1

@July_6_BcN gdybym był w dużym mieście to połączeń miałbym więcej. A że mieszkam tu gdzie mieszkam, to jest bryndza

0

@MsBarca no właśnie końcówka z tą Ameryką była ciekawa. I myślisz, że serio pójdą w Amerykę? xD

0

@Who_you_mam meczu Realu z Salzburgiem nie widziałem, ale pozostałe mecze oraz ten z Juve będą o normalnej godzinie. Więc nie zawsze grają w nocy.

1

@July_6_BcN mniej niż zero. Mam go kilka lat. Może ktoś się pojawi

0

@Who_you_mam za 4 lata kiedy będzie grała tam Barcelona to zmienisz zdanie i oglądać będziesz.

5

https://zapodaj.net/plik-lGgTNI8wEg
Kto lubi - daje herba.
Sezon na bobik chyba rozpoczęty.

1

@July_6_BcN ja jestem normalny

3

Zielone, czerwone.

0

@Hosh dzieci tak, kebab raz na jakiś czas. Ale ja nie jestem alvarosem

1

Reprezentacja Polski i całe nasze środowisko piłkarskie to jakiś dom spokojnej starości. Faworytem do objęcia najważniejszej funkcji jest ten, który nie pracuje przy piłce od kilku lat. I za to bezrobocie dostaje nagrodę. Co to kurna, świat według kiepskich czy co? To jest jakiś żart.

0

@Transu96 budokai tenkaichi 2 ma najlepszą story ze wszystkich czterech części.

2

@NorbiTBOB dodalbym do tego Koree Południową.

0

@LambiPL przynajmniej jestem szczery, po co mam kłamać. Powiedziałbym, że bycie szczerym to najlepsza laurka

0

@July_6_BcN mam niecałe 180 cm, ważę niecałe 80kg, mam dużo tatuaży a będzie jeszcze więcej no i zarost to jedna z tych rzeczy, którą lubię mieć na sobie. Ostatnio robię sobie wąsy i kozią brodę. No i włosy, cóż mam ich coraz mniej. No Alvaro jestem jak nic.

0

@martool2 dopowiedział, że jeśli uda im się oczywiście awansować.

0

@July_6_BcN ja jestem prawdziwy, jedyny w swoim rodzaju.

2

@July_6_BcN ja jestem Alvaro. A przynajmniej byłem kiedyś, kiedy miałem włosy i byłem po fryzjerze, to jakoś się potem w gimnazjum utarło żem jest Alvaro

0

@macio_944 buzia u azjatek jest cudowna. Moim marzeniem ale też i celem jest pojechanie do Seulu czy Tokio. I zrobię to, mam taką nadzieję. Zobacz sobie Kim Ji Won albo Seo Ye-ji. Top of the top.

4

@Dieselzor @macio_944 koreanki i japonki są najlepsze.

0

@Reviven fabrizio romano mówi tylko to, co ktoś wcześniej powiedział. Cortegana, Schira, Moretto, Ornstein i Plettenberg są najlepsi

1

Odcinek ŚWK pt Czapka niewidka to odcinek wybitny.

0

@OskP hmm priorytety? Początek ligi będzie mniej ważny niż kmś.

0

@chavez on jest za wolny na skrzydło. Ancelotti po dwóch latach to zrozumiał. Jego miejsce jest w środku pola. Sam o tym powiedział, że nie jest skrzydłowym.

0

@messi33 mecz meczowi nie równy. Poza tym te drużyny z Ameryk już niespodzianki sprawiają.

0

Wchodzą wszyscy oprócz Rodrygo. Chyba został już skreślony.

0

@kanver_ to i tak około 100 mln dostaną. xD

1

@Gibbon_FCB jego cieszynka. Messi z paziami jak strzelał to też unosił palce do nieba. Nikt nie robił o to problemu. Naprawdę są ważniejsze rzeczy niż zajmowanie się takimi pierdołami

0

@Matiasio bo turniej się liczy do sezonu 24/25

1

2

Nani w ten weekend był w Zielonej Górze. Tak blisko mnie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?