1

@messi33 powiedziałbym, że może i nawet trzecim składem. Mamy duży wachlarz możliwości

0

Na kanale sportowym jakiś gość mówi, że Van Bronckorst mógł być selekcjonerem przed probierzem.

1

Marek Jóźwiak
Decyzja co do Probierza została już według mnie podjęta.


No to chłop za chwilę poleci. Czekajmy na komunikat

3

Zobaczmy na takiego Casha. Gość może mieć za chwilę czwartego selekcjonera w cztery lata. xDDD w jaki piehdolnik wszedł to on chyba jeszcze nie wie. xD

0

Odpaliłem sobie Hadaja przed meczem z Finami. Jakie to jest złoto xD

2

Wakacjeeee znów będą wakaaaacjeeee na pewno mam raaacjee wakacje będą znów!

Tak na zakończeniu roku szkolnego się śpiewało.

0

@gumaz w autobusie jestem

2

No to jeszcze 20 minut i fajrant. Co się będziemy wysilać. W pracy to już się sprząta a nie pracuje.

0

Będą dymy po meczu lub jutro? Czy rozejdzie się po kościach? Ja chcę contentu

1

Nie pojedziemy na mistrzostwa świata. Nie ma szans. Nie z tymi partaczami.

0

Jest źle? Bo nie oglądam. Jeszcze jest moment, na normalnego fachowca zza granicy.

0

@Conradxc ważę 78-80

0

@MesQueUnClub_87 hmm nie jestem wszechwiedzący, nie znam się na wszystkim, nie wiem skąd te pretensje. Przecież można czegoś nie wiedzieć.

0

@majkel95 w pracy jestem, nie mam czasu

0

@ProMILs no np podczas 8 godzin pracy.

0

@Bykunn ja się nie znam na gramaturze. Czy to takie straszne? Nie wiem ile to jest mało 20, 30 czy 50, a ile jest normalna dawka.

0

@clyde no ale w litrze napoju. To nie wiem czy dużo czy mało
Xd

1

Czy 40, 50 g cukru w litrze napoju to dużo czy mało?

0

@Joe_Barbaro jeszcze Valteri Bottas

0

@Danny Gaucho no chyba była jakaś akcja z babką z przeglądu sportowego i z nim. Czy może mi się to śniło?

0

@Danny Gaucho a jak się rozwiązała sytuacja z nim i panią Izabelą? Bo chyba kiedyś jakieś dymy między nimi były

2

Czytając te całe gówno łapie mnie duże poczucie wstydu i takiego wkuhwienia. Na cały świat idzie z naszego kraju takie pośmiewisko, że aż wstyd człowieka bierze. A ja czegoś takiego nie lubię. To tak, jakby ktoś wyśmiewał moich rodziców czy ogólnie bliskich. Tutaj wyśmiewa mój kraj. To mi się nie podoba

1

@Stinger_ na Finlandię wystarczy skromne 0,7.

0

@JordiAlbion a to jest akurat fakt. Jest dużo różnych okoliczności. Niestety

3

@KacperVEB żaden piłkarz nie jest ważniejszy od drużyny

0

Diario AS
Tłumaczenie Facebookowskie.
nowy gatunek, którego się nie spodziewaliśmy: polskie telenowele, z Lewandowskim jako głównym aktorem

xDD ale tam mają qrwa beke

0

@kanver_ Boniek mógłby się odważyć wystartować. Szkoda, że nie chce (chyba)

0

Komentarz usunięty

1

@July_6_BcN w oczach mi migały informacje, że tam chyba są też ci, którym się to nie podoba.

3

W polskiej piłce zastanawia mnie teraz jedno. Dlaczego te jełopy nie złożą wotum nieufności wobec Kuleszy, Probierza czy chvj wie tam kogo jeszcze. Czy to jest takie trudne? Przecież gość nie musi być prezesem do końca kadencji.
Co do tej sytuacji, to myślę, że tak. Kulesza powinien być wyyebany na zbity pysk od razu, zrobić wybory itd. dalej, trener raczej też powinien być wyyebany. Dalej, nie wiem co z Robertem. Musiałoby nie być w reprezentacji tych, którzy nie są jego zwolennikami, inaczej nie ma sensu jego obecność w kadrze. Wypoehdolic wszystkich tych partaczy, którzy mówią otwarcie jakieś dyrdymaly o wódeczce, urlopie czy udawaniu kontuzji. Wyyebac ich dyscyplinarnie. Tyle ode mnie. Chyba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?