VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz ja będę łysy. Teraz mam takiego pypcia na czole. Włosów coraz mniej. Będę się golił za jakiś tydzień czy dwa
0
@VAMOS1899LaMasia spadki formy są częścią sportu. Patrząc trochę szerzej, to cały czas dobrze się trzymamy. Nie jesteśmy jak Bułgaria, Kuba, czy Iran.
0
@Encore to jest zwierz. Turbo bydle. Zdecydowanie najlepszy trener tego wieku.
0
@VAMOS1899LaMasia to są tylko pojedyncze mecze. Polska jest topowa od 2014 roku, a od 2018 jesteśmy jeszcze lepsi.
0
@VAMOS1899LaMasia Polska jest tak mocna od bardzo dawna.
7
@July_6_BcN nie wiem co to. @Kessie cię skrzywdził tydzień temu?
1
@Roobo wiedźmin 2 już ma system podobny do trójki. Dwójka mi się podobała, choć jest z dwa razy krótsza niż jedynka. Ale graficznie też już daje radę. Co do jedynki. Fajnie się grało, ale na jeden raz. Drugi raz bym chyba jej nie przechodził w takim stanie. Strasznie ponura gra, bardziej niż dziki gon. No i system tragiczny. Dobrze, że będzie remake.
0
Piszczek ponownie w Goczalkowicach z tego co widzę. A to oznacza, że jeśli nic złego się nie wydarzy, to do mnie przyjedzie :D biletów to pewnie full będzie sprzedanych.
1
@July_6_BcN zastanawiałem się który to taki modry
0
@Luciano99 nieprawda. Ty przeżyłeś, widziałem.
2
@July_6_BcN i reszta. Przepraszam
0
@Matiasio z cyklu przepraszam
0
@July_6_BcN chciałem dobrze. Cóż, będziesz wyglądać jak typowa Polka. A mogłaś zostać Królową...
1
@JohnKennedy teraz w modzie mamy powroty seriali.
0
@July_6_BcN jak byś się ubrała na biało, to byś wyglądała jak księżniczka albo królowa. Wyobraź to sobie
1
@PatrychoO nad morzem widziałem jedną koszulkę Atletico z Griezzmanem, trochę koszulek z Messim w Miami, trochę więcej z Realu (Vini, Bellingham i Mbappe) no i najwięcej z Yamalem, trochę z Robercikiem. Oczywiście niektóre koszulki to te bazarkowe.
0
@FcPortoFan1999 jak dojadą wulkany, to mają pewną LKE?
0
@Kazragore nie wyciągnął by tego.
1
Te Breiviki słabe są.
0
Gdyby tak grała repentacja Polski to byłoby chyba całkiem miłe uczucie.
1
Malcolm Jamal Warner nie żyje. Aktor był znany z roli doktora Austina w serialu Rezydenci.
0
@Eklerek no to dawaj, pewnie część już widziałem. Ale te na Netflixie, innych platform nie mam
0
@Eklerek mam na liście do obejrzenia już od dawna. Ogólnie mam ponad 30 koreańskich seriali już na liście.
0
@Starrk forma dnia zadecyduje.
1
Brizard dzisiaj złomuje Komendę. Ogólnie wyraz twarzy Polaka jest masakrycznie zły, tak jakby brak pewności siebie, mocno zestresowany.
1
@Andi18 Liga Narodów to tak jak w piłce nożnej. Taki sam odpowiednik. Najmniej ważny turniej z tych ważnych. Do rankingu się wlicza
0
To jest niebywałe jak nasi atakujący ratują rozgrywającego.
0
@LjakRoberciik Janusz to jedno, ale musi być ktoś jeszcze.
2
Fatalne błędy Komendy na rozegraniu. Nie można tak grać. Bardzo boli brak dobrego rozgrywającego. Od przyszłego sezonu Grbic musi szukać jakiegoś młodego z kapelusza wyciągnąć.
0
@Domin7777 są problemy u nas od dawna z tą pozycją.