0

Łukasz Piszczek nadal jest trenerem Goczałkowic?

0

@Xxxbarca4ever on z Juve miał jedną szansę i ją wykorzystał. Można go za to tylko pochwalić.

0

@mkord nie było Alvaro w presezonie. Poza tym trzeba być ignorantem, żeby nie zauważyć różnicy w grze Gonzalo a tego Alvaro.

4

@barteq każdy trzeźwo myślący człowiek wie, że Sousa odszedł bo był burdel, był brak profesjonalizmu itd.

0

@tbas były trener benfici, bardzo chwalony @FcPortoFan1999 co ty na to

0

Tomasz Hajto
"Rozmawiałem dziś z Rogerem Schmidtem. On do końca roku przez sytuację rodzinną jest niedostępny. Ja gdybym był prezesem, to bym z nim porozmawiał, zakontraktował od stycznia a do końca roku dał selekcjonera tymczasowego".

0

@July_6_BcN już myślałem, że to o ciebie chodzi, a to o jakichś aktorach

2

@Criss18Barca piękna informacja, ale co z mamutem....

1

@PaPo ja płacę maksa i qrwa się nie opłaca, gry dają bardzo słabe nawet w tym premium.

0

@Stinger_ ma być dostępny? To tak można? Wydawało mi się, że na turniej już nie można rejestrować nowych zawodników. Real nie może sobie ściągnąć na mundial już Carrerasa

0

@barteq strzały z dystansu są bardzo dobrą taktyką jeśli ma się do niej wykonawców. A Real takich ma. Bellingham, Valverde czy Mbappe potrafią uderzyć zza szesnastki

0

@Sau_Ron stygnie to truchło tadzia

4

@macio_944 był covid. Efektem tego jest moje łysienie. Całkowicie przypadkowo od końcówki 2020 czy 2021 roku tracę włosy.

3

Tomasz Hajto na Instagramie
https://zapodaj.net/plik-GwZFQbdJI3
Ja tam go i Kowala lubię.

0

@KrychaFCB może, może też o datę ważności chodzi. Chociaż data w obu porcjach była taka sama, a jednak sama zawartość mocno się różniła.

0

@jacobFCB ani razu nie trafiłeś na takiego, co ma ścięte mleko? xD to jest niemożliwe. Traf na takiego to ci serek zbrzydnie. Jak jest fajne mleczko to ma dobry smak, a jak się robi takie zsiadłe mleko to idzie pawia puścić.

1

Ale serki wiejskie są dobre. Czy to z Piątnicy czy mlekovity. Pychota, no chyba że trafię na bubla ze ściętym mlekiem to takim kwasem daje i ten serek już nie jest wgl smaczny, a jestem ciekawy czemu tak się robi skoro data ważności się zgadza.

0

@damianex10 Vincenzo, dom z papieru, a trzeciego brakuje. Może królowa łez, może romans z demonem, a może jakiś inny koreański specyfik

0

@Eklerek z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że oni mają ten swój charakterystyczny zapach skóry. Trochę taki zwierzęcy, taki tłuszcz itd. coś w stylu kebaba, ale nie o zapachu kebaba. Ich skóra i ciuchy są mocno przesiąknięte ich żarciem.

0

@Eklerek zwłaszcza Hindusi. Oni tak mają. Niektórzy to nawet i w kurtkach chodzą.

1

@Kessie tajki z fajką

2

Polsat News
Pan prokurator oprócz tego, że jest w tym momencie robiony bez mydła w sądzie to jeszcze zwraca się do Wysokiego Sądu "panie sędzio". xD
Jak można się tak kompromitować pod względem wysławiania się..

1

@Antimadridista_WR ja tam zawsze Kawkę czy też Morrigan (AC Rogue) maksowalem. Tak naprawdę tylko legendarne statki sprawiały problem :D

2

@NeroTFP1 na pewno mają wspólnego fana z Polski.

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@MirusAmisz są tutaj też tacy, którzy by woleli zwycięstwo Argentyny kosztem Polski.

0

@Katalończyk 99 niech go już odstrzelą. Ja wiem, że świętoszki będą coś ględzić o grzechu ciężkim itd. ale szanujmy się. Są na tym świecie okoliczności, które po prostu nas do tego zmuszają.

1

@FiscaelBarca Southgate odpadł bo według Kuleszy to drugi Santos

1

@Lanosss Bielica i Runiajic czy ktoś inny?

3

Jak widzę tą sprawę z zamachowcem, jego zdjęcie i zdjęcia ofiar oraz informacje przekazywane, to chce się po prostu płakać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?