa tygodnie zlecą jak z bicza strzelił.
1
@Messibestplayerintheworld jedni mówią, że chce iść na wypożyczenie, a inni, że chce zostać
0
@DonCarletto tylko niech gra na 9. Oby Xabi dowiózł ze składem i dawał jego czy Brahima, którzy biegają. Vinicius to jest taki dramat, że ciężko się to ogląda. Postawić na Mbappe Real musi, bo Brazylijczycy są od niego po prostu gorsi.
0
@Values ciągle baty? No nie zawsze da się wygrywać. Spokojnie, jeszcze nie raz wygrają ligę mistrzów.
0
@sciahoo ilu bramkarzy obroniłoby strzał Sabitzera z końcówki meczu z BVB? interwencje tibo są wybitne mimo, że nie zawsze będzie bronił.
0
@lucca87 jeszcze nie jeden raz tyle przegrają. Wygrywać też będą. Taka jest piłka.
0
@chavez każdy cykl kiedyś się skończy. Psg też to czeka.
2
@ViscaelBarca2007 podobno człowiek Ancelottiego odpowiadał za przygotowanie fizyczne w tym sezonie. Sztab Xabiego będzie rozliczany później
0
@MaziFCB myślę, że piłkarze psg też są zadowoleni, że mecz szybko zakończyć. Po co miałby ich męczyć, wytłumacz mi to.
1
@Eto'o9 R10 nikt tak mówić nie będzie. Nie zawsze się da wygrywać. Uważam, że półfinał to bardzo dobry wynik.
1
@MaziFCB hmm, a może warto by tu przyjąć perspektywę piłkarzy psg? Po co miałby jeszcze ich bardziej męczyć, żeby biegali jak mecz zamknięty?
1
Najlepsze wnioski wyciąga się właśnie z takich porażek.
0
@wyrek nie, co mieli zarobić to zarobili, a wygrywać zawsze się nie da. Dużo pracy przed sztabem szkoleniowym. Wyrzucić zgniłe jaja również trzeba.
0
@Eklerek patrzę, że skądś ją kojarzę. A ona była w Peaky Blinders
2
Byle do piątku i rozpoczynamy urlop.
0
@Kubsoleon mecz z Borussia fajnie grali. Wynik zakłamuje rzeczywistośc, bo Borussia nic nie grała. Dwa wylewy w obronie i dwie bramki. W Realu jednak fajnie poklepali, żeby zdobyć bramkę (przykład bramka Frana Garcii). Ogólnie jest dużo lepiej, uwierz, ale gry za Carlo nie dało się oglądać. Tutaj widzę dużą radość na boisku, tak jakby też większe flow z trenerem. A to dużo znaczy
0
@Frimpong kolega kibic Liverpoolu powiedział, że gdyby on miał takie długi jakie ma Barcelona i dostał dużą ofertę za Yamala, to by go sprzedał, bo klubowi by to pomogło.
0
Posiadał ktoś kiedyś z was jakiekolwiek słuchawki Marshalla? Zastanawiam się nad ich kupnem. Kosztują między 500 a 600 zł, ale mogę je mieć praktycznie 50% taniej przez warunki mojej umowy gwarancyjnej z poprzednimi słuchawkami. Nie ukrywam, że mnie kuszą. Inna opcja to jakieś JBL. Nie powiem dokładnie jakie to modele, chodzi mi o ogół. Wiem, że Marshall to super firma, ale niepewność pozostaje.
0
@Lanosss ale ta siatkarka z numerem 15 - top.
1
Kilka dni temu byłem w sąsiednim mieście. I muszę powiedzieć, że gownem to tam jechało niemiłosiernie. Nie dało się tam przebywać. Potem wjechałem do siebie i było pachnąco. Ale teraz ten smród dostał się do mojego miasta. Nie da się wytrzymać. @Frimpong nie jedz już tego kfc
0
Polki grają z Koreankami. Ale te Azjatki są urocze.
0
@messi33 przydałby się tam remake. Trylogia Ezio i przygoda Altaira tego potrzebuje.
0
@Eklerek teraz w GTA 6 efekty mogą być jeszcze lepsze. Choć sobie jakoś tego nie wyobrażam, że idzie sie tam Jasonem mając Lucię jako swoją dziewczynę.
0
@reloaded koledzy wyżej ładnie wytłumaczyli. Nikt już w to nie gra, gra jest niegrywalna. Karty wymaksowane, zero frajdy z tym. Jak chcesz grać w Fifę, to poczekaj na nową we wrześniu i wtedy rób sobie ultimate team. Gwarantuje ci, że tak łatwo już nie będzie. A ile nerwów cię to będzie kosztować. Bardzo dużo. Generalnie granie w Fifę online ma sens tylko do toty, czyli do stycznia, ale no ok, max do totsow do tego maja. Potem na okresie wakacyjnym już grają sami spocency. W Fifę najprzyjemniej się gra do toty, bo wtedy karty są jeszcze na normalnym poziomie.
0
Jeśli Jan Urban nie podoła w reprezentacji, to już żaden Polak nic nie zrobi. I będziemy w jeszcze większym gownie niż teraz jesteśmy bo beton dalej będzie brnął w Polaków.