0

Trylogia Hitmana przeceniona z 319 zł na 128 na ps store

0

Ale Hajto tnie na Polsat Sport 1. O Dawidowiczu, że nie ma prawa być powoływany bo gość się przyznał, że on by kłamał i udawał kontuzje.

0

@insp1re przecież nikt normalny nie mówi, że wygra Real, tylko że idzie po zwycięstwo, bo tak się powinno iść. Bierzesz pod uwagę jakieś dyrdymaly i podpinasz je pod swoją tezę, żeby ładnie to wyglądało. Nikt nie mówi, że wygra Real. Tylko, że Real jedzie tam, żeby wygrać i zarobić gigantyczne pieniądze. Grupa jest śmieszna, pewnie Real dojdzie minimum do ćwierćfinału i to i tak będzie całkiem wynik i bardzo fajne pieniądze.

0

@DTMisTheBest jak można być przeciwko niemu, skoro ten gość tak dużo przeszedł? Ten gość jest wybitnym sportowcem, najlepszym kierowcą wyścigowym w historii naszego kraju. Popełnił błędy, ale każdy je popełnia. Kubicę powinno się wspierać.

0

@fcbarcafan19 a wiadomo co z nim?

1

@BorzyKrzys oj tak, tą dolną wersję mam na tzw płytce. Piękna vixa

1

@Azazel_Pazuzu nie ma menadżera. Z Rosbergiem było dobrze. Cóż, jeden rajd, którego nie chciał jechać ale był słowny to pojechał zadecydował. W zasadzie to trzeba mieć bardzo dużego pecha, żeby wjechać akurat w to miejsce, które było wadliwe. Albo też bardzo dużo szczęścia bo mógł zginąć, uratowały go mm albo cm

0

@Sulimo ja zamulam kilka lat originsa i skończyć do dziś nie mogę.

0

@DTMisTheBest czy ty jesteś przeciwko Robertowi?

0

@Toretto hmm a czemu nie sprawdzać sklepów typu rgol?

1

@Piotrek1993 a co jest w liście?

1

@Kai0 @clyde ja mam nebe w żółtej tubce, jeszcze nieotwierana :D

0

@osa91 a skąd wiesz że nie poczuli. Może poczuli coś przez parę sekund

3

Marca
Lewandowski wygrywa wojnę.

0

No to Nawałka lub Urban z polskich opcji. Żaden brzęczek czy Magiera. Nie wiem. Ja bym strzelał w obcokrajowca ale nie ja jestem prezesem

0

A w alternatywnej rzeczywistości drużyna Santosa nie przegrywa 3:2 z Mołdawia prowadząc 2:0 tylko wygrywa na spokojnie kilkoma bramkami. I co wtedy się dzieje? A no to, że pewnie Santos dalej by był u nas i byłaby jakaś stabilizacja

0

@Kgorecki2500 otóż ta dwójka sprawdziła mocno swoje źródła.

0

Mamy chyba bombkę. Oglądam podcast Rock i Borys.... Według nich będzie dodatek do Wiedźmina 3!

1

@Romario87 to jest moja opinia nie poparta żadnymi dowodami. Ale Boniek już mówił, że u niego Sousa by nie uciekł. Loewa bym chciał

0

Saganowski też pcha Urbana. Przecież teraz jeśli wybiorą Polaka i on nie podoła to już nie będzie praktycznie żadnych opcji prócz jednej czy dwie na następne 10 lat.

1

@Romario87 na pewno chodziło o hejt w jego stronę oraz brak profesjonalizmu związku

0

Raczej będzie to Polak, ale nie ma tu pewności. Tak mówił Kulesza niby

0

A na Polsat news jest sobie jeden z prezesów związków w Polsce, który usprawiedliwia zawodników za to, że nie poszli gadać z dziennikarzami a Niedzielan go punktuje. xDDD co za qrwa beton

1

Koeman miał rację. Tego się nie wygra. No i się nie wygrało. Teraz powrót Robercika ale bez opaski kapitana. Niech nie robią jeszcze większego zamieszania. To trzeba ugasić.

4

Cześć, jestem Marty Cash. Od czterech lat bardzo dumnie reprezentuję Polskę. Mamy bardzo dobrego selekcjonera. A właściwie to czterech selekcjonerów, bo mamy formułę rotacyjnego selekcjonera.

xD 4 lata 4 selekcjonerów. Przecież to się w pale nie mieści.

1

@tadzik447 koło fortuny. Nie no na poważnie to mówiąc ogólnikowo nienawidzę złych ludzi, tych którzy są chamscy, robią krzywdę innym osobom no i oczywiście nienawidzę wszelkiego rodzaju patologii. A lubię tych, którzy są dobrzy wobec mnie.

1

@July_6_BcN a ja lubię dobrych ludzi i nie lubię złych

1

@ZuczekFCB1899 nie siej propagandy, jakie monaco xd

5

Nie sądziłem, że można być tak głupim, tak nierozsądnie myślącym biorąc pod uwagę takie okoliczności, gdzie ma się cały kraj przeciwko sobie i jeszcze a chuy sobie doleje tej benzyny. Niech się dzieje. Nie sądziłem, że można coś takiego zrobić. Ale można. No to panowie dziennikarze do boju, przez was też nas sousa zostawił, to zróbcie porządek z Kuleszą i probierzem

2

Kulesza się podpalił. "Nabił sam siebie na pal". Nie ma już czego ratować
To koniec

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?