VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub_87 a to nie można go po prostu opiehdolic za jego zachowanie? Jako kapitan nie może się tak zachowywać. Czy Cristiano Ronaldo odpuszcza granie? Nie. Dla niego reprezentacja jest najważniejsza, a Robert wyłożył na nią łacha. I tak, Polska powinna sobie poradzić bez niego, tylko że tu chodzi o zasady, pewne zachowania, których jako kapitan nie powinien pokazywać. Krytyka Roberta jest słuszna, bo tak nie zachowuje się kapitan, zwłaszcza kiedy jego kumpel się z reprezentacją żegna. A jego tam nie będzie. Tak się po prostu nie robi. Ja się zgadzam z @PatrykBarca . Tu nie chodzi o to, żeby sobie radzić z kimś czy bez kogoś, tylko o czyny, zachowania, które on pokazuje. Messi i Ronaldo wobec reprezentacji byli i są na zupełnie innym poziomie.
1
@misterio to będzie wyciąganie wniosków z Barcelony Xaviego, żeby mogła być jak Barcelona Flicka
0
@Criss18Barca ale też większa okazja dla starszych graczy jak Leon na złoto, czy ogólnie medal.
0
@gumaz o to chodzi, w życiu trzeba takim być, wtedy człowiek jest nakręcony, ma dużo pozytywnej energii i lepiej się żyje
0
@macio_944 czy ruchy warg nie są zrobione pod język angielski? Nie pamiętam już za bardzo, ale czy w trójce nie było ruchu warg w języku polskim? xD
0
Jestem napalony na tego wiedźmina. Czy tam Wiedźminke :D
Obym dożył, to i GTA 6. Czeka mnie mnóstwo zabawy i czyszczenia mapy
1
@July_6_BcN Julia! Julia! Juleczka!
0
@July_6_BcN 3 zł
2
Powitajmy Pierwszą Damę.
0
@Faro Tibo jest bramkarzem nietykalnym przez najbliższe pewnie dwa sezony, może trzy. Tu chodzi o Lunina, który nie wiadomo czy zostanie. Tibo coraz częściej się łamie i dlatego numer 2 powinien być już szykowany i gotów.. lunin pokazał, że może być jedynką, ale czy będzie tak cierpliwy, to nie wiem.
0
@Criss18Barca showman się odezwał. Gość się nadawał do mam talent, a w polityce jednak wypadałoby mieć trochę spokoju i charyzmy
1
@VinDiesel no u mnie dwie jednostki. Bo mieszkanie mam podzielone na parter, gdzie jest łazienka, kuchnia i pokój oraz piętro, gdzie mam sam pokój.
2
Zaczyna się lato, zaczyna się skwar. Dobrze, że mam już zamontowaną klimę. To będzie pierwsze lato z nią. Tak to wcześniej była katorga 30 stopni w pokoju, pod strychem. Pokój na parterze i kuchnie miałem chłodną, ale tak to była tragedia. I nic nie pomagało.
9
Wiecie co wam powiem, wyborcy Trzaskowskiego mogą mieć pretensje tylko do osób, które olały te wybory oraz do Tuska i jego kampanii. Ja jako laik odnoszę takie wrażenie, że tam to były tylko oszczerstwa w stronę Nawrockiego, że tam nie było skupienia się na sobie, tylko na przeciwniku, no i większa część Polski widząc po wynikach się po prostu na to nie nabrała. Pewnie zaraz mnie tu zjecie, ale cóż. :)
1
@misterio ja nie wiem jak oni to rozwiążą xd
2
Na kogo stawiacie w przyszłych wyborach? W sensie, kto będzie premierem? No bo chyba nie Tusk. Ja myślę, że ktoś z konfy będzie premierem. Mentzen albo Bosak.
0
Czy jeśli wygra Nawrocki to na samym początku nie będzie trochę takiej anarchii w sejmie, rządzie czy mediach? Przecież on będzie mógł wytoczyć otwarcie armaty przeciwko np Tuskowi, że chcieli go zniszczyć w opinii publicznej, ale się nie udało. No dymy wtedy mogą być niezłe.
0
@Damian11 zawsze łatwiej jest atakować kogoś, nawet bez posiadania twardych dowodów. Trudniej jest się skutecznie obronić.
2
@Encore @Kgorecki2500 memy z nim były przepiękne. Mocno się ubawiłem
0
@Encore i tak ich wszystkich powinien pozywać i jeśli by wygrywał w sądzie, to tamci byliby w opinii publicznej zniszczeni, bo chcieli zdewastować niewinnego. (Taki mógłby być obraz jakby co, według ludzi, żeby zaraz się nie wylało na mnie)
0
@Kgorecki2500 nie wiem kto, ale się pytam co by to dało Polsce. Albo odebrało.
0
Pytanie, czy dla Polski nie byłby lepszy system monarchijski? Pytam się znawców jako laik. Brytyjczycy, Hiszpanie, chyba w Skandynawii też są królowie. Czy u nas też by nie mogłoby być?
0
Ciekawe jak to teraz będzie w klubach nocnych.
1
@tomek8756 baba w koralach.
3
Na Polsat news zaraz się będą bić.
0
@tadzik447 też będę żył.
0
@mekston no ma, ale odniosłem się do porażki, która nadchodzi
0
Jeśli wygra trzaski, to zaakceptuje rzeczywistość, będę żył tak jak żyłem do tej pory i czekał na efekty pracy i na zadowolenie lub nie u obywateli.
0
Jeśli Nawrocki przegra, to na jego miejscu zrobiłbym wszystko, żeby się uniewinnić w sprawie zarzucanych mu rzeczy. I jeśli by wygrał, to mógłby wzniecić fajne dymesy w Polsce. Oj działoby się wtedy xD
0
@macio_944 sutenerstwo nie zostało mu udowodnione. Dziwię się, że ludzie tak we wszystko wierzą. W winę Komendy czy Mendego z City też wszyscy wierzyli.