VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 najpierw to on sam musi chcieć odejść.
0
@mkord wątpię, bo byłoby o tym głośno. Real jak dotąd pozostaje podobno jedynym klubem, który osiągnął miliard przychodów.
0
@FcPortoFan1999 @Ryoumen i tak żaden europejski klub nie da więcej niż 200 mln. Tylko Arabowie mogą to przebić. Jak ma odchodzić to nawet za te 200 będzie dobrze. Nawet jak za darmo odejdzie to nic się nie stanie. Poziom irytacji na jego temat rośnie. Swoje zrobił, a Perez nie jest głupi i nie da mu takiej pensji. Już jego wysłannik Pedrerol powiedział, że Real nie pozwoli, by zarabiał więcej niż Mbappe. Vinicius odejdzie max za dwa lata, chyba, że się zgodzi na to co mu da Perez. Nikt nie jest większy niż klub a on się chyba trochę zagalopował.
0
@MateS może dlatego, że z każdej imprezy za kadencji Grbica przywożą medal. Plus poprzednie kadencje innych trenerów także były z sukcesami.
0
@Ryoumen z tego co wiem to chyba tylko część kmśu została włączona w ten sezon, druga część będzie w 25/26. Żaden inny klub nigdy nie przekroczył miliarda przychodów, a Real znowu to robi.
0
@Litman bez paniki, nawet jak przegramy to nic się nie stanie. W siatkówce inaczej przyjmuje się porażki siatkarzy.
1
@mordini123 wniosek jest taki, że Finowie nam we wrześniu doyebią i skończy się marzenie o mundialu.
0
@Who_you_mam nie, bo już wcześniej pisałem, że jestem w Międzyzdrojach. Nawet mam zdjęcia z niektórymi sławami, ale to nie z tego roku.
0
@Eto'o9 R10 nic, bo nie grałem.
0
Ciekawy jestem kiedy w końcu złapią oszustów nadmorskich, którzy grają w kubeczki i inne gry i naciągają na to poboczne osoby, żeby zarobić na nich hajs. Dziś znowu ich widziałem, to jest ta sama szajka osób. Policja szła, dostali cynk i uciekli. Kłócą się między sobą a potem razem na plaży drinki chleją. Ci co kiedykolwiek byli w Międzyzdrojach na pewno wiedzą o kim pisze.
0
Urban się lekko zniesmaczył pytaniem jednego dziennikarza xD
0
@Stinger_ miałeś w mediach Southgate'a i Manciniego
0
Speed w Polsce. Oczywiście od razu Wojtek Gola do niego przyszedł. Jakoś mnie ten typ drażni
3
@JimMorrisonFCB wypadek samochodowy możesz przeżyć, ale w lotniczym giniesz na 99,9%.
0
@AduŚ07 moim ulubionym z dzieciństwa jest 350z z Tokio drifta czy też NFS Underground 2
2
@FcPortoFan1999 no akurat gramy w tym momencie najlepszymi więc oczywiście. Już bez przesady z tą Francją. Udało im się na igrzyskach, ale to nic nie znaczy.
3
Za szybcy za wściekli na TVN. I ten Skyline..
7
Irańczykom w siatkówkę skończyło się pokolenie Ghaemiego, Maroufa, Ghafoura czy Seyeda i chyba jest jednak problem z ich zastępstwem. Tymczasem Polska z trzema składami na ligę narodów wygrywa prawie wszystko. Piękne czasy.
0
@Deviler a on już nie wypełnił tego wymogu występów w kadrze? Nie jest już zaklepany?
2
@MagdJanko jak coś będzie nie tak, to Vini pójdzie sobie za darmo i tyle. Nikt tam płakać nie będzie. Piłka nożna już się trochę zmieniła, teraz jest więcej wolnych transferów. Perez nie da mu takich pieniędzy jakie on chce.
0
@July_6_BcN a to niedobrze. Dobre disco polo zwiększa poziom szczęścia. Człowiek bardziej wesoły jest itd.
3
@Kessie bo ona woli opalonych, a ty jesteś spalony. Trochę rozjaśnienia i będzie twoja.
1
@Frimpong i jeszcze się napłacze. Na chwilę obecną najbardziej płakałem, gdy traciłem psa.
0
@PatrychoO niech robi, za dwa lata odejdzie za darmo i tyle. Płakać z tego powodu nie mam zamiaru. Swoje zrobił.
0
@July_6_BcN możesz go opłacić
Walutą miłości
La La La lalaj
3
Wręczę ci mandacik
Za przekroczenie piękności
1
@blakkudium Fran nie odejdzie. Ale Milan jak kogoś chce, to może mógłby Mendyego namówić na transfer za jakieś 10-15 mln. Fran kocha grę u Alonso.
1
@blakkudium czytałem też, o ich zainteresowaniu Vinim
0
@Ryoumen ze słów Alonso można wnioskować, że on będzie go wystawiał na ósemce czy szóstce, przy tym bedzie też akceptował jego błędy tam. Trudno, coś za coś. Guler potrafi być rozgrywającym, będzie popełniał dużo błędów, ale musi tam grać, bo po odejściu Modrica, to tylko on i Ceballos tak grać potrafią. Reszta to fiziole
0
@Frimpong dawajcie MacAlistera to się dogadamy.