VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Adran360 ja też przyjąłem.
1
@Frimpong jakim piłkarzem jest Alexis MacAlisster?
2
W Japonii trwa Victory Carnival 2025. Victory Uchida, redaktor, poinformował, że manga DBS nie powróci w 2025. Prosi również fanów o cierpliwość.
Informację przekazał użytkownik Cliffeur.
Smutek. To jaka wojna toczy się za kulisami o prawa, ehh szkoda gadać. Musimy czekać fani DB @xvcWinterSoldier i inni
Czekamy oczywiście też na powrót anime, ale oni wolą się sądzić o prawa autorskie.
4
@Frimpong to nie ja.
1
@Pawlak1992 no Miami w stanach, w Madrycie albo Barcelonie w Hiszpanii, Tokio w Japonii i Seul w Korei.
1
@Sulimo możesz, ale grobowce dodają fajnej immersji
0
@Conradxc po pierwsze - nie tym qrwa tonem. Po drugie, są tu osoby, które mi pomogły. Więc jak masz mieć jakiś do mnie problem, to się odpiehdol. Inne osoby dzielą sie tu innymi rzeczami, ale do mnie masz qrwa problem. Już to zauważyłem.
2
@Arden za chwilę dojdziemy do takich gdzie piszą o jego moczu, czy kupie, o której godzinie to robi itd. trochę przesada jak dla mnie. Co kogo to obchodzi, co dany człowiek lubi zjeść xD
1
@Rastafarnianin Gillardino, to będzie dwa, czy też poczeka, Gillardino aj będzie Del Pieeeerrrooo dwa dwa nokautujące uderzenie, wreszcie Wielki Del Piero.
1
@ranger3120 anisimowa zagrała przed meczem z Iga ze mną w moją grę, więc cóż, Iga miała ułatwione zadanie. Amerykanka była cała sparaliżowana i popełniała błąd za błędem.
6
@Lola120 you'll never walk alone:)
0
@mekston jedna z wielu
2
@Pablozeusz z tym akurat bym polemizował. Le Mans to wyścig nad wyścigami.
0
@Frimpong nie xD choć może i tak, bo jednak jestem człowiekiem który potrafi kogoś wesprzeć. Tak mnie się wydaje.
0
Jak widzę kogoś tak rozbitego, to bierze mnie duża refleksja oraz litość. Wada bycia wrażliwym emocjonalnie.
1
@mekston @NeroTFP1 a co jest złego w tym, że jestem w stanie powiedzieć, że jest bardzo ładną kobietą?
0
Księżna Kate crushisko w opór
0
Iga rozpiehdoli ruske. Albo ona sama się rozpiehdoli. Jest cała sparaliżowana. Ale ja wiem jak to jest bo sam kiedyś grałem w finałach.
1
@fcbarcafan19 tak jest
0
No i trzeci set przegrany, trochę zabrakło większych jaj, większej odwagi. Szkoda
0
@ranger3120 ja tak nie wyglądam
0
@Eklerek od dawna wolę Azjatki
0
Ishikawa jest cudowna.
1
Polska - Japonia 1:1
Ale ta Szczyglowska lata! W porównaniu do Stenzel, to jest jakieś niebo a ziemia.
1
@bartekvisca no to u mnie ponad 30 zł za fryzjerkę, a 110 za barbera ale tu mam włosy plus zarost. Za same włosy to około 60 zł. I różnica jest duża. Aczkolwiek z włosami to ja mam problem, więc za niedługo już chodzić nie będę.
0
@marcin62 dojrzała fabuła to jest plus, ale z racji tego, że ja lubię "happy endy", to wątek z baronem jest bardzo ciężki dla serca. Minus bo ja potem mam kaca moralnego, dużo refleksji itd.
1
Wiedźmin 3 wątek z baronem. Ogólnie spoglądam sobie na Parisa jak teraz gra i ten wątek jest tak zawiły, tak potwornie niesprawiedliwy dla jakiejś strony itd. że no to jest po prostu przykre. W tym wątku nie ma happy endu, zawsze ktoś "fajny" czy też niewinny będzie cierpieć. Nie ma dobrych wyborów, zawsze są złe albo neutralne. I to jest trochę dla mnie minusem w tej grze. Chciałoby się zjeść ciastko i mieć ciastko, ale to w tej grze jest niemożliwe praktycznie.
0
@PatrykBarca bo nie wiem co się dzieje za kulisami, ale mam wrażenie, że ktoś tam jest toksykiem i trzeba się go będzie pozbyc.
0
@4drian0 ciężka sprawa. Chłop zginął tragicznie, ale z drugiej strony nie był ich legendą ani nikim wielkim. Był sobie częścią kadry, z fajnymi umiejętnościami. Ale to wszystko. Nie wiem co o tym sądzić.
0
@PatrykBarca przewija się nazwisko MacAlistera, wcześniej Zubiego, czy Enzo Fernandeza. Ale zobaczymy jak to będzie. No i Xabi już w tym klubie był jako piłkarz więc to ma znacznie. Według mediów ma mieć pełne wsparcie klubu w każdej decyzji. On wie kogo potrzebuje, kreatywnego pomocnika. Ale czy to dostanie to nie wiem.