0

@gumaz ja będę łysy. Teraz mam takiego pypcia na czole. Włosów coraz mniej. Będę się golił za jakiś tydzień czy dwa

0

@VAMOS1899LaMasia spadki formy są częścią sportu. Patrząc trochę szerzej, to cały czas dobrze się trzymamy. Nie jesteśmy jak Bułgaria, Kuba, czy Iran.

0

@Encore to jest zwierz. Turbo bydle. Zdecydowanie najlepszy trener tego wieku.

0

@VAMOS1899LaMasia to są tylko pojedyncze mecze. Polska jest topowa od 2014 roku, a od 2018 jesteśmy jeszcze lepsi.

0

@VAMOS1899LaMasia Polska jest tak mocna od bardzo dawna.

7

@July_6_BcN nie wiem co to. @Kessie cię skrzywdził tydzień temu?

1

@Roobo wiedźmin 2 już ma system podobny do trójki. Dwójka mi się podobała, choć jest z dwa razy krótsza niż jedynka. Ale graficznie też już daje radę. Co do jedynki. Fajnie się grało, ale na jeden raz. Drugi raz bym chyba jej nie przechodził w takim stanie. Strasznie ponura gra, bardziej niż dziki gon. No i system tragiczny. Dobrze, że będzie remake.

0

Piszczek ponownie w Goczalkowicach z tego co widzę. A to oznacza, że jeśli nic złego się nie wydarzy, to do mnie przyjedzie :D biletów to pewnie full będzie sprzedanych.

1

@July_6_BcN zastanawiałem się który to taki modry

0

@Luciano99 nieprawda. Ty przeżyłeś, widziałem.

2

@July_6_BcN i reszta. Przepraszam

0

@Matiasio z cyklu przepraszam

0

@July_6_BcN chciałem dobrze. Cóż, będziesz wyglądać jak typowa Polka. A mogłaś zostać Królową...

1

@JohnKennedy teraz w modzie mamy powroty seriali.

0

@July_6_BcN jak byś się ubrała na biało, to byś wyglądała jak księżniczka albo królowa. Wyobraź to sobie

1

@PatrychoO nad morzem widziałem jedną koszulkę Atletico z Griezzmanem, trochę koszulek z Messim w Miami, trochę więcej z Realu (Vini, Bellingham i Mbappe) no i najwięcej z Yamalem, trochę z Robercikiem. Oczywiście niektóre koszulki to te bazarkowe.

0

@FcPortoFan1999 jak dojadą wulkany, to mają pewną LKE?

0

@Kazragore nie wyciągnął by tego.

1

Te Breiviki słabe są.

0

Gdyby tak grała repentacja Polski to byłoby chyba całkiem miłe uczucie.

1

Malcolm Jamal Warner nie żyje. Aktor był znany z roli doktora Austina w serialu Rezydenci.

0

@Eklerek no to dawaj, pewnie część już widziałem. Ale te na Netflixie, innych platform nie mam

0

@Eklerek mam na liście do obejrzenia już od dawna. Ogólnie mam ponad 30 koreańskich seriali już na liście.

0

@Starrk forma dnia zadecyduje.

1

Brizard dzisiaj złomuje Komendę. Ogólnie wyraz twarzy Polaka jest masakrycznie zły, tak jakby brak pewności siebie, mocno zestresowany.

1

@Andi18 Liga Narodów to tak jak w piłce nożnej. Taki sam odpowiednik. Najmniej ważny turniej z tych ważnych. Do rankingu się wlicza

0

To jest niebywałe jak nasi atakujący ratują rozgrywającego.

0

@LjakRoberciik Janusz to jedno, ale musi być ktoś jeszcze.

2

Fatalne błędy Komendy na rozegraniu. Nie można tak grać. Bardzo boli brak dobrego rozgrywającego. Od przyszłego sezonu Grbic musi szukać jakiegoś młodego z kapelusza wyciągnąć.

0

@Domin7777 są problemy u nas od dawna z tą pozycją.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?