VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lukikiki no pracuje nas trzech, ale ja nie pisałem o problemie, który miałem dokładnie, tylko to, że dziś to była paranoja i to nie tylko ze mną związana. Brygadziscie odyebalo z naszej zmiany, a ten drugi zrobił ze mnie idiotę, gdzie on sam nim jest.
0
O kurna, w tym minds eye głównym bohaterem jest gościu, który grał też Lincolna Claya w mafii 3 z tego co dobrze słyszę i widzę. Xdddd porównajcie sobie to crappisko do mafii 3 i postać tego samego człowieka xDD
0
@Kengo x factor? Czy coś w tym stylu chyba xd
3
@macio_944 memy z Dudą to kopalnia złota. Będę tęsknić. Nawet jest strona na FB dedykowana memom z nim. Andrzej Duda Memes
1
@July_6_BcN daj spokój, wystarczy, że ojciec się za mną wstawił i zyebal brygadzistę (tak pracuje w tej samej firmie). Brakuje teraz jeszcze rozjuszonego brata (a jest rozjuszony) i będzie oranie w firmie (tak on też pracuje tam gdzie ja).
2
Nawałka, Urban, Bielica, Queiroz. Czekamy na więcej. Choć Kulesza to pewnie wybierze Flipa albo Flapa.
0
Ale mam zły dzień. Niewykluczone, że czeka mnie wojna w pracy. To co dziś się wydarzyło piątek trzynastego, to jest jakaś paranoja.
0
@KacperVEB co? Przecież to on w każdym meczu robi najwięcej kilometrów z drużyny Realu xD
0
@bartekvisca no masz bardzo dużo możliwości w każdej misji. No i też fabularnie to jednak się fajnie spina. Jeśli kogoś interesuje cała historia Hitmana to jest taki film na YT. I mówiąc historia to mam na myśli wszystkie części, nawet komks. Wszystko jest ze sobą połączone.
1
@Ojciec5tkidzieci Pampeluna to jest kordła pana Paździocha
0
@JordiAlbion no i ogólnie to ja nigdy nie byłem fanem calvinow tych wszystkich dyrdymalow jako oryginalnych ciuchow. Ja jestem z tych co wola nike, adidas czy pumy
0
@JordiAlbion ja od zawsze myślałem, że Hugo Boss jest numerem 1.
2
@JordiAlbion nie wiem, dla mnie to tam bez różnicy. Jedną z najdroższych rzeczy dotyczących ubioru to kupiłem w Reserved płaszcz zimowy za pół tysiąca. Zawsze o takim myślałem jak w Peaky Blinders. Do tego mam kaszkiet za 13 zł i gitara
0
@doc nie wiem jak to będzie, ale meczów jest po pierwsze bardzo dużo, a po drugie to już jest Xabiego problem. Ja mu ufam. Byle kto nie zdobywa tytułu bez porażki. A no to może nie być koniec transferow gdyż może jeszcze przyjść 9. Mówi się o Budimirze. Ogólnie formuła z Joselu może zostać powtórzona. Perez odpala wrotki i robi wszystko by zadowolić Xabiego
0
@JordiAlbion wcześniej była zegna a jeszcze wcześniej Boss bodajże
0
@lucca87 lepszy będzie tylko wtedy kiedy będzie jeszcze ciężej pracował oraz będzie miał szczęście co do zdrowia.
0
@doc Guler będzie grał w środku pola. Co do Yamala, wiem, że było wtedy o nim głośno ale o ilu piłkarzach było głośno a potem nie grali? No było ich trochę. Bardzo słaby skład Barcelony plus brak pieniędzy i Yamal wziął sobie prawe skrzydło i już go nie odda. I ja nie mam o to problemu, bo taka jest piłka. Mi chodzi o to, że gdyby Real był w tak dużych problemach finansowych to także pół składu byłoby z castilli, ale jakie byłyby wyniki to nie wiem.
0
@Arden tak napisałeś prawdę, ale wynoszenie go na piedestał może zrobić mu tylko krzywdę.
0
@Lanosss Alonso ma być elastyczny i na chwilę obecną grać czterema obrońcami. Zobaczymy jak to będzie
0
@Arden yamal jest świetny, ale wasza arogancja jest niesamowita. W każdej chwili może się pojawić piłkarz, który będzie lepszy niż Yamal. Niekoniecznie on musi być z Realu, ale niektórzy się zachowują tak, że jest Yamal i już on będzie najlepszy i wgl nikogo lepszego nie będzie.
0
@Kengo bzdura, Lamine Yamal nawet nie powąchalby murawy, gdyby Barcelona miała skład jak np 2017 roku. To brak pieniędzy był kluczowy na postawienie na młodych. Real gdyby musiał postawić na młodych to też by tak zrobił jak np Asencio. Gdyby nie kontuzje to by go nie było i tak samo jest w Barcelonie, gdyby nie brak z pieniędzmi to takiego yamala widzialbys albo w rezerwach albo poza klubem. Real kupuje bo może, a jeśli w szkółce będzie ktoś warty uwagi, to na niego postawi, a jak nie to out na sprzedaż. W Barcelonie tak nie ma. Ale obie filozofie są dobre.
0
@Lanosss arda ma być w środku pomocy. To nigdy nie był skrzydłowy, szkoda, że Ancelotti to zrozumiał jak już został prawie zwolniony.
1
@Lanosss Cezary Kulesza mówi potrzymaj mi piwo
8
Xavi w repentacji Polski. Nie jesteśmy gotowi na to uniwersum. Przecież chłop co mecz albo co zgrupowanie wylatywałby na trybuny na widok tego co odpiehdalalyby nasze gwiazdy. Santos łapał się za głowę, to co ten by robił? xD
0
@bartekvisca ale trylogia ta najnowsza nie te stare hitmany. Gralem w ten świat asasynów w jedynkę i dwójkę bo za darmo były i została tylko trójka i grało się przyjemnie. A z tych starych hitmanow to grałem w dwójkę i krwawą forsę, ale uważam, że 100 zł za trzy gry to całkiem niezła cena. 300 zł bym nie dał. Ale 100 już tak
2
Jeśli dobrze widzę, to Kulesza nie wyklucza kandydatury Feio.
xD co jak co, ale w formacie turniejowym mu dobrze poszło.
0
Trylogia Hitmana przeceniona z 319 zł na 128 na ps store
0
Ale Hajto tnie na Polsat Sport 1. O Dawidowiczu, że nie ma prawa być powoływany bo gość się przyznał, że on by kłamał i udawał kontuzje.
0
@insp1re przecież nikt normalny nie mówi, że wygra Real, tylko że idzie po zwycięstwo, bo tak się powinno iść. Bierzesz pod uwagę jakieś dyrdymaly i podpinasz je pod swoją tezę, żeby ładnie to wyglądało. Nikt nie mówi, że wygra Real. Tylko, że Real jedzie tam, żeby wygrać i zarobić gigantyczne pieniądze. Grupa jest śmieszna, pewnie Real dojdzie minimum do ćwierćfinału i to i tak będzie całkiem wynik i bardzo fajne pieniądze.
0
@DTMisTheBest jak można być przeciwko niemu, skoro ten gość tak dużo przeszedł? Ten gość jest wybitnym sportowcem, najlepszym kierowcą wyścigowym w historii naszego kraju. Popełnił błędy, ale każdy je popełnia. Kubicę powinno się wspierać.