0

@Frimpong dawajcie MacAlistera to się dogadamy.

0

@Faro zawsze Vinicius może pójść na ławkę.

0

@Ryoumen Alaba i Rudiger za chwilę odejdą. Plus Xabi raczej będzie grał trzema stoperami. Rozgrywającym jest Guler. On ma przejąć odpowiedzialność za to.

0

@kejdzi Rodrygo jak już odejdzie to za około 100 mln. Arsenal tyle jest w stanie dać.

0

@Kubsoleon sęk w tym, że on już podobno nie chce grać wszędzie z przodu, tylko na określonej pozycji. O to toczy się cała gra. Ma dosyć rzucania go po pozycjach. Według mediów oczywiście.

0

@Bogan nie wiem, może to była jego rodziców a on ją miał i szukał. Nie wiem. Nie chce sobie tym głowy zawracać.

0

@Criss18Barca a nie wiem, podziękował i uciekł bardzo szybko do domu.

0

@Bogan skąd mam wiedzieć? No normalnie karta była a on jej szukał. A potem poleciał do swojego domku w którym nocuje na wakacjach. Też byłem zdziwiony, ale mama powiedziała, że takie dzieciaki też posiadają takie karty.

0

@mekston tak, podziękował i uciekł.

8

Znalazłem przed chwilą kartę kredytową na chodniku w Międzyzdrojach. Minutę później młody 10 latek chodził z włączoną latarką i czegoś szukał. No i oczywiście szukał karty. Muszę przyznać, że chłopak prawie płakał, aż mi go szkoda była. Miał szczęście, że trafiło na mnie.

2

@Kozinho. A potem grali z nimi w futbol amerykański jak w American Pie 5 bodajże.

1

@mekston no to idę po kamienie

2

@Bulbazaur17 oczywiście, to tak samo jak gdzieś na świecie istnieje człowiek kropka w kropkę podobny/identyczny co ja z twarzy.

0

@Hasszz do końca miesiąca mają wolne

1

@July_6_BcN a fajne masz te koleżanki z pracy?

1

@Comentateiro to nie miało być wyjaśnienie
Ja taki nie jestem.

6

@ranger3120 z matematyki musiałeś mieć 6 w szkole.

0

@mrboom na tej imprezie to pewnie pełno było Alvarosów

0

@DonCarletto powinien iść do tego Milanu, jeśli dalej go chcą. Może czegoś by się nauczył od Modrica

4

@Eklerek tak ta gra robi, żeby cię przyciągnąć na dłużej. Normalnie to robiąc daily byś go nie trafił.

0

TVN
Szybcy i Wściekli 1. Chyba część w top 3 a na pewno w top 4 w serii biorąc też pod uwagę część nr 5.

2

@blakkudium ogólnie Chelsea historycznie to jest większy klub niż Arsenal. Porównałbym to do Realu Madryt i Atletico.

0

@Lola120 pamiętaj, że masz dla kogo żyć. Może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale twoje istnienie, twój byt jest ważny dla wielu osób z twojego otoczenia. Nie zapominaj o tym.

2

@Popitek12 muszę się z tobą zgodzić. Wolą bad boyów.

4

@Barca_Big_Moment złota piłka przyznawana jest za sezon, nie za rok. Dzisiejszy mecz kończy sezon 24/25.

0

@MsBarca nie powiedziałbym, ale jeśli gwiazdki będą w dalszym ciągu odmawiać pracy w defensywie, to tak może być.

2

@LeoMessiiBarcaPepa tak. On jest tylko twarzą psg. W rzeczywistości rządzi ktoś inny. Tak jak na filmach gangsterskich czy mafijnych

1

Szybko się psg skończyło. W przyszłym sezonie nie wygrają ligi mistrzów.

1

@ranger3120 25 zł za gofra z bitą śmietaną oraz owocami.

0

Gofry nad morzem to jedna z lepszych rzeczy. Tak wiem, mają dużo kalorii, są niezdrowe oraz można je zrobić w domu, ale mimo wszystko jakoś jest tak inaczej jak się je tam spożywa. Fajna immersja panuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?