0

@Criss18Barca tak, na 90%

0

@Luciano99 no właśnie widzę, że gość teraz z każdej dobrej międzynarodowej opcji będzie rezygnował bo się boi Santosa V2. Przecież to wstyd. Jakieś chore wymagania o zagwarantowaniu dobrych wyników. Przecież gdyby Guardiola się chciał u nas zatrudnić to ten jełop by go odrzucił, bo mu nie da gwarancji sukcesu. No ludzie, przecież to jest wstyd mieć takie podejście.

0

Słowa Kuleszy na temat Garetha Południowejbramy to jakaś kompromitacja i wstyd. Ten człowiek nie ma za grosz taktu.

2

@Poversky1000 tylko ludzie, którzy nie mają zielonego pojęcia tak piszą. Nikt normalny nie skreśla Alonso. Ma dużo pracy przed sobą ale też ma dużo czasu od wszystkich. Ma duży kredyt zaufania.

0

@jacobFCB dużo pracy przed Alonso. Cała lewa strona tragiczna, Vini i Garcia bardzo słabi. Z prawej strony lepiej to trochę wyglądało, trent grał jako środkowy pomocnik gdy drużyna miała piłkę. Bardzo ładnie i odważnie wyprowadzał piłkę Hujsen. Za szybko by wyrokować, ale niestety widać, że u niektórych betonoza cały czas jest dostępna.

0

@norbi77 na chwilę obecną jest niewinny.

0

Robert Kubica na pytanie o powrocie do F1 ucina temat, mówi, że jest od dłuższego czasu cicho w tym temacie i jest to w sferze marzeń niż realiów co nie znaczy, że nie mógłby znaleźć zatrudnienia, ale raczej nie jako kierowca etatowy. No niestety z tych słów, które przed chwilą powiedział u Cezarego Gutowskiego można wnioskować, że on dalej marzy o F1, ale nikt go tam nie chce jako kierowcy wyścigowego. Osobiście mam nadzieję, że to się jeszcze zmieni. Nie wykluczal tez powrotu do rajdów czy też spróbowania indy 500, ale się na tym nie skupia na chwilę obecną.

0

Serial Karma (koreański) na Netflixie. Muszę przyznać, że bardzo przyjemny. Losy kilku przypadkowych osób mocno ze sobą powiązane. Tylko 6 odcinków, ale przyjemnie się to oglądało. Można było się spodziewać już w piątym odcinku jak to wszystko się zakończy, ale tak czy siak było spoko. Jak ktoś lubi koreańskie rytmy to myślę, że może oglądać.

0

@Varkond do nas nikt topowy nie przyjdzie. Do nas może przyjść albo jakiś średniak albo slabiak albo gość na emeryturce albo ci, którzy mają nazwisko ale nie mają za dużych sukcesów. Zastanówmy się kto będzie najlepszy. Dla Klose mogłaby to być trampolina do dużej kariery. Albo jej pogrzebanie. Jestem przekonany, że starałby się jak najlepiej wypaść, żeby pójść gdzieś wyżej. Ale my jako Polska też byśmy wtedy na tym zyskali. Jeśli wziąłby Piszczka i by to żarło, to sami sobie wysnujmy dalszy scenariusz

1

Trzeci raz napisze dziś o Klose, ale muszę bo się uduszę. To co się dzieje w mediach, komentarzach itd, to jest dla mnie obrzydliwe. Gość nie jest oceniany jako selekcjoner czy byłby dla nas dobry pod kątem merytorycznym itd. tylko jest na niego jazda od zdrajców narodu etc. To jest obrzydliwe, ludzi aż by ściskało gdyby u nas zasiadł na ławce i śpiewał hymn xD

11

Fernando Alonso o Robercie Kubicy
“Bardzo cieszę się jego szczęściem. Rozmawialiśmy kilka razy o tym, jak szczególny to wyścig. Zasłużył na to. Doświadczenie tego… wiecie, to legenda naszego sportu, a teraz będzie jeszcze większą po wygraniu Le Mans. W całej karierze przecierpiał wiele przez wypadek i myślę, że dziś jest naprawdę bardzo szczęśliwy dzień dla motorsportu” – powiedział Fernando Alonso, cytowany przez Aldonę Marciniak.

“Powinien był wygrać ten wyścig kilka lat temu, kiedy miał awarię w LMP2 więc teraz bardzo się cieszę. Zadzwonię do niego jutro, dziś nie chcę mu przeszkadzać bo będzie świętował. Jestem ekstremalnie szczęśliwy i dumny z niego” – dodaje Hiszpan.


Piękne uczucie, gdy się to czyta. Fernando, czy Hamilton wiedza jaki jest Robert. Jaki to jest Giga Kierowca. Sezon 2019 zniszczył mu reputację. Ale nie ma nic lepszego na jej poprawienie niż zwycięstwo w le mans.

0

@DonCarletto nie wiem, a jakie miał Probierz, Nawałka, czy inni? Był chyba asystentem w Niemczech, więc może coś ogarnia. Dla mnie to jest trochę podobnie jak u Adama, który chyba też był asystentem.

0

@Bobo25 cóż, jeśli zostanie selekcjonerem, to nie pozostanie mi nic innego jak wiara w niego. No i oczywiście mam do niego jakiś sentyment. Polski Niemiec itp.

0

@DonCarletto bo bycie selekcjonerem to co innego. Jeśli Miro ogarnia kwestie taktyczne i selekcję zawodników, to myślę, że już byłby to ogromny atut. Selekcjoner ma wybrać skład, odpowiednio ich ułożyć taktycznie i tyle. Przygotowań fizycznych im nie zrobi, treningi pewnie tylko w kontekście stałych fragmentów oraz ułożenia zawodników pod swój pomysł futbolu. Może jest tu na sali ktoś, kto wie, jak grają jego drużyny?

0

Nie wiem jakim trenerem jest Miruś Klose, ale wiem, że może być z niego całkiem niezły selekcjoner.

0

Klose na selekcjonera! Jeszcze Poldiego by wziął za rok na asystenta i jazda. Ja poehdole. W jakim uniwersum ja żyję xD

0

Jeśli ktoś lubi klimaty Johna Wicka, to odpalcie sobie Zero Litości. Wyrób koreańskiego netflixa. Fajnie wciąga, jestem w połowie.

0

@patrix211 @Matiasio wszystko jest możliwe. To jest Robert Kubica do cholery jasnej

2

Ale by się teraz wszystko medialnie sprzedało, gdyby został wrócił do F1, jako zwycięzca le mans itd. ja wierze i uważam, że wszystko jest możliwe.

5

10 godzin przejechać, wygrać le mans... Robert. Dziękuję. Cadillac, widzisz to?

4

@michal26 plus komentatorzy na Eurosporcie to tragedia. Ogólnie reklamy to jest kwintesencja Eurosportu. Aż się przypominają słowa Igora Blachuta "Przepraszamy, za tego idiotę bez szkoły, który puszcza reklamy w środku konkursu"

0

Ferrari robiące team orders na 6 godzin przed końcem wyścigu to xD.

2

@jacobFCB RdR 2 kupuj, gra jak film.

0

@Gibbon_FCB jakieś hitmany

1

O kurde, właśnie czytam z Facebookowych pejów, że pogba jest blisko Monaco

4

@Trojanek23 ale Probierz nie wyrzucił lewego. To on sam zrezygnował po odebraniu opaski i nie powinien tak robić. Reprezentacja to coś więcej. Tu nie gra się dla trenera. Robert powinien zacisnąć zęby i grać dla kraju, dla kibiców itd. to co zrobił to jest objaw pokazania, że on jest większy niż drużyna. Nie powinien był tak robić. Ale też Probierz wielu rzeczy nie powinien był robić.

1

@macio_944 ja tam wole dwójkę, przez zakończenie.

0

@Kgorecki2500 to jest gra na kilkanaście godzin.

0

@VegetaPolska Alex Hernandez. To jest aktor, który gra Lincolna w Mafii 3 oraz tego protagonistę w minds eye. Przecież to się w pale nie mieści

0

@fckim23 oglądam chwilę u kiszaka. I widzę mimikę twarzy tego samego człowieka. Odpal mafię 3 i postać Lincolna i odpal te minds eye, żeby zobaczyć tego co tam jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?